KLE MEETINGS 2,3,4 i Utisci

Macko said:
Joooj, a gdje je Zagorje u toj priči? Preko Špičkovine i Zlatara do Marije bistrice pa dalje....
Ma šalim se. Ono što trenutno mogu je čitati gdje idete, a priključiti se mogu tek onaj vikend 27. listopada.
No tada će biti -45 sa padalinama....
U međuvremenu sam popravio motor (nije palijo, pa sam ga podmazao(bravica)). U procesu rastavljanja mi je sinulo kak je Alainov lijepi plavi, pa sam shodno tome krenuo farbati i svog, no malo sam se zaigrao :misli:
nije tebi samo na motoru bravica otisla  :jesus:
moj je motor plav ko i tvoj... (y)
 
kad ste mislili krenuti u nedjelju?

ja nemogu rano jer radim subotu noć.


i koji je konačni prijedlog rute LJiki?

btw, nisam se ja zgubil, nego se većina nije htijela voziti dužim putem pisarovina-pokupsko-kravarsko-VG pa smo skratili put.
 
za subotu predlažem da se nađemo na OMV pumpi na staroj samoborskoj u 10,45h pa zajedno odemo do Pit stopa gdje je okupljanje za DDK i pridružimo se koloni.


tko je za?

 
pinty said:
za subotu predlažem da se nađemo na OMV pumpi na staroj samoborskoj u 10,45h pa zajedno odemo do Pit stopa gdje je okupljanje za DDK i pridružimo se koloni.


tko je za?

To je par stotina metara dalje. Zasto ne dodjete u PIT stop odmah - ja ne bi volio da se ljudi ukljucuju u kolonu od mozda nekoliko stotina motora sa redarima koji jure sa 150 pored kolone i kroz policijsku pratnju.

Ljudi, kolona krece iz PIT stopa u 12:00 i krece stvarno jako puno motora, nema stajanja putem da bi se neko prikljucio, a da vi lovite korak i upadate u kretajucu kolonu isto nije rjesenje.

Predjete tih 200 metara do PIT stopa pa krenemo svi skupa, ok?

Ili sam ja krivo skuzio post - ili ste vi mislili biti dio kolone od starta?

:mrgreen:
 
vulčiću, krivo si shvatio, i mi želimo od starta biti dio kolone i uveličati DDK, mislili smo samo svi zajedno doći do Pita, da nas ljudi malo dožive


svaka čast na organizaciji DDK
 
pinty said:
vulčiću, krivo si shvatio, i mi želimo od starta biti dio kolone i uveličati DDK, mislili smo samo svi zajedno doći do Pita, da nas ljudi malo dožive


svaka čast na organizaciji DDK
(y) (y) (y)
 
Sori, ja mislio da cete vi cekati na OMV-u da mi krenemo pa se onda ubacivati...

:(
 
alain said:
evo prijedlog rasporeda za vikend:
Subota: 10:30 nalazimo se na OMV stara samoborska i idemo do Pita pa sa svim ostalima na DDK..
Nedjelja: prijedlog od Ljiki : Plitvice u nedjelju Možemo stati u Rastokama na klopu, a i Petrova gora nam je negdje usput, onak, ležerno, ujutro krenemo oko pol 9, malo se prošetkamo (Plitvice su sigurno divne sad najesen, mi smo bili u zimi i isto nam je bilo super...), lagano nazad, u Rastokama klopamo, pa vidimo kam se još da otić.
Za sad to odgovara i podrzavaju GrandWizard, Izi i ja...
(i Ljiki najvjerovatnije nedjelju posto je njen prijedlog :) )
javite jel to OK i ko bi isel...
ja ne znam kaj nije bilo jasno u ovom postu i zakaj sad u 10:45 i sl.
i dalje drzim da se nademo u subotu tada a za nedelju ce Ljiki(koja je prva dala prijedlog) reci rutu...
i to je sva mudrost
 
čuj, pogledaj dvije-tri stranice unazad i vidi kaj je mudrost.

btw. u 8h ujutro po sadašnjoj prognozi bu se svima smrznula jaja tko ih ima, mislim da je to preran polazak u šumu u ovo doba godine .

a ovo za subotu 10,30h sam već skoro i zaboravil koliko ste toga napisali, kaj se mene tiče može i tad, mada mislim da je prerano budući da još nebu nikog u Pitu u to doba, kolona kreće u 12h.


dogovorite se kad vam paše i ja dolazim u subotu, za nedjelju ne znam (vidjet ću u subotu kada budemo pametniji).
 
U subotu sam u PIT-u oko 11, a u nedjelju vas čekam u Karlovcu na Petrolovoj pumpi kod naplatnih kućica 45 minuta nakon vremena polaska iz ZG.  :mrgreen:

I to je to ... vidimo se.  (y)

Prognoza za nedjelju 
f025.gif
 
Jeste se konsolidirali?

Evo završnih prijedloga, obzirom na sve prethodne postove:

1. subota: između 10:30 - 10:45 okupljanje na OMV benzinskoj na staroj Samoborskoj (tankanje, spika, odlazak pred Pit Stop)

2. subota: oni koji ne stignu ili ne mogu doći ranije na OMV, doći će direktno u Pit Stop (npr. Zec veli da bu on došo u Pit Stop u 11 - OK)

3. nedjelja: obzirom da će jutarnja temperatura biti oko 12 stupnjeva, nema smisla ići prerano - molim vašu potvrdu je li OK da se nađete u PitStopu u 9:30, cuga, pljuga, WC, pa pokret u 10:00 prema Karlovcu?

Ovisno o vašem slaganju/neslaganju oko vremena polaska, dogovorit ćemo finalnu rutu, koje ćemo se držati ili ne-držati, ovisno o vremenu i broju sudionika.
Bitno je da se svi lijepo vozimo, družimo i uživamo dok je još lijepih dana... 8)
 
Tak,Ljiki.Reci ti nama,tad i tad tu i tu i bok.Nema demokracije,ja bi ovo,onaj bi ono.Zadatak je postavljen i ima da se izvrši.Jasno!!!??? :mrgreen: :wink: :D . Ajd,vidimo se.Bok.
 
kam svi turci tam i mali Mujo.
došel bum do Pita oko 11 da povečam brojnost ekipe na DDK,ali idem samo do Petrove i onda moram na posel :( 
 
Koko said:
Tak,Ljiki.Reci ti nama,tad i tad tu i tu i bok.Nema demokracije,ja bi ovo,onaj bi ono.Zadatak je postavljen i ima da se izvrši.Jasno!!!??? :mrgreen: :wink: :D . Ajd,vidimo se.Bok.
(y) :misli:
 
Koko said:
Tak,Ljiki.Reci ti nama,tad i tad tu i tu i bok.Nema demokracije,ja bi ovo,onaj bi ono.Zadatak je postavljen i ima da se izvrši.Jasno!!!??? :mrgreen: :wink: :D . Ajd,vidimo se.Bok.
Legendo!  (y)
 
alain said:
ja se s tim ne slazem hihihihi  :wink:

Ja dolazim sa ekipom Karlovčana i Riječana i još se nalazimo u Route 66 prije sa Zagrebčanima pa ćemo te onda svi čoporativno složit' s tim
:jesus: :pomiranje: :cigle: :cijpadrva: :pandur: :boks: :uzi: :whip: :macevanje:  :auuu: :vidiga: :budo: :moli: :B:  :wink: :mrgreen:
Podmiti me s pivom da promjenim plan  :wink: :piva: