KLE MEETINGS 2,3,4 i Utisci

zec said:
Ja dolazim sa ekipom Karlovčana i Riječana i još se nalazimo u Route 66 prije sa Zagrebčanima pa ćemo te onda svi čoporativno složit' s tim
:jesus: :pomiranje: :cigle: :cijpadrva: :pandur: :boks: :uzi: :whip: :macevanje:  :auuu: :vidiga: :budo: :moli: :B:  :wink: :mrgreen:
Podmiti me s pivom da promjenim plan  :wink: :piva:
ni za tebe piva...mislim da te prije s dobrom škijom mogu podmititi  :jesus:
 
Dragi svi,

vidimo se sutra prema rasporedu.
Predlažem da onda dogovorimo rutu za nedjelju.
Izbacujemo Plitvice.
Preostaju: Zagreb - Jastrebarsko - Dolina Kardinala - Ozalj - Dubovac - Generalski stol - Tounj - Gvozd - Lasinja - Jamnička Kiselica - Zagreb

Plan je (narafski) podložan promjenama i dogovorima.

Želim nam svima ugodan i siguran moto vikend...
Booook... :)
 
od toliko mudrovanja na kraju štani, baš fino :palacdolje:


tko bi se htio sutra malo provozat bez ikakvog plana neka dođe u Pit u 12h, pa ćemo se dogovorit i otići nekam barem na kestene i vino.

 
pinty said:
od toliko mudrovanja na kraju štani, baš fino :palacdolje:


tko bi se htio sutra malo provozat bez ikakvog plana neka dođe u Pit u 12h, pa ćemo se dogovorit i otići nekam barem na kestene i vino.

Nije da sam bio nesto redovit i neznam sto se desilo danas da stvari za sutra padnu, no ja sam i vise nego napet za jednu povecu turu voznje. 12 sati za pocetak mi se cini nekako "kasno" te bih vrlo rado to pomaknuo na 11. pinty ?

g.
 
Ovak.Dio ekipe kreće u 10.00 iz PIT-a.Ostali se mogu pridružit putem kasnije(sustići ili presresti).Nazovite Granda ili Alaina da vidite u kom smjeru idu i dogovorite se gdi ih budete našli.Tak ću ja napravit ako završim obaveze u normalno vrijeme.Bok.
 
jebo organizatora, danas ujutro je bio dogovor da će se na forum staviti konačan plan za sutra, a ne ovak, izgleda da je to tura samo za odabrane, to je moje mišljenje

ugodnu vožnju vam želim
 
THE THE, sorry izgleda da nisam bio u toku kaj su neki danas napokon uspijeli isplanirat od tolikih km.

biće najbolje da im se pridružiš, ja ču ostati doma na toplom.
 
ljudi uživajte u djiru, postajte slike&utiske za nas koji nisu mogli danas
 
pinty said:
jebo organizatora, danas ujutro je bio dogovor da će se na forum staviti konačan plan za sutra, a ne ovak, izgleda da je to tura samo za odabrane, to je moje mišljenje

ugodnu vožnju vam želim
kao prvo pazi na izrazavanje...
kao drugo sve je tu napisano i svi su znali kad je dogovor u subotu i nedjelju..
jos smo i na DDK sve jos jednom potvrdili(bio si prisutan) i onda napises da od dogovora štani tak da ljudi niš na kraju ne znaju....???
u svakom slučaju našli smo se, vozili cijeli dan i uživali u lijepom vremenu i druženju...
sljedeći put slobodno predloži vožnju pa kome paše nek ide kome ne paše nek ne ide; uostalom kao i svaki put do sada bez obzira tko je "organizator"..
pozdrav svima
p.s.uskoro izvjestaj i slike od danas iz pera GrandWizarda... (y)
 
Koko said:
Ovak.Dio ekipe kreće u 10.00 iz PIT-a.Ostali se mogu pridružit putem kasnije(sustići ili presresti).Nazovite Granda ili Alaina da vidite u kom smjeru idu i dogovorite se gdi ih budete našli.Tak ću ja napravit ako završim obaveze u normalno vrijeme.Bok.
tak je i bilo  (y)
svi imaju moj mob...
 
cuj alain,

kaj se tiče tvoje prve točke, to ti je zagrebačka spika, a ne vrijeđanje
a drugu točku bumo riješili na kavi.

bok
 
GrandWizard said:
Da, u pravu si. Mi smo pizde, koje smo te namjerno zajebale kak nebi išao s nama.
Tako jeeeee... pa kak to prije nije skužio?!
 
pinty said:
kaj se tiče tvoje prve točke, to ti je zagrebačka spika, a ne vrijeđanje

Obzirom da sam ja organizator (ili barem mislim da jesam, a valjda jesam jer sam u više navrata napisala kada i gdje ćemo se naći, smišljala kraće i duže rute po vašim željama, čestitkama i pozdravima  :jesus:), smatram da nije u redu da bilo tko ovdje upotrebljava ovakav rječnik - ne bu tu niko nikoga jebal  :palacdolje:

U nedjelju se okupilo 5 motora i 9 ljudi - oni su valjda dovoljno jasno razumjeli sve dogovore ovdje na forumu. To nešto govori o njima. (y)
A oni koji se nisu pojavili i koji daju bezobrazne i nepristojne komentare na forumu - i to nešto govori o njima.  :tomato:
 
GrandWizard said:
Da, u pravu si. Mi smo pizde, koje smo te namjerno zajebale kak nebi išao s nama.

Ne samo to, nego ste se i Chimpe otarasili - cuo sam kako je medvjed skocio na njega kod Tusilovica a vi trk prema Karlovcu... :LOL: :LOL: :LOL:
 
Za "ostavljenog i izgubljenog" Chimpu sam ja kriv. Priznajem i ovim putem mu se ispričavam.

CHIMPA OPROSTI ŠTO SAM BIO SEBIČAN I ŠTO SAM SVOJOM NEODGOVORNOM VOŽNJOM DOVEO TEBE, MARU, LJIKI, TheThe-a, ALAINA, EMITU, ANU i ZECA U NEZAVIDNU I OPASNU SITUACIJU.
NEKA MI OPROSTE SVI KOJI VOZE DL650 I KOJI SU DO OVOG TRENUTKA MISLILI DA SU BRŽI OD KLE-a.

Kao što bi Emita rekla: "Nisam ja protiv brze vožnje, ja sam protiv glupe vožnje."
 
Vjerujem kako ce ti oprostiti, samo da ga medo pusti.
 
Nema nikaj - oprostite, ovo ono, spike...

Na koljena!!!!!
Moli za oprost!!! 
:LOL:  :LOL:  :LOL: