KLE MEETINGS 2,3,4 i Utisci

Ljiki said:
A jel mogu ja odredit rutu  :LOL:  :LOL:  :LOL:  :jesus:  :jesus:  :jesus:
pitaj Pinty-a  :jesus:  :jesus:  :jesus:
 
vlucic said:
Vodite i Chimpu?

...pa naravno.Koga bi inače naprali? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :jesus: .Bok.
 
Budem vam ja vodio kolonu pa tko me stigne dobije u ručak i piće!! :jesus: :jesus:
 
ALAIN, ti bi se komotno mogao odšetati do auto škole da ti vrate lovu za A kategoriju. :D

i sjesti za kompjuter jer si rođen za  KLE MODERATORA  :jesus:
 
cherokee said:
Budem vam ja vodio kolonu pa tko me stigne dobije u ručak i piće!! :jesus: :jesus:


...ideeeešššš!!!Onda ja krenem dan ranije,pa smo tu negdi :mrgreen: (y) .(Rekli smo Chimpu,a ne vas trkaće :jesus: ).Bok.
 
ajmo ljudi dosta off-a
dogovaramo se...
jel vam pase plan da opet ne bu nesporazuma...
 
meni je plan nacelno ok. subota mi pase poprilicno jer mi je to odmah tu preko puta :), a za nedjelju sam tak - tak. ovisi o obavezama  :skuter:
 
za subotu nisam siguran, možda dodjem do Kraljevca kasno navečer jerbo imam gužvu cijeli dan. Za nedelju me računajte za djir  (y)
 
Ja i Ljiki otpadamo, ali zato svima koji budu isli zelim dosta dobre voznje  (y)
I, naravno, veselim se izvjestaju nakon ture, vjerujem kako ce wizard smislit nesto pakleno  :LOL: :LOL:
 
Jebiga, jednostavno ne stignem ni opisat ovaj vikend....
Sorry...
BTW, slijedeći tjedan si računajte na skupni sastanak koji ja organiziram, a svi koji su prisustvovali bilo kojoj od vožnja, biti će obavezni doći.
Molim gospodu koja rade u smjenama (zna se na koje mislim), da mi se očituju putem pm-a o svom radnom vremenu, kako bismo se mogli uskladit. Rok je 16.10 (ponedjeljak) do 18,00h.
Amen.
Idem dalje učit.

EDIT NO2: Za sad trojici najviše paše utorak (17.10) iza 17h, zbog radnih obaveza. Kako je tema o kojoj ćemo razgovarati zaista bitna radi daljenjeg tijeka događaja, molio bih ostale da se ako je ikako moguće "oslobode" za utorak poslijepodne (iza 17,30h).
 
GrandWizard said:
Jebiga, jednostavno ne stignem ni opisat ovaj vikend....
Sorry...
BTW, slijedeći tjedan si računajte na skupni sastanak koji ja organiziram, a svi koji su prisustvovali bilo kojoj od vožnja, biti će obavezni doći.
Molim gospodu koja rade u smjenama (zna se na koje mislim), da mi se očituju putem pm-a o svom radnom vremenu, kako bismo se mogli uskladit. Rok je 16.10 (ponedjeljak) do 18,00h.
Amen.
Idem dalje učit.

EDIT NO2: Za sad trojici najviše paše utorak (17.10) iza 17h, zbog radnih obaveza. Kako je tema o kojoj ćemo razgovarati zaista bitna radi daljenjeg tijeka događaja, molio bih ostale da se ako je ikako moguće "oslobode" za utorak poslijepodne (iza 17,30h).
RENEW: Možete me kontaktirati na broj 091/3376543. Cure molim vas zovite između 7,30 i 16,15 dok je Ana na poslu.
 
Bit će mi pučka svečanost, čak sam oprao motor  :piva: :piva: :piva: :piva: :piva: :piva: :piva: :piva: :piva: :piva: :piva: :piva: :piva: :piva: :piva: :piva: :piva: :piva: :piva: :piva: :piva: :piva: :piva:
 
Ebiga pizda ili ne ali pišam stoječki (y)
obaveze i viša sila jače je i od najjače volje :(
 
allo, muškarci nema nikakvih prijedloga za ovaj vikend, pa nije valjda sezona završila. :misli:

malo je popustila sparina, ali do Samobora i nazad se može, ima tam dobar kesten-pire. (y)