KLE MEETINGS 2,3,4 i Utisci

GrandWizard said:
Za "ostavljenog i izgubljenog" Chimpu sam ja kriv. Priznajem i ovim putem mu se ispričavam.

CHIMPA OPROSTI ŠTO SAM BIO SEBIČAN I ŠTO SAM SVOJOM NEODGOVORNOM VOŽNJOM DOVEO TEBE, MARU, LJIKI, TheThe-a, ALAINA, EMITU, ANU i ZECA U NEZAVIDNU I OPASNU SITUACIJU.
NEKA MI OPROSTE SVI KOJI VOZE DL650 I KOJI SU DO OVOG TRENUTKA MISLILI DA SU BRŽI OD KLE-a.

Kao što bi Emita rekla: "Nisam ja protiv brze vožnje, ja sam protiv glupe vožnje."

nedovoljno velika slova  :mrgreen:

a cimpa se moze tesko izgubiti
 
Ljiki, ajde si uzmi 15min vremena pa si pročitaj koje si sve prijedloge dala na zadnje 3-4 strane i posebno zadnji gdje bi trebalo pisati vrijeme sastanka (to je uobičajeno).
te se sjeti molim te lijepo šta si mi rekla u subotu kada je vrijeme polaska i kada ste se to dogovorili.
i naravno vidi tko je stavio obavijest kada se ide, da su ljudi mogli znati.

svaka čast na tvojoj organizaciji i korekcijama (a bilo ih je), ali mislim da konačan plan nije bio temeljit. bez uvrede i komentara


 
Ljiki said:
Jeste se konsolidirali?

Evo završnih prijedloga, obzirom na sve prethodne postove:

1. subota: između 10:30 - 10:45 okupljanje na OMV benzinskoj na staroj Samoborskoj (tankanje, spika, odlazak pred Pit Stop)

2. subota: oni koji ne stignu ili ne mogu doći ranije na OMV, doći će direktno u Pit Stop (npr. Zec veli da bu on došo u Pit Stop u 11 - OK)

3. nedjelja: obzirom da će jutarnja temperatura biti oko 12 stupnjeva, nema smisla ići prerano - molim vašu potvrdu je li OK da se nađete u PitStopu u 9:30, cuga, pljuga, WC, pa pokret u 10:00 prema Karlovcu?

Ovisno o vašem slaganju/neslaganju oko vremena polaska, dogovorit ćemo finalnu rutu, koje ćemo se držati ili ne-držati, ovisno o vremenu i broju sudionika.
Bitno je da se svi lijepo vozimo, družimo i uživamo dok je još lijepih dana... 8)
Ola Pinty,
sve ti piše na 12. stranici ove teme - i sve je bilo baš tak kak tu piše, osim kaj se prema Karlovcu u nedjelju iz Pita krenulo u 10:30.

Uz drugarski pozdrav,  :hello:
drugarica Ljilja
 
A eto, sve je bilo kako tamo piše...
Ekipica od 3 KLE-a se sastala u Pitu u nedjelju oko 10 sati - kava, pljuga, nagovaranje Chimpe da se pridruži paKLEnoj bandi i oko 10:30 polazak prema Jastrebarskom, gdje smo ih dočekali ja i Marek.
Btw, na benzinsku je došla mlada dama na skuteru zvanom Tenk.
Skupili se tako nas 8 u Jastrebarskom - Grand Wizard, Ana, Alain, Emita, TheThe, Chimpa, Marek i ja, te krenuli put Karlovca.
Ja sam već na samom početku zaje... - skrenuli smo prema Dolini Kardinala, umjesto po Zeku na Petrol u Karlovcu...
 
Ulovismo Zekana kod Petrola u Karlovcu i sad nas je 9...
Zeko nas je lijepo vodio kroz Karlovac i dio županije...
Dvorac Dubovac, pa vožnjica po bregima do Duge Rese, od Duge Rese, preko Generalskog Stola do Tounja, a onda skoro praznom cesticom (sa par kratera  :)) do Rastoka...
 
U Rastoke stigosmo glaaaaadniiiii...
Razočaranje koje je uslijedilo nakon spoznaje da se tamo nećemo najesti kao što smo planirali bilo je ogromno...
Naime, jedan od tri restorana ne radi zbog godišnjih, u drugom su očekivali neku drugu grupu od 20 ljudi, pa nisu mogli primit nas 9, a u trećem restoranu nam je kuhinja izgledala toliko skromno za naše izgladnjele trbuhe, da smo odustali i nastavili dalje do nekog Pina u Nikšiću...
Što je dalje bilo, mislim da će bolje opisati Grand Wizard...  :LOL:
Sve u svemu, divno vrijeme, ugodna vožnja, ugodno društvo, puno za*ebancije i naravno, veselim se slijedećem susretu...
 
Eto, tak je bilo u nedjelju.
Wizard će staviti puno bolje fotke, kao i svoje jedinstvene komentare...
U očekivanju njegove reportaže, srdačno vas pozdravljam...
:wink:
 
Ljiki said:
Eto, tak je bilo u nedjelju.
Wizard će staviti puno bolje fotke, kao i svoje jedinstvene komentare...
U očekivanju njegove reportaže, srdačno vas pozdravljam...
:wink:
(y)
 
Ljiki said:
Obzirom da sam ja organizator (ili barem mislim da jesam, a valjda jesam jer sam u više navrata napisala kada i gdje ćemo se naći, smišljala kraće i duže rute po vašim željama, čestitkama i pozdravima  :jesus:), smatram da nije u redu da bilo tko ovdje upotrebljava ovakav rječnik - ne bu tu niko nikoga jebal  :palacdolje:

U nedjelju se okupilo 5 motora i 9 ljudi - oni su valjda dovoljno jasno razumjeli sve dogovore ovdje na forumu. To nešto govori o njima. (y)
A oni koji se nisu pojavili i koji daju bezobrazne i nepristojne komentare na forumu - i to nešto govori o njima.  :tomato:
Ja se recimo nisam pojavio,a možda sam morao????????????????
Što to govori o meni?
 
tvigi said:
Ja se recimo nisam pojavio,a možda sam morao????????????????
Što to govori o meni?
daj sad jos i ti pocni...
citajte bolje...
A oni koji se nisu pojavili i koji daju bezobrazne i nepristojne komentare na forumu - i to nešto govori o njima.
nitko se nije morao pojaviti...
 
Baš mi je drago da ste bili,da vam je bilo dobro i da ste Chimpu malo izveli :mrgreen: .Sad za tebe Grand:kae!? kaj razvijaš filmove,kaj se čeka s tim izvješćem :mrgreen: (y) ?Bok.
 
Evo plana za vikend:
subota: odlazak na 2 forum susret motocikli.com
http://www.motocikli.com/forum/viewtopic.php?t=2577
nedjelja: nađemo se u 10 u Pitu i pičimo prema Trakoščanu...
javite tko bi išel...
 
alain said:
Evo plana za vikend:
subota: odlazak na 2 forum susret motocikli.com
http://www.motocikli.com/forum/viewtopic.php?t=2577
nedjelja: nađemo se u 10 u Pitu i pičimo prema Trakoščanu...
javite tko bi išel...
Kaj god ... a di je karta? Izgubit ćemo se  :jesus:
Osim tog ... nakon forum susreta, ne kaže se nađemo se u Pitu, nego probudimo se pa idemo...  :mrgreen:
 
zec said:
Kaj god ... a di je karta? Izgubit ćemo se  :jesus:
Osim tog ... nakon forum susreta, ne kaže se nađemo se u Pitu, nego probudimo se pa idemo...  :mrgreen:
kod nas se zna tko je blagajnik tko je zaduzen za kartu tko je organizator....
prema tome...Zeko navali  :jesus:
 
A jel mogu ja odredit rutu  :LOL:  :LOL:  :LOL:  :jesus:  :jesus:  :jesus: