Kymco da li preporucujete?

baldeks said:
neću,al kod kymka bar 15-20 dana više čekanja...
jednostavno kymko je dobar,ali samo to...zaključimo ovo.. (y)

mislim da zaista mozemo zakljuciti ovu temu, jer nema nikakvog smisla perpucavati se, uvijek se moze naci svakome zamjerka.

Ne slazem se s tobom u nekim stvarima, jer sve ovisi od slucaja do slucaja, ali uvazavam da svatko ima svoje misljenje (y)


 
baldeks said:
http://motocikli.com/forum/index.php?topic=6142.0

:palacdolje:

s doticnim smo imali prepisku i preko novina, gdje smo mu i odgovorili. U konkretnom slucaju, zakazao je distributer kod kojeg je popravljao skuter, i kod kojega nije dobio adekvatnu podrsku. NAs nije ni kontaktirao, nego je pisao u novine odmah, nakon sto smo saznali za problem, isti je otklonjen. Postoje pisani tragovi o cijelom slucaju.
 
baldeks said:
http://motocikli.com/forum/index.php?topic=6142.0


:palacdolje:

naravno, ne kazem da nema nezadovoljnih ljudi, nasa je savjest na mjestu, jer se krvavo trudimo tolike godine biti posteni i ispravni. Ponasam se odgovorno i savjesno, prvenstveno radi sebe i svoje obitelji, danas prodajem kymco, i imam srece da u njih vjerujem jer su se dokazali kao kvalitetan i pouzdan proizvodjac. Ali, jos je vaznije da mi kao tvrtka ostavimo dojam da se trudimo, i kad nesto nije u nasoj moci, da ne ispadamo bahati i neuljudni poput drugih, nego da se zaista krvavo trudimo, jer danas prodajemo kymco, sutra mozda budemo prodavali i nesto drugo tko zna. Meni je vaznije od koga sto kupujem, a tek onda na drugo mjesto ide sto kupujem, naravno uz ogradu da necu nikad kupiti bofl :)
 
djenka said:
naravno, ne kazem da nema nezadovoljnih ljudi, nasa je savjest na mjestu, jer se krvavo trudimo tolike godine biti posteni i ispravni. Ponasam se odgovorno i savjesno, prvenstveno radi sebe i svoje obitelji, danas prodajem kymco, i imam srece da u njih vjerujem jer su se dokazali kao kvalitetan i pouzdan proizvodjac. Ali, jos je vaznije da mi kao tvrtka ostavimo dojam da se trudimo, i kad nesto nije u nasoj moci, da ne ispadamo bahati i neuljudni poput drugih, nego da se zaista krvavo trudimo, jer danas prodajemo kymco, sutra mozda budemo prodavali i nesto drugo tko zna. Meni je vaznije od koga sto kupujem, a tek onda na drugo mjesto ide sto kupujem, naravno uz ogradu da necu nikad kupiti bofl :)
ma svaka tebi čast,ja te razumin,niko ništa nije reka protiv tebe,ja znan da ćeš stat maximalno iza proizvoda kojeg prodaješ,al još puno toga lipoga se triba desit kymku da dođe do razine talijana,to je tako...puno stvari je potrebno za napravit brend,a šta je najvažnije je tradicija i puno godina,kao šta kažem,dobri jesu i ništa više,pozdrav (y)
nek neko ključa ovo  :wink:
 
Zakljucak je da je Kymko Ok proizvod koji nije na razini talijanskih i japanskih proizvoda ali je jako blizu njih . :mrgreen:
 
vickodu said:
Zakljucak je da je Kymko Ok proizvod koji nije na razini talijanskih i japanskih proizvoda ali je jako blizu njih . :mrgreen:
može proc
ja sam shvati da su to dobri motori , nisu high tech , nisu ni preljepi , ali se ne kvare odnosno dosta su pouzdani premda nisu ni jeftini kad gledamo ...
pa se onda pitam ja dali je to ustvari skup skuter ?
 
markookram said:
može proc
ja sam shvati da su to dobri motori , nisu high tech , nisu ni preljepi , ali se ne kvare odnosno dosta su pouzdani premda nisu ni jeftini kad gledamo ...
pa se onda pitam ja dali je to ustvari skup skuter ?
za to sta nudi(osim pouzdanosti)...je skup. Nema dusu...i amen... :mrgreen:
 
Ajmo opet malo koristiti činjenice kao argumente:

Podaci o prodaji u travnju (Italija)
mercato009top15-04.gif

Dakle u Italiji, zemlji skutera (recimo), u top 15 najprodavanijih modela samo su četiri marke: Yamaha, Honda, Piaggio i Kymco.

Koga veseli, evo i zbirnih podataka za 2009 (do travnja):
mercato009top100-04.gif


Naslov testa kymco agilitia na cyberscooter.it: KYMCO AGILITY R16: lo scooter low cost di alta qualità, inače taj skuter, kao i novi model Downtown su dizajnirali - talijani.

Imate onu sliku gore Kymca Super 8 s novom Yoshimurom.

Ovo su samo činjenice, pa ako kome šta govore dobro, ako ne - opet dobro  :mrgreen:

Mislim da je ova rasprava već dulje vrijeme postala potpuno bespredmetna jer se pretvorila u prepucavanje vulgaris.
 
Pa parkirajte jednom sve te talijane (250-500 ccm) kraj Kymca i bit će Vam jasno zbog čega smo svi mi toliko zadovoljni.. :D :D :D


 
GoranST said:
Ajmo opet malo koristiti činjenice kao argumente:

Podaci o prodaji u travnju (Italija)
mercato009top15-04.gif

Dakle u Italiji, zemlji skutera (recimo), u top 15 najprodavanijih modela samo su četiri marke: Yamaha, Honda, Piaggio i Kymco.

Koga veseli, evo i zbirnih podataka za 2009 (do travnja):
mercato009top100-04.gif


Naslov testa kymco agilitia na cyberscooter.it: KYMCO AGILITY R16: lo scooter low cost di alta qualità, inače taj skuter, kao i novi model Downtown su dizajnirali - talijani.

Imate onu sliku gore Kymca Super 8 s novom Yoshimurom.

Ovo su samo činjenice, pa ako kome šta govore dobro, ako ne - opet dobro  :mrgreen:

Mislim da je ova rasprava već dulje vrijeme postala potpuno bespredmetna jer se pretvorila u prepucavanje vulgaris.
nisu talijani ludi kad nevoze svoj piagio nego hondu,yamahu  ipak oni imaju kulturu skutera to se samo kod nas piaggio toliko dobro prodaje jer ih ima na svakom kutu a honde i yamahe nema toliko prodajnih mjesta
 
boky_xc250 said:
Pa parkirajte jednom sve te talijane (250-500 ccm) kraj Kymca i bit će Vam jasno zbog čega smo svi mi toliko zadovoljni.. :D :D :D

A sto je s onima koji voze japance  :mrgreen:
 
meni je ispod casti parkirati svoje skutere pored tajvanski,kineski i francuski skutera....
neki dan me cdawg zvao i pitao za savjet za popravak nekog tajvanskog skutera ili sta je vec bio i rekao sam mu da ne zelim ni pricat ni pomoci u vezi takvih skutera :mrgreen:
 
Japanci su priča za sebe, čitaju sve ovo pa se smiju...

Malaguti ne bih ni ja na tvom mjestu parkirao pokraj tajvanaca, jer stvarno kad vidiš Xcitinga koliki je...
 
boky_xc250 said:
Japanci su priča za sebe, čitaju sve ovo pa se smiju...

Malaguti ne bih ni ja na tvom mjestu parkirao pokraj tajvanaca, jer stvarno kad vidiš Xcitinga koliki je...
ajde ti parkiraj Xciting pored nexusa pa vidi sta si mogao kupiti :wink:
 
meni je full ludo da se t-max proda više od ovih ostalih manjih i puno puno jeftinijih skutera
 
Nema tu sto bit full ludo t-max je klasa za sebe  :)
 
Malaguti jesam i  prije nego sam kupio. Uspoređivao sam. Ovaj je veći i položaj sjedenja za volanom Nexusa mi nikako ne odgovora.
Toliko za ovu temu jer je stvarno otišlo u besmislenost...pozdrav
 
cuj vec sam i prije pisao da svatko kupuje ono sta mu najvise odgovara i ono sta on smatra da mu je najbolje... :wink:
recimo ja nebi ni kymca ni nexusa,ne volim velike skutere,nego malene i zestoke :wink: ali da moram birati uzeo bi nexusa...u moju garazu nece tajvanac,kinez ili francuz...ne hvala...