Kupnja AIRBRUSH-a

Kaj se tehnike tice to ja mogu solo odradit. To mi je struka 8)...Za taj forum netreba nesto specijalno. Moram reg domenu i slozit neku bazu podataka i nac neki forum tj. neku aplikaciju za forum. Nista strasno.  Sam moram onda frenda kontaktirat da sredi taj prostor i otic domenu kupit.  Treba mi nesto vremena za to. Mozda sredim to do iduceg tjedna (u poslu sam prek glave al mislim da cu stic).  A kaj se web site-a tice tu cu trebat nekog ko je vican crtanju na racunalu tj. nekom dizajnu budci da ja crtanje rukom i racunalom nisam nikad uspio spojit (jednostavno ne ide) . I naravno osmislit sadrzaj za taj site.  Nis trebali bi se usuglait oko nekog imena

Tipa:  www.airbrush.com.hr  ili tak nesto (www.xxxxxxx.hr neide jer bi morali osnovat udrugu ili firmu: jos jedna opcija al to ima vremena)

Cekam prijedloge .....
 
oću bit jedan od administratora  :mrgreen: sve ću vas bannat! :wink:
 
Penny nisi jedina...
A sto se tice foruma koliko bi dosla ta domena?
Da svi sudjelujemo.

Za pocetak nemora to biti nesto posebno, samo da krene onda polako sređivati.
 
vxrzadar said:
Penny nisi jedina...
A sto se tice foruma koliko bi dosla ta domena?
Da svi sudjelujemo.

Za pocetak nemora to biti nesto posebno, samo da krene onda polako sređivati.
a dobro njezina je ideja bila i bilo bi glupo da ne bude.
 
To je tipa 200, 300 kn godisnje, tak da to i nije strasno. I to cu ja drage volje dat za airbrush u Hrvatskoj nadajuci se da ce imat neke koristi. (a i dosta mi je gledat tatine sinove sa naljepnicama na autima pa mozda dode to i do njih a oni imaju para a mi imamo (ili cemo imat) znanja da i prodamo nesto puno kvalitetnije i ljepse :mrgreen:)

Sam se dogovorite oko imena nekog:

www.airbrush.com.hr je slobodan. ak neko ima neki drugi prijedlog .....
 
www.airbrush.hr bi bilo ljepse, mozda bih uspio dobit domenu preko firme... (uz juricek.hr) nisam siguran kak to ide.
 
e da zaboravio sam reć da sam obavio web dizajnerstvo i sad asp.net gluposti ali mi programiranje neide...ali ko danas uopće ide ručno radit forum zar ne???
što se tiče para fakat nije puno ljudi idemo se stavit  (y)
ja i moja cura smo za!Možemo to odmah danas sredit!
a što se tiče  podofruma?kako koji nazvat...
nego vi koji ste u ZGu da se mi nađemo na kavi jedan dan i sve detaljno dogovorimo oko svega???ako ne odo ja sam krenit pa ću vam javit  (y)
 
static said:
www.airbrush.hr bi bilo ljepse, mozda bih uspio dobit domenu preko firme... (uz juricek.hr) nisam siguran kak to ide.
kako misliš uz?  :misli: :misli:
 
da bi dobio .hr domenu potrebno je biti pravna osoba.

Al to ne znaci firma, mozemo mi i osnovat udrugu gradana koja kosta skoro pa nista a onda mozemo dobit domenu .hr (barem mislim da mozemo al mogu se raspitat).

Ja jos necu nis slat u postupak dok se ne dogovorimo tocno
 
OVO SE ZOVE INICIJATIVA!

Ja sam vec rekao da sam ZA!

Registriran sam na toliko foruma stranih i nikad nisam naletio na nekog iz HR...mozda par puta?

za ime mi je svejedno ,,, vazan je sadrzaj!

nadam se da ce ljudi sudjelovati..jer ima ljudi koji znaju ali su skrti!sitne duse koje nezele pridonositi airbrush "zajednici"...
vani to ljudi drugacije gledaju...negledaju kako im netko moze ukrast posao vec kako pridonjeti, nauciti i na kraju bolje
odraditi svoj posao...nije sve u parama...ja vec godinu dana airbrushiram i nisam kune zaradio...kakve veze?
obozavam radit s AB-om!

pare ce doci!

vanja
 
Hypercube said:
da bi dobio .hr domenu potrebno je biti pravna osoba.

Al to ne znaci firma, mozemo mi i osnovat udrugu gradana koja kosta skoro pa nista a onda mozemo dobit domenu .hr (barem mislim da mozemo al mogu se raspitat).

Ja jos necu nis slat u postupak dok se ne dogovorimo tocno
pa zato smo i rekli da pričekamo do sljedećeg tjedna.
hoćemo detaljnije na kavi ili ne?!
 
nemojte nista osnovati...neisplati se...kao neprofitabilna ne vladina organizacija...ma zaboravi.
ko ce sad pisat statut...slat,prepravljat...stambilje pravit...nekosta puno para ali vremena i zivaca ode!

domena com.hr meni sasvim ok...ili net ili org...sta god

vanja
 
Faber said:
kako misliš uz?  :misli: :misli:

Pa već imam domenu www.juricek.hr, ne znam jel imam pravo pokrenut jos jednu koja nema veze s ovom prvom.
 
Samo je .hr i com.hr slobodno.  Mozemo mi i na kavi o tome kaj se mene tice. Ja sam svaki dan u gradu od 7-15. pa nije problem neki ostat malo duze na kavi (ili piva mozda bolje :mrgreen:).  da ovo oko otvaranja dodatne domene neznam da ce ic. Treba pitat carnetovce
 
Hypercube said:
Samo je .hr i com.hr slobodno.  Mozemo mi i na kavi o tome kaj se mene tice. Ja sam svaki dan u gradu od 7-15. pa nije problem neki ostat malo duze na kavi (ili piva mozda bolje :mrgreen:).  da ovo oko otvaranja dodatne domene neznam da ce ic. Treba pitat carnetovce
u gradu zagrebu :misli:
onda danas kava :mrgreen:
i rasprava :mrgreen:
 
Ja već vidim da ćete mi prodat banner... može taman da pokrije hosting i stvar je riješena da ne bude svađe oko financiranja. ;)

Ako mogu dobit .hr domenu (koje su u pravilu besplatne), rado ću vam je ustupiti...
 
Da da u Zagrebu.  Al ovaj tjedan od mene nis. al nisam ja nuzan za to:  mozete vi to odradit bez mene pa ce bit kasnije neka osnivacka skupstina uz pivu :LOL: ak je toliki interes za danas. Posao neda mrdnut
 
Hypercube said:
Da da u Zagrebu.  Al ovaj tjedan od mene nis. al nisam ja nuzan za to:  mozete vi to odradit bez mene pa ce bit kasnije neka osnivacka skupstina uz pivu :LOL: ak je toliki interes za danas. Posao neda mrdnut

I ja sam vezan uz svoje radno mjesto.  :(
 
ajmo onda malo skulirat svi skupa i ostavit to jos koji dan da malo prespavmo kako bi se reklo jer cemo svi skupa sad skupljat informacije i sve sto se da pa vidit sto smo skupili za koji dan a ne da tu trkeljamo a???