KLE MEETINGS 2,3,4 i Utisci

Ljiki said:
E, da, ni ja ne vidim slike  :misli:

Kaj se tiče Plitvica - sigurno postoji neki okej put.
Ja sam npr. jednom išla za Split tak da sam u Bosiljevu sišla sa autoceste, pa onda po šumama i gorama (super cestica, ima zavoja, ravnica, svega - nadam se ne preveć rupa...), i onda se izbije tam na onaj mostić prije Plitvica (nemam pojma kak se to zove, al pogledat ću na karti...)
U povratku možda preko Petrove gore? Nemrem se ovak napamet orijentirat, ali mislim da negdje između Slunja i Karlovca ima skretanje desno za Topusko - Petrovu goru.
Da rezimiramo - Zagreb - Karlovac - Bosiljevo - Plitvice - Rastoke (Slunj) - Topusko - Petrova Gora - Lasinja - Pisarovina - Donja Zdenčina  :jesus:(TU VAS POZIVAM NA ŠTRUDLU OD SIRA) - Klinča Selo - Molvice - Samobor - Zagreb????
Too much???
Zeko će napraviti kartu, jel'da Zec? Vjerujem da je njemu i poznatija ova okolica Karlovca...
Može!
 
alain said:
evo prijedlog rasporeda za vikend:
Subota: 10:30 nalazimo se na OMV stara samoborska i idemo do Pita pa sa svim ostalima na DDK..
nakon DDK bi se islo u Popovacu na 2.valhalla day
Nedjelja: prijedlog od Ljiki : Plitvice u nedjelju Možemo stati u Rastokama na klopu, a i Petrova gora nam je negdje usput, onak, ležerno, ujutro krenemo oko pol 9, malo se prošetkamo (Plitvice su sigurno divne sad najesen, mi smo bili u zimi i isto nam je bilo super...), lagano nazad, u Rastokama klopamo, pa vidimo kam se još da otić.
Za sad to odgovara i podrzavaju GrandWizard, Izi i ja...
(i Ljiki najvjerovatnije nedjelju posto je njen prijedlog :) )
javite jel to OK i ko bi isel...

Ako se ne uspijete dogovoriti, predlazem da se pojavite u PIT stopu u nedjelju u 12:00 sati i da nedugo potom odemo svi skupa do Igora Eraka u Spansko i damo covjeku novce koje cemo skupiti u subotu.

:mrgreen:
 
Baš gledam kartu ima sporedna cesta:

Karlovac-Barilović-Perjasica-G.Primišlje-Tobolić-Jezero-Saborsko-Kuselj

i izađe se malo prije Plitvica na Plitvičku cestu.

A u povratku u Nikšić na panju i dalje nazad sve jedno kojim smjerom. (y)
Kaj se tiće ceste meni svejedno,ali kažem brza u smislu,ako bude i malo prometa
zagubit ćemo se između auta,a ta cesta omogučava brzu vožnju autom pa bi to
mogao biti problem za skupinu. :palacdolje:
 
mislim da bi trebala Ljiki organizirati i sloziti rutu za nedjelju posto je zapocela...
 
GrandWizard said:
Ovo mi liči na : "J***li bi, al nećete gurnut.."
Ja mogu j.....i pogurnut,samo ne znam jel se to može pratit :LOL:
 
alain said:
mislim da bi trebala Ljiki organizirati i sloziti rutu za nedjelju posto je zapocela...
Mogu složit rutu, al daj se malo strpite... gužva na poslu, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa  :roll:
 
sad je posao bitniji od meetinga?  :misli: :mrgreen:
samo polako...
jel ok ovo za subotu da se najavimo Popovaci za dolazak KLE-a?
 
Naravno da ću složit' kartu  (y) a kaj se tiče ceste i poznavanja okolice mogu tuda i na slijepo i u rikverc i bez ruku  :mrgreen:
 
Viš kak ja znam tko je tu pravi maher, Zeko, slaži rutu!  (y)
 
Ljiki said:
Viš kak ja znam tko je tu pravi maher, Zeko, slaži rutu!  (y)
nekaj si pobrkala...Zec slozi kartu ali rutu ne to moras sama :) ...
 
Ma jesi nekiiii, a već sam se mislila izvuć...  :jesus:
Dobro, ja slažem rutu, a Zec kartu.
 
Ljiki said:
Ma jesi nekiiii, a već sam se mislila izvuć...  :jesus:
Dobro, ja slažem rutu, a Zec kartu.
to ti je tak kod Zec-a...
drzi se svojih principa covjek :)
 
alain said:
nekaj si pobrkala...Zec slozi kartu ali rutu ne to moras sama :) ...
Tak je ... vi napišete di se jede i pije, a ja to spojim i odem sam tamo jer me ne čekate :)
Ali evo prijedlog ... mogu još ubaciti mjesta za skupljanje kestenja, kupanje u topuskom, šoping u bosni ... slušam želje  :mrgreen:


cca 300 Km ... pa sad da vidim tko to ne može proći sa jednim tankanjem!  :jesus:
 
Šoping u Bosni.
Daj malo teksta,što,gdje i dr.
 
Zec, ajde nariši ti nama ovo:

Zagreb (Pit Stop) - Jastrebarsko - Dolina Kardinala (Krašić) - Ozalj (Stari grad) - Karlovac (Dubovac, stari grad) - Generalski Stol - Tounj - Plaški - Plitvička jezera - Slunj (Rastoke) - Gvozd (Petrova gora) - Lasinja - Jamnička Kiselica - Klinča Selo - Molvice - Samobor - Zagreb (Pit Stop)

Nije baš tak mala ruta kak se čini - uzmite u obzir:
- kratka zadržavanja zbog slikanja (Dolina Kardinala, Ozalj, Dubovac i slično...),
- malo duža zadržavanja na :
Plitvicama (valjalo bi prodiskutirati hoćemo li ulaziti unutra i malo se prošetati, barem do Velikog buka...),
ručak u Rastokama,
po šumama i gorama - zemunice i slično na Petrovoj gori.

Ako se odlučite na zaustavljanje u Donjoj Zdenčini, možemo organizirati štrudle od jabuka i sira, no moram vas upozoriti da stajete na vlastitu odgovornost - naime, dovodite se u opasnost da vam jedan od mojih ukućana uvali da pijete "najbolje vino" tj. "najbolji mošt" na kugli zemaljskoj, a to vjerujte mi, nije baš preporučljivo...

Zeko, ovo sa kestenima je isto zanimljivo, ali mislim da nećemo baš imati vremena brati ih negdje, ali ako ima neka degustacija i slično - zakaj ne, naklopamo se kestenja, pa dobijemo dodatno jedan do dva auspuha na KLE-ima...  :LOL:
Mislim da kupanje u Topuskom, kao i shopping u Bosni u ovoj kombinaciji nema prolaz - ako se svi hoće opušteno vozit.
Ajmo, komentari...
Svi ste utihnuli, svi se doma pokupili ili se voze doma, jebate, oko 5 sati nikog odjednom nema, samo ja šljakam... a još u državnoj firmi radim... pa di to ima  :misli:  :misli:  :misli:
 
po auto routu 367 km .. sa svim stajanjima i slicnim razgledavanjima mi smo jucer prosli oko 230 km sa obilaskom 3 stara grada, 2 jezera i 3 cuge i 1 ruckom .. krenuo sam iz zg u 8.30 i vratio se u 19 sati
 
Chimpa said:
po auto routu 367 km .. sa svim stajanjima i slicnim razgledavanjima mi smo jucer prosli oko 230 km sa obilaskom 3 stara grada, 2 jezera i 3 cuge i 1 ruckom .. krenuo sam iz zg u 8.30 i vratio se u 19 sati
Thx Chimpa  (y) na to sam mislila kad sam rekla da baš nemamo vremena za kupanja i shoppinge - ko zna jel bumo i ovo stigli sve vidjet...
 
Ja sad odoh doma :hello: , a vi vidite ovaj plan, pa kritizirajte, brišite, rišite, predlažite... i naravno, molite se Svevišnjem za lijep vikend...

Marek me već doma čeka, da ne bi bilo :nasilni: