Krk... 22.05.2010.

biker4life

Motorator
Evo jos jednog kraceg/umjerenog đira... tocno 350 km ukupno... ovaj put bio je na redu Krk, po treci put u godinu dana... Krenuli smo jutros sa pulskog OMV-a, dream - team :mrgreen: Liberty, MV - Agusta, Sportfighter, Bikerica i ja. :mrgreen: :paper:

Jos nam je samo Malaga falio. :wink:

Vrijeme je djelovalo obecavajuce, te krecemo prema M. dragi, oko 9.15 sati...

E da, da ne zaboravim, od jucer/sinoc sam ponovno koferas :mrgreen: , nakon gotovo godine dana, pa ako negdje vidite XTX sa carbonskim Termijima i Givi televizorom - to smo mi, nema greske. :mrgreen:

Kako su mi suputnici rekli  :neznam: , ovo bih si trebao nalijepiti iza:
2m79ls3.jpg

:mrgreen:

Uglavnom, krenimo sa slikama :wink: :

M. draga, odmor nakon Plominke:
1z318k8.jpg


2v8s9c8.jpg


xlcwo4.jpg


Nastavljamo za Rijeku, do Tower Centra (nemam slika), malo smo se prosetali, jeli, popili kavu, te se pozdravili sa kolegama - za Krk (Punat i Staru Basku) nastavljamo samo Bikerica i ja. :)

Mjesto Punat, otok Krk:
2h4mg77.jpg


e7c7sg.jpg


2q1fkux.jpg


rtiby9.jpg


ke6vwz.jpg


Na putu prema mjestu Stara Baška:
10gia8p.jpg


2vhwt5d.jpg


2h4yt5j.jpg


bv242.jpg


2vxlj0p.jpg


2e1ynb7.jpg


2zftx5y.jpg


k3kb2e.jpg


zji13s.jpg


25k29s0.jpg


125ke1e.jpg


2z4mtzp.jpg


Cesta od mjesta Punat prema mostu:

2gtdob7.jpg


Glavna cesta, povratak, par super zavoja:

15nrn1s.jpg


Nakon prethodne slike ako sam dobro vidio, mimoisli smo se sa Tutankamonom i "njegovima", te nastavljamo prema mostu...

Ocito je da nas slijedi tusiranje :kisa: :? :

1622z28.jpg


Par metara prije kraja mosta pocinje pljusak... naravno najjaci moguci...

2lb2bmu.jpg


2irr8f9.jpg


e6esyd.jpg


Nekoliko trenutaka nakon ove slike... stajemo na obliznji Tifon... kako bi obukli kabanice... jer je pocelo strahovito padati... i pratilo nas je do RI... a dalje smo imali suhu cestu, do Pule...

Sve u svemu, odlicnih 350 km, zalim samo sto kolege nisi nastavile cijeli put s nama, vec su krenilo doma nakon T.C.

Naravno, Bikerici zahvalite za slike iz voznje. :wink:

Evo linkovi na nase prethodne voznje po Krku:
> http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,101229.msg2406750.html#msg2406750
> http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,101229.msg2242793.html#msg2242793

Pozdrav. (y)
 
lijepa voznja i slike,a sta je liberty ostao u toweru naganjat maloljetnice?  :skocko:

a stara baska,dodes dole i onda nema dalje  :mrgreen: moras se natrag vracati,dole je glupo ici,itako nemas sta vidjeti  :mrgreen:
 
malaga said:
lijepa voznja i slike,a sta je liberty ostao u toweru naganjat maloljetnice?  :skocko:

a stara baska,dodes dole i onda nema dalje  :mrgreen: moras se natrag vracati,dole je glupo ici,itako nemas sta vidjeti  :mrgreen:

Vrijedilo je...predivan je pogled... (y)
BOLD: Naravno kada sam ih ja slikala... :mrgreen:
 
dobro si skužio (y)

a ostalu ekipu sam sreo negdje kod zagorja :mrgreen:
 
tutankamon said:
dobro si skužio (y)

a ostalu ekipu sam sreo negdje kod zagorja :mrgreen:

skužio sam vas (y)


lijep đir ste napravili, i nas je prala kiša od izlaska iz rijeke do m.drage a nakon toga padne tri kapi pa stane pa opet tri kapi... i tako do labina
 
mv_agusta said:
skužio sam vas (y)


lijep đir ste napravili, i nas je prala kiša od izlaska iz rijeke do m.drage a nakon toga padne tri kapi pa stane pa opet tri kapi... i tako do labina

šta je sportfighter onako zaostao za vama? :misli:
 
stao u neki grm pišat :mrgreen:
nije nam se dalo čekati ga, sad na novim gumama se može voziti kako spada pa nas lako stigne :D
 
mv_agusta said:
stao u neki grm pišat :mrgreen:
nije nam se dalo čekati ga, sad na novim gumama se može voziti kako spada pa nas lako stigne :D

Na kraju smo stigli nazad i prije nego sto smo planirali, vec oko 18.30 - 18.45. (y)

Ipak mi je drago da smo isli, bez obzira na kisu. :)
Osobno, nije mi problem voziti po mokrom, cak s vremena na vrijeme i volim pokoji km napraviti po mokrom. :wink: :mrgreen:
I drago mi je da sam preksinoc montirao nosace kufera i kufer, jer da ne neznam gdje bih stavio kisnu opremu. :mrgreen:
 
malaga said:
lijepa voznja i slike,a sta je liberty ostao u toweru naganjat maloljetnice?  :skocko:

a stara baska,dodes dole i onda nema dalje  :mrgreen: moras se natrag vracati,dole je glupo ici,itako nemas sta vidjeti  :mrgreen:

Na otocima opcenito "nema dalje". :wink: :mrgreen:

Evo Cres npr., sada kada smo bili, u biti imas glavnu cestu i s nje samo "dead-end" cestice koje vode do određenog mjesta. A za ici natrag treba se vratiti cijelim putem, do Porozine, za trajekt za Brestovu.

Slicno je i na Krku - jedna glavna cesta i ostale sporedne, iako je Krk mnogo mnogo vise razvijen od Cresa - sto se vidi i na prvi pogled, po prometnicama (uzrok je pretpostavljam taj sto je s kopnom povezan mostom).

Uglavnom, priroda mi je mozda i ljepsa na Cresu, ali Krk ima mnogo bolje ceste i zato mi je ipak preci izbor. (y)
 
biker4life said:
Na otocima opcenito "nema dalje". :wink: :mrgreen:

Evo Cres npr., sada kada smo bili, u biti imas glavnu cestu i s nje samo "dead-end" cestice koje vode do određenog mjesta. A za ici natrag treba se vratiti cijelim putem, do Porozine, za trajekt za Brestovu.

Slicno je i na Krku - jedna glavna cesta i ostale sporedne, iako je Krk mnogo mnogo vise razvijen od Cresa - sto se vidi i na prvi pogled, po prometnicama (uzrok je pretpostavljam taj sto je s kopnom povezan mostom).

Uglavnom, priroda mi je mozda i ljepsa na Cresu, ali Krk ima mnogo bolje ceste i zato mi je ipak preci izbor. (y)

2 zavoja na početku i 5-6 prije baške, ostalo sve ravnica :?
 
tutankamon said:
2 zavoja na početku i 5-6 prije baške, ostalo sve ravnica :?

S obzirom na Cres da... :LOL:
 
tutankamon said:
2 zavoja na početku i 5-6 prije baške, ostalo sve ravnica :?
ali ovih 5-6 prije baske su odlicni :D a dobri su mi i oni kad se ide u punat,2-3 uz more (y)
 
tutankamon said:
2 zavoja na početku i 5-6 prije baške, ostalo sve ravnica :?
bikerica4life said:
S obzirom na Cres da... :LOL:

Kao sto bikerica kaze... mislio sam u kontekstu da je moguca normalna voznja i normalno odvijanje prometa... sto na sjevernom dijelu Cresa i nije slucaj... :mrgreen: :mrgreen:

---
malaga said:
ali ovih 5-6 prije baske su odlicni :D
Btw... ovoga puta nismo isli do Baske... pa evo jedna slika od prosle godine, da se prisjetimo... :mrgreen: :wink:

Pogled na Basku:


Uploaded with ImageShack.us
 
Ljetujem u Krku (viksa) od malena, poznam ceste... bio sam i ja ovaj vikend z autom i decom.

Znam kako vam je dobro bilo  (y)

fala za slikice
 
biker4life said:
Na kraju smo stigli nazad i prije nego sto smo planirali, vec oko 18.30 - 18.45. (y)

Ipak mi je drago da smo isli, bez obzira na kisu. :)
Osobno, nije mi problem voziti po mokrom, cak s vremena na vrijeme i volim pokoji km napraviti po mokrom. :wink: :mrgreen:
I drago mi je da sam preksinoc montirao nosace kufera i kufer, jer da ne neznam gdje bih stavio kisnu opremu. :mrgreen:

A ja zato nosim torbu i unutra je oprema za kišu (y), ali pošto imaš suvozačicu torba bi bila malo nespretna... :)  :)
 
biker4life said:
Evo Cres npr., sada kada smo bili, u biti imas glavnu cestu i s nje samo "dead-end" cestice koje vode do određenog mjesta. A za ici natrag treba se vratiti cijelim putem, do Porozine, za trajekt za Brestovu.

ovo ti baš ne stoji...  sa cresa možeš na krk ili pak na lošinj, a ide i dalje....
 
biker4life said:
Na kracim voznjama ponesemo ruksak, ona ga stavi na leđa.
Na ovim malo duzim ipak je jednostavniji i puno prakticniji kofer.
na voznje preko 200kn nosim i ja torbu,jednostavno sve potrpam u nju i gas i obavezno u torbu ide boca vode :mrgreen:

kacigu ne stavljam ispod sica tako da sam si ispod ugradio jednu vecu torbicu sa dva dijela,u jednom dijelu je alat u drugom novcanik i naprijed ima dva dijela jedan za mobitel i drugi za sitne novce a sa druge strane je malo torbica za digitalac,(sve je pricvrsceno tako da ne skace u voznji) ne volim nosit stvari po depovima,tako da mi ispod sica sve stane ali za duze voznje ipak uzmem torbu,da nebi isplo da sam ju bezveze kupio :mrgreen: