Koliko km napravite za vikend vožnju ?

Status
Not open for further replies.
da...

i jucer je tribao pasti diric cca 200tinjak km, pa nista, morali smo autom...

i da, otkad je 250tica doma, stalno se negdi ide :)
 
Ove sezone samo oko 3500km od 3 mjeseca, prošle 15tkm u čitavoj sezoni.

Najduži dnevni djir na bevrly 250 450km u danu i to sa suvozačem.
 
cca 900 km u zadnja 3 tjedna :D s time da se svakom radnim danom radi i nema me od 7-18:00 doma.

Da nije ovo sugavo vrijeme bilo bi puno vise
 
ove godine vrijeme je pušiona. Kada je vrijeme normalno nedjeljom obavezno 200-250km,svaki dan na posao i nazad i obavljam sve uvezi posla,subotom koliko stignem. Barem dva puta godišnje napravim turu od 600-700km dan(obično bude nedjelja)
 
ako idem sam 20ak prosjek al ako ide i susjed sa svojom hondom napravi se i po 100km sto je sasvim pristojno za mojih 50ccm  :LOL: :LOL: :LOL:
 
100-300 gradske... sve zavisi, gadan grad, gadne ceste (Mostar)... a i ne usudjujem se na dalje relacije (Kanuni Storm 150cc), boji se da što ne rikne xD i j.be me nesto sa motorom, nece preko 65, štuca (ili gorivo nevalja, ili filter zraka, ili karburator), a ja neznam promijenut  sta cu :(
 
Imam 3 varijante:
-đir po Istri, obično 100-250km
-đir do Krka, Cresa, Lošinja, Raba. To je obično sub na ned, ponekad samo jedan dan i bude cca 300-400km
-planirani vikend put, obično 600-800km.

Prošli vikend ja i bolja polovica bili Bovec-Tarvisio-Villach-Klagenfurt, 650km, pet-ned
 
einstein said:
Imam 3 varijante:
-đir po Istri, obično 100-250km
-đir do Krka, Cresa, Lošinja, Raba. To je obično sub na ned, ponekad samo jedan dan i bude cca 300-400km
-planirani vikend put, obično 600-800km.

Prošli vikend ja i bolja polovica bili Bovec-Tarvisio-Villach-Klagenfurt, 650km, pet-ned

sa hornetom? lip skuter  :021:
 
jučer Zadar  -Split  i đir po Poljičkoj  republici i natrag negdi cca 400 km
 
Vikendon mi je rekord bija ST-MA-ST... koliko je to??? Nekih 115-120 do garaže...

Sridon i Četvrtkon pak ,znan potegnit i do Drvenika, kad nema gužve pa to bude skoro dvista. 

Čekaj...jednom smo terenom u subotu učinili skoro trista...jel se to konta??
 
Status
Not open for further replies.