Krk... 22.05.2010.

biker4life said:
Na kracim voznjama ponesemo ruksak, ona ga stavi na leđa.
Na ovim malo duzim ipak je jednostavniji i puno prakticniji kofer.

a to je praktičnije al kad ja neidem na toliko dugačke vožnje, mislim da nema puno, da tako kažem "djece" od 17 god. da daleko putuju sami. Ja sam išao od Zagreba do Rijeke, Otočca, Gospića najdalje i mislim da je to za moje godine i moju 125-icu dovoljno... (y) (y)
ovo ljeto sam mislio neku rutu po jadranu, ali to još nije ništa sigurno...
 
malaga said:
na voznje preko 200kn nosim i ja torbu,jednostavno sve potrpam u nju i gas i obavezno u torbu ide boca vode :mrgreen:

kacigu ne stavljam ispod sica tako da sam si ispod ugradio jednu vecu torbicu sa dva dijela,u jednom dijelu je alat u drugom novcanik i naprijed ima dva dijela jedan za mobitel i drugi za sitne novce a sa druge strane je malo torbica za digitalac,(sve je pricvrsceno tako da ne skace u voznji) ne volim nosit stvari po depovima,tako da mi ispod sica sve stane ali za duze voznje ipak uzmem torbu,da nebi isplo da sam ju bezveze kupio :mrgreen:

A neki nemaju prtljažnik ispod sica... :LOL: :LOL:
 
biker4life said:
Na kracim voznjama ponesemo ruksak, ona ga stavi na leđa.
Na ovim malo duzim ipak je jednostavniji i puno prakticniji kofer.

Da, ali mene nakon tog ruksaka 3 dana bole leđa.
Bude teži od mene... :LOL:
 
bikerica4life said:
Da, ali mene nakon tog ruksaka 3 dana bole leđa.
Bude teži od mene... :LOL:
zato ti biker mora kupit ruksak koji ima pojacanja za leda,kao recimo suomy i plus ima kopcanje sa prednje strane  :wink:
 
malaga said:
zato ti biker mora kupit ruksak koji ima pojacanja za leda,kao recimo suomy i plus ima kopcanje sa prednje strane  :wink:

Ah pa nismo mi tako fancy... :mrgreen:
 
malaga said:
hoces reci da sam ja fancy :chick: pa ja guram skuter po cesti :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen:
Nema veze i to je fancy....predobar je da se vozi... :jesus:
 
biker4life said:
Biker je kupio kofer i tu staju njegova ulaganja u touring dodatke. :mrgreen: :jesus:

Salim se, nije los taj ruksak, definitivno za razmisliti. :wink: (y)
ja ga imam vec nekoliko godina i kao prvog dana je,stvarno je odlican,kosta 400kn :wink:
 
malaga said:
ja ga imam vec nekoliko godina i kao prvog dana je,stvarno je odlican,kosta 400kn :wink:

na početku ti je bio ruksak, a sad ti je najobičnija pederuša :jesus: :LOL: :LOL:
 
mv_agusta said:
skužio sam vas (y)


lijep đir ste napravili, i nas je prala kiša od izlaska iz rijeke do m.drage a nakon toga padne tri kapi pa stane pa opet tri kapi... i tako do labina

A u Labinu opet sunce  (y)

Tamo kamo su dobri ljudi je i vrijeme lijepo  8)
 
Citat:
Evo jos jednog kraceg/umjerenog đira... tocno 350 km ukupno... ovaj put bio je na redu Krk, po treci put u godinu dana... Krenuli smo jutros sa pulskog OMV-a, dream - team  Liberty, MV - Agusta, Sportfighter, Bikerica i ja. 


Pa mislim, da smo se na otoku srečali. Mi smo se vračali iz Baške (iz motozbora) proti mostu.