Kymco da li preporucujete?

Njegovan

New member
Moze li savjet o ovom proizvodjacu? Da li su dobri njihovi proizvodi? Konkretno pucam na skutere? Neki mi hvale tog Korejanskog proizvodjaca, kao prozivodi jos od 1939 motore. Pa moze li savjet od vas.
 
ne :mrgreen:
nemam iskustva sa njima, neki kažu da su ok
meni su bzvz
 
jos nisi kupio nista....oj Njegovane.....jabuko sa grane... :mrgreen: Ti sa francuza na koreanca... Btw...kymco je dosta ok skuter.....kvaliteta je...ali dizajn..... :(
 
bmw m 5 said:
jos nisi kupio nista....oj Njegovane.....jabuko sa grane... :mrgreen: Ti sa francuza na koreanca... Btw...kymco je dosta ok skuter.....kvaliteta je...ali dizajn..... :(

:misli:

Jel ti ozbiljno ili  :mrgreen:


Recimo

kimko03.jpg


 
kymco stvarno radi kvalitetne skutere,nisam još čuo da neki kymco miješa ulje i benzin,il da ima problema s pumpom vode.....što je kod piagia kao dobar dan....koliko su 50tice pogodne za friziranje?...a vjeroajtno su tu taljani bolji,ali 250ccm kymcove mašine su super pouzdane....dijelovi mu nisu baš jeftini,al njčešće ni ne trebaju.
 
bmw m 5 said:
jos nisi kupio nista....oj Njegovane.....jabuko sa grane... :mrgreen: Ti sa francuza na koreanca... Btw...kymco je dosta ok skuter.....kvaliteta je...ali dizajn..... :(

kymco je tajvanac, ne koreanac  :wink:
 
pak said:
kymco stvarno radi kvalitetne skutere,nisam još čuo da neki kymco miješa ulje i benzin,il da ima problema s pumpom vode.....što je kod piagia kao dobar dan....koliko su 50tice pogodne za friziranje?...a vjeroajtno su tu taljani bolji,ali 250ccm kymcove mašine su super pouzdane....dijelovi mu nisu baš jeftini,al njčešće ni ne trebaju.

moj SP180 stalno mješa ulje i benzin :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ja sam čul od ljudi kaj ih imaju da su full zadovoljni samo cijena je gotovo identična npr nexusu i xcitingu 300 pa bi ja rađe uzeo firmu sa 100 godina iskustva IMHO
 
baldeks said:
Kao da si vozio i i jednog i drugog proizvođača pa znaš rezultat označen kao q.

Imam ga je već dvije godine i nema nikakvih sumlji u marku. Što će ti također potvrditi još puno ljudi na podforumu od Xcitinga.
Znaći, ako ti se sviđa, slobodno kupi  (y)
 
boky_xc250 said:
Kao da si vozio i i jednog i drugog proizvođača pa znaš rezultat označen kao q.

Imam ga je već dvije godine i nema nikakvih sumlji u marku. Što će ti također potvrditi još puno ljudi na podforumu od Xcitinga.
Znaći, ako ti se sviđa, slobodno kupi  (y)
ne govorim za marke nego za države
koreja-tajvan...koja razlika?  :wink:
 
baldeks said:
ne govorim za marke nego za države
koreja-tajvan...koja razlika?  :wink:

ajde recimo ovako:da li je isto ako kupiš talijanski ili njemački auto?
 
Ma kymco ti je smeće, nemoj to kupiti ni u ludilu, vidiš i sam što govore ljudi koji voze Gilere, Yamahe i ino. Oni sigurno najbolje znaju  :LOL: :LOL: :LOL:

Glede Gilere i njenih 100 godina postojanja - imaš na forumu temu Gilera Nexus 250 i temu Kymco Xciting - prouči jednu, prouči drugu pa sam donesi sud koji je od ta dva skutera kvalitetniji.
Glede dizajna - o ukusima inače nije raspravljati, ali ipak baci pogled na nove kymcove modele - Xciting, Super 8, Downtown, Agility City i nađi im realnu zamjerku. Pogledaj testove po netu, pogledaj prodatke o prodaji u Italiji u prva četiri mjeseca ove godine - čisto kao pokazatelj: prodalo se 3 puta više Xcitinga 300 (693 komada) nego Gileri 300 (235 komada). Ali, što talijani znaju, pitaj ti naše majstore  :LOL: :LOL: :LOL:.

Čuvaj se ljudi koji ti daju preporuke temeljem svog dojma (kao da sad ja govorim da je Nexus smeće jer se meni čini da je tako ili mi se ne sviđa oblik njegovog prednjeg svjetla :LOL:), fino se sam informiraj i donesi zaključke.  
Savjet za kraj: provjeri kakva ti je pokrivenost servisnom mrežom i ako je dobra - nemaj straha ;).
 
Ja sam pri kupnji birao izmedju Gilere Nexus i Kymca Xciting i mogu reci da mi je drago da sam izabrao Kymco. Stovise, ponosan sam sto vozim tako kvalitetan i lijep stroj. Ne bih ga mjenjao niti za jednog talijana, pouzdan je 101%, nista se ne kvari, toci i vozi filozofija, podrska distributera je prvoklasna (a cak se usudim reci da Cro Futura kao distributer postavlja nove, vise granice). Drugim rijecima, mozes nabaviti sve, do zadnjeg vijka, šalju cak i na kucnu adresu pouzecem... a zapravo, nista ti ne treba jer se nista ne kvari. Kymco je ZAKON! Ostalo su samo zaostala, zadrta i balkanska laprdanja bez pokrica!  :wink:
 
Njegovan said:
Moze li savjet o ovom proizvodjacu? Da li su dobri njihovi proizvodi? Konkretno pucam na skutere? Neki mi hvale tog Korejanskog proizvodjaca, kao prozivodi jos od 1939 motore. Pa moze li savjet od vas.
Ako ti se Joke u ovoj temi ne javi onda ga možeš  mirne duše kupiti  (y)
 
Njegovan said:
Moze li savjet o ovom proizvodjacu? Da li su dobri njihovi proizvodi? Konkretno pucam na skutere? Neki mi hvale tog Korejanskog proizvodjaca, kao prozivodi jos od 1939 motore. Pa moze li savjet od vas.



????Kaže na Kymco stranicama da je firma osnovana u Tajvanu 1963, a 70-ih su počeli radit motore..ili motorčeke :mrgreen:. Odakle ti ta godina 1939?