Kawasaki GTR 1400

Ringo said:
... ovo je FAP, nema tu pajdo kaj lebdit,a još kad Bubica sjedne na njega  :LOL: :LOL: (mogli bi te zvat i mrvica, onako od milja)

Zovi kako hoces, samo nemoj da biješ  :jesus:
 
Tribali smo pojist čevape,obid mi je bija tanak. :(
 
Bubbica said:
hahahaahha, hebote ti nikako da ih preboliš  :misli: :mrgreen:

Zato san ja i zva,jer me pukla želja. :LOL:
 
Bubbica said:
A upisu u trazilicu i naci ces
Ima ih vise ...

Jesam, al nista nisam nasao osim najava - nikakave dojmove nakon voznje.
Inace nemam problema sa trazenjem po netu pa te molim za link-dva ako ti nije tesko
 
BIKERZZR1400 said:
Ja sam se ipak vratio Bridgestoneu BT 023  izgubio povjerenje u PR.

I ja nikad više mišelinke , a lipo sam mu govorija da kupi Bridgeste . Neda se krstit .
 
jota said:
I ja nikad više mišelinke , a lipo sam mu govorija da kupi Bridgeste . Neda se krstit .

Necem, meni Michelin bolji..
Jebi ga ti volis tanke cure, ja malo punije, zar su onda u globalu jedne ili druge loše??? :misli:
 
jaki said:
Si zadovoljan??ja nemam zamjerke :mrgreen:
Sve testove koje sam pročitao obećavaju o zadovoljstvu ti ne mogu pričati jer sam ih U sloveniji naručio i dolaze za 10-ak dana,ali kada sam bio zadovoljan s Bt-021 čisto sumnjam da s 23-om nebum bil zadovoljan. :mrgreen:
 
BIKERZZR1400 said:
Sve testove koje sam pročitao obećavaju o zadovoljstvu ti ne mogu pričati jer sam ih U sloveniji naručio i dolaze za 10-ak dana,ali kada sam bio zadovoljan s Bt-021 čisto sumnjam da s 23-om nebum bil zadovoljan. :mrgreen:



Odlična guma, pogotovo me fascinirala na kiši, napravio 4500tkm, i nema još naznaki o potrošnji!  (y)

Po ljetnim dužim vožnjama, zavojima, zna se rubovi namreškati!  :mrgreen: (y)
 
Vidim novi profil guma, kak se ponasaju na brzim zavojima, ? Ja sam stavio na svog GTR-a naprijed BT - 023,  a straga je BT-021, jer se prosle godine jiš nisu proizvodile u varijanti GT, nego samo obične. Jel su ove Michelinke napravljene za naprezanja i veliku nosivostb za GTR-a. ? .  Ja se vecinom vozim u paru i sa tri kofera , pa hajde mogu reci skoro puna, pa sam stalno negdje cca 500 kg tezine. Za sada sam zadovoljan i prijanjanjem i voznošću guma BT.Čak i kod velikih brzina sam jako siguran jer motor ide kao po šinama u zavoju i po pravcu.
 
Bojnik said:
Jel su ove Michelinke napravljene za naprezanja i veliku nosivostb za GTR-a. ?

Postoji "B" verzija zadnje Michelinke Pilot Road 3 koja je predvidjena za teske motore. Znam da postoji u dimenziji 180/55-17, a za ostale diemnzije ne znam.
Vjerojatno je i teze nabavljiva od "obicne" - u SLO gdje sam kupio PR3 je nema u ponudi (mozda se moze narucit)
 
Danas bio malo u voznji
Gume su super
Cak bi se usudio reci da su i bolje od PR-2
U zavojima su fantasticne, jako dobro prijanjaju, vrlo stabilne..
Zasada nisam dizao na one brzine na kojima je PR-2 imao problema , no ubrzo cu i to isprobati.
Sutra đir do Vodica  na moto-party, pa ce biti jos dojmova..
No pravi test ce biti do karlobaga, samo neka jos malo zatopli ...

Sto se tice nosivosti, odnosno dali su predviđene za teske motore, vjerujem Bimbi kada kaze da to mogu i da bezbrizno vozim!
I ja se vise manje vozim u paru i moje opterecenje je oko 500 kg, a sa starim PR-2 sam napravio 15000km!