Koliko je iskustva potrebno za Hayabusu/R1 isl. u tom rangu?

Status
Not open for further replies.
KING RR said:
pih, pa valjda zoki zna  :?
ma kaki Zoki to je TouringSp ili joz bolje, moze bit i TurboSport1300 za oranje!  :LOL:
 
Istina sve je to u glavi, ali opet zavisi.. Eo ja npr prvi motor koji sam ikad vozio je prijateljev R1 i nakon nekih 500 metara.. bilo mi je dosta  :LOL:

i onda opet i opet navikao na njegove mogucnosti, upoznas motor s vremenom.. kasnije nakon toga sam uzeo cbr 600 i bio mi je taman  :mrgreen:
 
    ...opet vas Mate jebe ko cucke iza plota: jednom udari po njemu, a vi lajete svi skupa celu noć  :LOL:

    Jebem vas naivne  :mrgreen:
 
    ...inače je 'drivers block' jedna od najvećih papazjanija koje sam u životu ćuo, a čuo sam i dosta. Koji mozak moraš biti da ti to padne na pamet  :misli:

    Kad se sam sjetim koliko se forumskih 'mozgova' najozbiljnije uključilo u tu raspravu  :mrgreen:
 
KING RR said:
za pocetak Busa i R1niti su u istom rangu niti imaju slicnosti po performansama.

Busa je ruzno pace sa pun kurac snage a u principu je ko sveta voda, nit pomaze nit odmaze i idealan je kandidat za ostrugat kanal, a madame prerenomirana je supersport motor i kRRaljica zavoja  8)
:mrgreen:
misLim da bi ti ovi iz yamahe tRRebaLi pokLonit jedan R1 il nijedan....  :LOL: :LOL: :jesus:
 
OldBoy said:
    ...inače je 'drivers block' jedna od najvećih papazjanija koje sam u životu ćuo, a čuo sam i dosta. Koji mozak moraš biti da ti to padne na pamet  :misli:

    Kad se sam sjetim koliko se forumskih 'mozgova' najozbiljnije uključilo u tu raspravu  :mrgreen:


a ono je bio riders block
ovo je drivers block, jer je govorio o polaganju b kategorije
:mrgreen:
 
OldBoy said:
    ...inače je 'drivers block' jedna od najvećih papazjanija koje sam u životu ćuo, a čuo sam i dosta. Koji mozak moraš biti da ti to padne na pamet  :misli:

    Kad se sam sjetim koliko se forumskih 'mozgova' najozbiljnije uključilo u tu raspravu  :mrgreen:
Kako objašnjavaš stotine youtube videa u kojima ljudi kad su shvatili da idu (za svoje pojmove) prebrzo u zavoju izlijeću sa ceste umjesto da su jednostavno malo više nagnuli motor i prošli krivinu? Utipkaj target fixation u tražilicu na jubitou.
 
bricksrheavy said:
Kako objašnjavaš stotine youtube videa u kojima ljudi kad su shvatili da idu (za svoje pojmove) prebrzo u zavoju izlijeću sa ceste umjesto da su jednostavno malo više nagnuli motor i prošli krivinu? Utipkaj target fixation u tražilicu na jubitou.

Da ili Ne  :mrgreen:

Drivers blok dolazi nakon ovog tvog  :LOL:
 
Meni se redovito dogodi target fixation kad uberen ovako štagod da stopira...



Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Kad bi tako stopirala scene razbijanja auta iz Blues Brothersa bi bile kamilica prema onome što bi na cesti nastalo :mrgreen:
 
Shepa said:
Meni se redovito dogodi target fixation kad uberen ovako štagod da stopira...



Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
kae
si mislil da ju nebum ubral ak ju postaš u ovak bedastu temu , ha  :B:
 
KING RR said:
Ja znam jednog koji savrseno pojede platu mesa za 4 osobe i pita jel ima jos, isto nije zoki  :mrgreen:  :LOL:
Bznam i ja jednog  :LOL:
 
Shepa said:
Meni se redovito dogodi target fixation kad uberen ovako štagod da stopira...



Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

Prava djevojka iz susjedstva...  :LOL:

Btw. rado bih je ubrao (ne sleng!). Ako ne nju, onda barem ovaj cvjetić...  :mrgreen:
 
Status
Not open for further replies.