Kawasaki GTR 1400

tonci said:
Evo da vas frisko obavijestim da sam jos u necemu prvi.
U nedelju dan posto sam dosao doma imao sam nezgodu sa GTR-om i kazu mi u servisu da sam prvi koji  je slupao Kawu tog kalibra.
Srce mi se para ali nazalost tako je.
Ja sam prosao liso sa manjim nebitnim ozljedama sto se za motor nebi moglo rec.
:cry: :cry: :cry: :cry: :gace: :gace:

Salis se?
Pa sta je bilo?
Koji te peh dohvatio?
 
tonci said:
Evo da vas frisko obavijestim da sam jos u necemu prvi.
U nedelju dan posto sam dosao doma imao sam nezgodu sa GTR-om i kazu mi u servisu da sam prvi koji  je slupao Kawu tog kalibra.
Srce mi se para ali nazalost tako je.
Ja sam prosao liso sa manjim nebitnim ozljedama sto se za motor nebi moglo rec.
:cry: :cry: :cry: :cry: :gace: :gace:

a sranje.... pričaj šta i kako se desilo!  :misli:

uglavnom hebeš motor!,bitno da si ti OK (y)
 
Ovako je to bilo ljudi moji,srceparajuca prica,dakle!!
U subotu mi sleti avion u 13:00 i ja snjim u nasu zracnu luku,dotaknem nase hrvatsko tlo i kazem sebi u bradu; uf kako lipi dan a sutra nedjelja kao stvorena za dir.
I tako svane nedjelja i mogu rec bilo nas je dosta koji su isli prema makarskoj,ja odem po moj motoric koji nisam vidio duga 3 mjeseca,onako zadovoljno krenem u moju prvu voznjicu i sve je bilo ok do makarske,voznja vise nego spora jer kazem sebi nema jurnjave,tonci uzivaj u sporoj voznji zasto riskirat.
I nakon male cakule na makarskoj rivi u kaficu krenemo mi nazad i nekih 100m poslje one pumpe na ulazu u makarsku gdje je skretanje lijevo prema mjestu gdje je bio parti ako ko zna,onako vece ugibaliste,ja se nadem iza audija kojeg vozi eto na nesrecu jedna krasna zenica koja vjerujem nije kriva jer ono sto se desilo meni desilo se i njoj.
Dakle ja iza nje vozimo nekih 60km/h,gledam pravo sve cisto,ona ne koci drzi pravac,nema zmigavca,usporavanja,stop svitla,apsolutno nista sto bi me na neki nacin navelo da bi ona skrenila u lijevo,i tako ja odlucim nju zaobic.
Pogledam u retrovizor ima li koga sa istom idejom,dodam gas krenem a ona u isto vrijeme ma skoro sinhrono sa mnom bez kocenja bez icega samo zalomi u lijevo tocno ispred mene,ja mislim da bi me padobranac manje iznenadio,i tako ja u nemogucnosti da nestanem i stvorim se na drugom mjestu,zabijem se u njen zadnji kraj i nadem na podu sa mojim po desnoj strani slupanim GTR-om.
Jucer sam bio u blazevica i utvrdili smo da je steta 22000kn.
Motor se radi i trebao bi bit gotov tamo za recimo sredina 12 tako da cu sad malo radit km na ZZR-u koji je izgleda ipak ovim dosa na svoje,moj ZZR evo mene opet!!?
OK cila nezgoda u tome jer ja sam ko prespavao tu nezgodu,nije mi apsolutno nista a letio,klizio,padao itd.
Kako bilo, neki kazu frisko si dosa pa jebiga,ja kazem nakon toliko uspjesnih km u inozemstvu i sve sto sam odvozio bez ikakvog problema,morao sam platit neki CEH takve srece,tako da ovo sto se desilo i gdje se desilo,potpisujem odma da se ponovi ako mi je sudeno da opet tresnem.
Eto to je bilo ukratko to o ovom nemilom dogadaju, ali kaze barba blaz da ce bit bolji nego prije jer vitalno nista nije osteceno i oni RUZNI crash barovi su odradili savrsen posao.
 
tonci said:
Jucer sam bio u blazevica i utvrdili smo da je steta 22000kn.

Znajuci da su cijene dijelova stvarno visoke, to i nije prestrasno. Odnosno, puno je to novaca, ali rama je ocito netaknuta jer nova kosta vjerojatno vise, a gdje su plastike i "sitnice" koje isto puno kostaju.
A popravit ce se, podloga je ocito zdrava i motor ce bit ko nov.

btw, kako je prosao policijski zapisnik? Jel utvrdjena krivnja?
 
tonci said:
Ovako je to bilo ljudi moji,srceparajuca prica,dakle!!
U subotu mi sleti avion u 13:00 i ja snjim u nasu zracnu luku,dotaknem nase hrvatsko tlo i kazem sebi u bradu; uf kako lipi dan a sutra nedjelja kao stvorena za dir.
I tako svane nedjelja i mogu rec bilo nas je dosta koji su isli prema makarskoj,ja odem po moj motoric koji nisam vidio duga 3 mjeseca,onako zadovoljno krenem u moju prvu voznjicu i sve je bilo ok do makarske,voznja vise nego spora jer kazem sebi nema jurnjave,tonci uzivaj u sporoj voznji zasto riskirat.
I nakon male cakule na makarskoj rivi u kaficu krenemo mi nazad i nekih 100m poslje one pumpe na ulazu u makarsku gdje je skretanje lijevo prema mjestu gdje je bio parti ako ko zna,onako vece ugibaliste,ja se nadem iza audija kojeg vozi eto na nesrecu jedna krasna zenica koja vjerujem nije kriva jer ono sto se desilo meni desilo se i njoj.
Dakle ja iza nje vozimo nekih 60km/h,gledam pravo sve cisto,ona ne koci drzi pravac,nema zmigavca,usporavanja,stop svitla,apsolutno nista sto bi me na neki nacin navelo da bi ona skrenila u lijevo,i tako ja odlucim nju zaobic.
Pogledam u retrovizor ima li koga sa istom idejom,dodam gas krenem a ona u isto vrijeme ma skoro sinhrono sa mnom bez kocenja bez icega samo zalomi u lijevo tocno ispred mene,ja mislim da bi me padobranac manje iznenadio,i tako ja u nemogucnosti da nestanem i stvorim se na drugom mjestu,zabijem se u njen zadnji kraj i nadem na podu sa mojim po desnoj strani slupanim GTR-om.
Jucer sam bio u blazevica i utvrdili smo da je steta 22000kn.
Motor se radi i trebao bi bit gotov tamo za recimo sredina 12 tako da cu sad malo radit km na ZZR-u koji je izgleda ipak ovim dosa na svoje,moj ZZR evo mene opet!!?
OK cila nezgoda u tome jer ja sam ko prespavao tu nezgodu,nije mi apsolutno nista a letio,klizio,padao itd.
Kako bilo, neki kazu frisko si dosa pa jebiga,ja kazem nakon toliko uspjesnih km u inozemstvu i sve sto sam odvozio bez ikakvog problema,morao sam platit neki CEH takve srece,tako da ovo sto se desilo i gdje se desilo,potpisujem odma da se ponovi ako mi je sudeno da opet tresnem.
Eto to je bilo ukratko to o ovom nemilom dogadaju, ali kaze barba blaz da ce bit bolji nego prije jer vitalno nista nije osteceno i oni RUZNI crash barovi su odradili savrsen posao.

a ono si ti bija Tonći :(,bija sam se taman uputija put omiša,prolazim vidim gtr na livom boku,znas da si mi prosa kroz glavu do omiša kad sam vozija da nisi mozda ti,ajde nek si nam ti dobro,a motor ce se napravit

cilu evropu uzduž i popriko prosa kad ono u makarskoj peh,koja pegula :palacdolje:
iskreno cu ti reć projdem kraj onoga mista di si ti pao,miljun puta pošto zivim blizu i uvik me je trta-strah,jer sam i ja ima dva puta se zabusit u auto isto ka i ti

ajde pozdrav i brz oporavak tebi i motoru zelim (y)
 
Kao sto kazete bit ce motora a i sredstva ce se nagomilat ako je zdravlja, ali ovih jos par dana lipih u ovom misecu to nemoze niko vratit,tako da mi je zao sto cu bit zakinut za tu voznju.
Bitno da su svi djelovi naruceni i da ce se to brzo dovest u pocetno stanje.
Nemam niti jednu sliku nazalost,ali neko drugi je slikao pa cu to pokusat nabavit i stavit ovde da se vidi.
 
tonci said:
Kao sto kazete bit ce motora a i sredstva ce se nagomilat ako je zdravlja, ali ovih jos par dana lipih u ovom misecu to nemoze niko vratit,tako da mi je zao sto cu bit zakinut za tu voznju.
Bitno da su svi djelovi naruceni i da ce se to brzo dovest u pocetno stanje.
Nemam niti jednu sliku nazalost,ali neko drugi je slikao pa cu to pokusat nabavit i stavit ovde da se vidi.
Nemoj tugovati pa KRALJ je još uvijek u garaži ZZR.
 
BIKERZZR1400 said:
Nemoj tugovati pa KRALJ je još uvijek u garaži ZZR.
molim te.Kralj je samo jedan.
A tonci  koji peh.
Nas cetvorica sa kraljevima sidimo u kaficu u MA i taman ti dolazis.Bilo je kratke prepirke jesi to ti.
I bas komentiramo cudne roll barove.Znaci spasile su stvar.Zamisli da ti tako tezak motor padne na nogu.
Triba investirat u sigurnost. (y)
 
seki22 said:
molim te.Kralj je samo jedan.
A tonci  koji peh.
Nas cetvorica sa kraljevima sidimo u kaficu u MA i taman ti dolazis.Bilo je kratke prepirke jesi to ti.
I bas komentiramo cudne roll barove.Znaci spasile su stvar.Zamisli da ti tako tezak motor padne na nogu.
Triba investirat u sigurnost. (y)
Seki ne lapradaj u ovako ozbiljnim temama :mrgreen: :mrgreen:
 
seki22 said:
molim te.Kralj je samo jedan.
A tonci  koji peh.
Nas cetvorica sa kraljevima sidimo u kaficu u MA i taman ti dolazis.Bilo je kratke prepirke jesi to ti.
I bas komentiramo cudne roll barove.Znaci spasile su stvar.Zamisli da ti tako tezak motor padne na nogu.
Triba investirat u sigurnost. (y)
Vi ste ga i urekli,vještice.
 
seki22 said:
molim te.Kralj je samo jedan.
A tonci  koji peh.
Nas cetvorica sa kraljevima sidimo u kaficu u MA i taman ti dolazis.Bilo je kratke prepirke jesi to ti.
I bas komentiramo cudne roll barove.Znaci spasile su stvar.Zamisli da ti tako tezak motor padne na nogu.
Triba investirat u sigurnost. (y)

Seki, pretjeruješ. :misli: :mrgreen:
 
Sranja su izgleda neminovna, pa cak i ljudima koji imaju brdo kilometara ispod guzice i znaju predvidjeti situaciju.
Sada mozemo laprdati kaj hocemo, desilo se kaj se desilo.
Stata motora, no hebes motor dok je glava na ramenima i netaknuta, nije li tako? (y)
 
Bubbica said:
Stata motora, no hebes motor dok je glava na ramenima i netaknuta, nije li tako? (y)

Nije  :mrgreen:

sad kad znamo da je glava čitava sad je šteta motora  (y)

jednostavno svakom se može dogoditi  :?
 
Nije pretjerao u zavoju ili na mokrom (sto se na cesti nebi smjelo iskusnima desavat osim ako ne voze "na noz").
Ali drugi sudionici u prometu su X u (ne)jednadzbi i tu treba imat i faktor srece. Sto si vise na cesti, to ti vise srece treba. Predvidjat se u velikoj mjeri moze, ali uvijek postoje situacije kad jednostavno nema lijeka. Zato i nosimo opremu i kad se ne ganjamo... Jbg, rizik "posla".

22.000kn je ogroman novac i da mi se desi da moram to platit iz djepa - nebi mogao. Ma ni kredit nebi mogo dic jer sam u kreditima do grla.
Ali plakat nad motorom u garazi je puno manje zlo nego da drugi placu nad tobom - bilo na groblju bilo dok lezis u krevetu slomljen.



Bude to Tonci sredio.... Samo da se rijesi straha (ako ga uopce ima, a mnogi ga imaju barem neko vrijeme nakon nesrece) od takvih situacija za ubuduce jer strah nije dobar suputnik.
 
Sve ovo sto ste rekli stoji.
Jedino mi je zao i stvarno mi je zao momenta koji me proganja i malo grize iznutra, a to je moment kad sam placao osiguranje.
Gospoda koja je to odradivala napravila mi je racun za kasko i ja sam se premisljao ocu ili necu i kazem sebi, pa ne treba mi necu s ovim jurit nego cu ionako pomalo,kao sto mi se moze desit, a ako budem isao na put dogodine onda cu ga uplatit i tako sam odustao,a novci su bili smjesni oko tisucu eura.
Eto to me jedino grize a sto sam pao i sve sto je iz toga proizaslo me bas puno i ne grize.
Uglavnom onaj koji nade sredstva za ovakav motor neka nade jos koju kunu za kasko jer mislim da je kasko prolaz za miran san i bezbriznu voznju barem sto se tice ovakvih situacija.
 
mali_bandit said:
Nije  :mrgreen:

sad kad znamo da je glava čitava sad je šteta motora  (y)

jednostavno svakom se može dogoditi  :?

Istina, no to je ljudski.
no netreba zaliti motora koliko nam got bilo zao.
bude jos novih... :mrgreen: