Kymco da li preporucujete?

malaguti said:
cuj vec sam i prije pisao da svatko kupuje ono sta mu najvise odgovara i ono sta on smatra da mu je najbolje... :wink:
recimo ja nebi ni kymca ni nexusa,ne volim velike skutere,nego malene i zestoke :wink: ali da moram birati uzeo bi nexusa...
možda kymco 300 ali nexus nikako jeb.. kad ti na te motore nemožeš napravit tunning dok moj runner dođe do 145 150 km sa 200 cc
 
na sve se moze napravit tuning i sve moze ici bolje nego sto ide :wink:
 
banley said:
možda kymco 300 ali nexus nikako jeb.. kad ti na te motore nemožeš napravit tunning dok moj runner dođe do 145 150 km sa 200 cc
ma ebeš tunning  :palacdolje:
 
u vezi onog što talijani voze ... oni voze sve živo kaj se proizvodi ...  :mrgreen:  bilo kod motora , bilo kod auta
a ja sam nekog mišljena da su manje izbirljivi nego mi ... kod nas koda mora biti baš najbolji ...
 
markookram said:
u vezi onog što talijani voze ... oni voze sve živo kaj se proizvodi ...  :mrgreen:  bilo kod motora , bilo kod auta
a ja sam nekoh mišljena da su manje izbirljivi nego mi ... kod nas koda mora biti baš najbolji ...
talijanima sluzi skuter za svaki dan...i zivo im se jebe kako izgleda...jer ovako i onako su nemarni sto se servisiranja i odrzavanja tice....Pustaju ih danima zavezane sa lancem za stup...prljavi...hrdavi.....nikakvi....Koriste ga skro cijelu godinu jer su guzve u gradovima nesnosne....Nema gorih sofera od talijana.Sad je kymco ponudio alternativu...jeftin...neupadljiv i pouzdan skuter za pristupacnu cijenu...sa spartanskom opremom.Vozat ce ga do neizmoglosti....i kad crkne....baciti ce ga na otpad....i kupiti novi. No remorse.... :mrgreen:
 
Najbolje da covjek kupi Baotian da ne ide pjesice dok se mi ne dogovorimo  :mrgreen:
 
Poslje Baotiana sve sto kupi ce mu biti najbolji motor na svjetu  :mrgreen: a i naucit ce sarafit silom prilika  :LOL:
 
eto i što sad ja sam riješio svoj problem vozim talijana i proklinjem dan kad sam ubo tajvanca (kymco).

od kad sam prešao na piaggio x9 250ccm nemam nikakvih problema ako ih nisam sam stvorio ili nešto zajebao.

kako ono kažu toči i vozi to je talijan a kymco se za to još debelo mora potruditi.

kako je završila ona trakavica sa mercedesom ispred onog kaj ga uvozi u RH malo benzina po mečki i sad ti kaži nije moj problem što ti je auto smeče.

što da to napravi neki kymcaš, ja mislim da nebi uspio omekšati nikog ali da se poboljšati  distribucija dijelova  samo treba imati volje a to ovdje fali.

od kymca priznajem samo XC za super skuter jer je on prešao puno puno toga i čak neke cvaje ali 80% modela skutera koji se uvoze u RH sa 4t mašinama nisu nimalo pouzdane te ih treba gledati sa podozrenjem.

125mašina od kymca nije baš najbolji izbor a to su zaključili i talijani pa ih ne uvoze ali zato je tu RH da spasi stvar.

Ako kupuješ kymca uzmi XC 250 provjerena makina  sve ostalo izbjegavaj, jedini skuter koji se isplati pogledati.
 
vickodu said:
Najbolje da covjek kupi Baotian da ne ide pjesice dok se mi ne dogovorimo  :mrgreen:

U nedjelju sjedim na rivi u RV, pijem kafe, kad ono tipu krepa Baot... :LOL: ...Koliko sam skuzio po slovima na tablici, nema vise od par mjeseci...

Glede teme, mislim da je zaista sve receno, jer ovakvo prepucavanje moze ici u beskonacno, i opet necemo nista zakljuciti, bar ne nista novo, odnosno, stav cemo tesko promjeniti (svi)...


(y)
 
pa jesi bar covjeku priskocio pomoci...sram te bilo,samo si gledao...umjesto da pitas STA JE MAJSTRORE ili NIZ KOJU PROVALIJU CEMO GA GURNUTI ili posudit tipu litru benzina da ga polije....
 
malaguti said:
meni je ispod casti parkirati svoje skutere pored tajvanski,kineski i francuski skutera....
neki dan me cdawg zvao i pitao za savjet za popravak nekog tajvanskog skutera ili sta je vec bio i rekao sam mu da ne zelim ni pricat ni pomoci u vezi takvih skutera :mrgreen:
:LOL:

ima i u tome istine
treba biti dosljedan (y)

btw. ova honda koju talijani kupuju je SH i proizvodi se u Italiji, tako da je praktički talijanski proizvod :wink:


danas sam na svom talijanu odvalio 300 km
u 29 tkm otišle su: žaruljica prednjeg svjetla i 1 od žaruljica štop svjetla, iglićasti ležaj u nosaču, i pritegnuta je 1 šelna - sve to vrijedi sve zajedno 10 EUR :LOL:
 
liberty said:
:LOL:

ima i u tome istine
treba biti dosljedan (y)

btw. ova honda koju talijani kupuju je SH i proizvodi se u Italiji, tako da je praktički talijanski proizvod :wink:


danas sam na svom talijanu odvalio 300 km
u 29 tkm otišle su: žaruljica prednjeg svjetla i 1 od žaruljica štop svjetla, iglićasti ležaj u nosaču, i pritegnuta je 1 šelna - sve to vrijedi sve zajedno 10 EUR :LOL:
nisi ti ovo pisao http://www.motocikli.com/forum/index.php?topic=6142.msg76147#msg76147    :misli:
 
markookram said:
nisi ti ovo pisao http://www.motocikli.com/forum/index.php?topic=6142.msg76147#msg76147    :misli:

da i  :misli:
referirao sam se na svoj servis, nigdje ne uspoređujem talijane i kymco  :misli:

a na libertyu jedini kvarovi dosad u 8 godina i 25 tkm, ja 2. vlasnik, trenutno ga voze 3. osobe: zaštopan auspuh, 2 žarulje prednjeg svjetla, žica, regler zbog te žice, 1 akumulator, pumpa ulja :LOL: i dalje troši do 7,5 dcl ulja na 1000 km i postiže s visokim vjetrobranom i mojih 110 kg 72 kmh po satu 8)

uglavnom: slikat ćemo brojač kilometara na mojim talijanima na 75 tkm za većeg i na 50 tkm za manjeg 8)


razmišljao sam da li uopće znam nekoga tko vozi kymco
znao sam 1 koji je imao bet and win i išao je svukud s njime
sa skuterom je bio zadovoljan ali ne i sa servisima. nadam se da je po tom pitanju bolje jer su njegov kymco servisirali neki koji imaju firmu za repariranje karburatora, pa im je to bio dodatan posao
sjećam se jednog koji je vozio bet and win 250 - nije mi djelovala potentna mašina, čovjek voli stisnuti na semaforu ali sam ga ja sa svojim skuterom u  nekoliko navrata lijepo oprao

e jučer sam u RI vidio dosta Xcitinga (y)
to bi volio probati voziti
jel ima tko njega za testno vozilo, ili samo Joke ima testna vozila a svi bespotrebno pljuju po njemu :misli:


ja dajem preporuku za Kymco, ali se ne usudim izdignuti ga iznad talijana (y)


 
liberty said:
:LOL:

ima i u tome istine
treba biti dosljedan (y)

btw. ova honda koju talijani kupuju je SH i proizvodi se u Italiji, tako da je praktički talijanski proizvod :wink:


danas sam na svom talijanu odvalio 300 km
u 29 tkm otišle su: žaruljica prednjeg svjetla i 1 od žaruljica štop svjetla, iglićasti ležaj u nosaču, i pritegnuta je 1 šelna - sve to vrijedi sve zajedno 10 EUR :LOL:


Taj SH koji Talijani kupuju bez obzira na zemlju proizvodnje je HONDA kaja radi motore u tvornici u njihovom vlasnistvu koja je igrom slucaju i Italiji .
Po tvojoj teoriji Piaggio je sve vise kineski proizvod odnosno mogao bi se zvati i Zongshen  :mrgreen: