KLE MEETINGS 2,3,4 i Utisci

I NA KRAJU KAJ STE SE DOGOVORILI, KOJI JE PRIJEDLOG RUTE????????????


btw, budite realni!!!!!!!!!!!
 
Neću se ponavljati poslije svega će se vidjeti tko je imao pravo ,a tko krivo.
Realno je nerealno............
 
zec said:
Na cesti Slunj-Cetingrad-Gvozd u blizini nam je V.Kladuša ... a tamo svi idu po cigarete, šećer i .... sto drugih čuda :)
Ali ne bi valjda s motorima u šoping ... bit ćemo sumnjivi na granici jer ništa ne švercamo ;)
Ja sam samo pitao bez predumišljaja čisto infoa radi
 
tvigi said:
Neću se ponavljati poslije svega će se vidjeti tko je imao pravo ,a tko krivo.
Realno je nerealno............
a to je najbitnije tko je u pravu a ko u krivu  :jesus:
dogovaramo se i to je bitno no hard feelings...
 
alain said:
a to je najbitnije tko je u pravu a ko u krivu  :jesus:
dogovaramo se i to je bitno no hard feelings...
?
 
htel sam reci nije bitno krivo pravo bitno je da se fino provedemo i ugodno druzimo...
a sad jel bumo stigli do plitvica ili bumo vidli da to bas ne ide pa se okrenuli nazad prije...manje bitno...
 
alain said:
htel sam reci nije bitno krivo pravo bitno je da se fino provedemo i ugodno druzimo...
a sad jel bumo stigli do plitvica ili bumo vidli da to bas ne ide pa se okrenuli nazad prije...manje bitno...
Niti sam rekao da je što bitno ili nebitno,ovo je samo dogovor.
Pokušao sam ukazati na moguće probleme,a zašto ih ne zaobići?
A sigurno mi je cilj loš provod i neugodno druženje :shock:
 
Ajmo ovak.Znate li vi koliko duboko zec trči u šumu?Do polovice,poslije trči prema van :D .Znači,planirani polazak je u cca 10.00 a povratak u cca 18.00.To je 8 sati za vožnju,klopu,razgledavanje itd.Daklem,od 10.00 do 14.00 vozimo OD polazišne točke, u 14.00 okrećemo i  vozimo PREMA polazišnoj točci i evo nas u 18.00 doma,pa koliko bude km,bude,možda 150,a možda 250,nije bitno. :D .Korekcije dozvoljene,da se ne vozimo istim putem natrag.Bok.
 
tvigi said:
Koko kuži šemu. (y)
Ako uzmeš u obzir da smo do sada vozili cca130km,a krenuli iz Pita u 10h,a vratili se u 16h,
onda to sve govori.Nekako skratiti bar do Slunja.
Naglašavam opet pogubili se bumo po putu.Nije isto kad se voze trojca,četvorica to se prati bez problema.
Ali kad ide 10,12 motora to već zahtjeva oprez.
Ne sugeriram, već je to moje mišljenje.
Tko to nije shvatio kao dobronamjerno neznam.
Na to sam mislio glede ponavljanja.

A da ne pričam da smo zadnji puta na putu po staroj karlovačkoj preticali automobile pa
kočili.Gledam lika iza sebe koji me želi ponovo obići i ubaciti se između nas.
To je problem,ne samo problem nego i opasno,a sigurnost je ipak najbitnija.
Na to sam želio upozoriti,a ne gdje bi jeli ,pili,vozili.
Ja se bar mogu prilagoditi i to mi je najmanji problem
 
Koko said:
Ajmo ovak.Znate li vi koliko duboko zec trči u šumu?Do polovice,poslije trči prema van :D .Znači,planirani polazak je u cca 10.00 a povratak u cca 18.00.To je 8 sati za vožnju,klopu,razgledavanje itd.Daklem,od 10.00 do 14.00 vozimo OD polazišne točke, u 14.00 okrećemo i  vozimo PREMA polazišnoj točci i evo nas u 18.00 doma,pa koliko bude km,bude,možda 150,a možda 250,nije bitno. :D .Korekcije dozvoljene,da se ne vozimo istim putem natrag.Bok.
Starost-mudrost
 
puno babica-kilavo dijete... :misli:
Ljiki je zapocela sa sastavljanjem nek i zavrsi...300 km je malo previse i treba skratiti u svakom slucaju na 200 najvise...
a kaj se tice ubacivanja...uvijek ce biti likova koji ce se htjeti ubacivati u grupu, svadbu ili sl...brzina nema veze s tim...
 
molim vas nemojte više filozofirat nego predložite realnu rutu sa možebitnim stankama.

HVALA
 
Evo ruta:

Pit stop (kava, cuga) - OMV (stara Samoborska - točenje) - Zelendvor (stara Samoborska - klopa)

Stignemo sve obić, nema žurbe, nema preticanja, imamo gdje pit, jest, pišat i pušit, svi možemo pratit taj tempo, a čak se i Pinty ne bu izgubil...
:LOL:  :LOL:  :LOL:  :LOL:  :LOL:  :LOL:
 
Joooj, a gdje je Zagorje u toj priči? Preko Špičkovine i Zlatara do Marije bistrice pa dalje....
Ma šalim se. Ono što trenutno mogu je čitati gdje idete, a priključiti se mogu tek onaj vikend 27. listopada.
No tada će biti -45 sa padalinama....
U međuvremenu sam popravio motor (nije palijo, pa sam ga podmazao(bravica)). U procesu rastavljanja mi je sinulo kak je Alainov lijepi plavi, pa sam shodno tome krenuo farbati i svog, no malo sam se zaigrao :misli:






















 
Ljiki said:
Evo ruta:

Pit stop (kava, cuga) - OMV (stara Samoborska - točenje) - Zelendvor (stara Samoborska - klopa)

Stignemo sve obić, nema žurbe, nema preticanja, imamo gdje pit, jest, pišat i pušit, svi možemo pratit taj tempo, a čak se i Pinty ne bu izgubil...
:LOL:  :LOL:   :LOL:   :LOL:   :LOL:   :LOL:
Ajmo se ljudi vec jednom dogovoriti, ako je netko za, neka stavi + ili neki drugi oblik pristanka, a ako nije za, neka predlozi svoj dio ture. Najgore se dogadja ako razmejnjujemo misljenjao nekom prijedlogu a nitko ne predlaze neko alternativno - mozda i bolje rjesenje.
 
Ja bi ostao pri onoj karti koju sam nacrtao ... dakle plitvice su out, kestenje, kupanje, šoping i sve ostale aktivnosti su out.
300Km nije puno za cijelodnevnu vožnju. Kaj se cesta tiče ... tu nema puno prometa i nećemo se rasipavati zbog kolona. Uglavnom izbjegavamo pravce koji su zakrčeni prometom. Sa prosjekom vožnje od 60 Km/h, a što mislim da možemo, na vožnju otpada 5 sati, i to nam daje još tri sata za stajanja i razgledavanja.

Rutu možemo skratiti i ovak:

Onda je to cca 200Km .... ajmo ljudi di je zapelo, kaj se nemremo dogovoriti za običnu vožnju.

 
Ja potvrdjujem svoj dolazak i pristanak na ponudjenu rutu od pocetka, naravno, isto tako cu se sloziti sa korekcijama rute, ukoliko se dogovrimo tako u toku puta. (y)

Sta drugi kazu?
 
Ljiki said:
Sve prema mogućnostima - ak stignemo, stignemo, ak ne, okrenemo se i vratimo ili kratimo rutu...
Evo, da citiram Ljiki - kaj se stigne - stigne, a kaj ne - ne.
:jesus: