Kymco People GT300i

desmosedici said:
Ružan  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
..nekom ružan , nekom mrak...al završna obrada i kvaliteta te snaga ...daleko ispred svih.odličan položaj za volanom ,sve nadohvat ruke a čim se upali vidi se da je dva koraka trenutno ispred svih....po meni jedino cijena  :palacdolje:da je dvije tisuče manje ništa drugo se više nebi prodavalo.... (y)
 
retriver said:
..nekom ružan , nekom mrak...al završna obrada i kvaliteta te snaga ...daleko ispred svih.odličan položaj za volanom ,sve nadohvat ruke a čim se upali vidi se da je dva koraka trenutno ispred svih....po meni jedino cijena  :palacdolje:da je dvije tisuče manje ništa drugo se više nebi prodavalo.... (y)

po cemu si ti po zakljucio........da je 5000 kn ja ga nebi kupia............... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
retriver said:
..nekom ružan , nekom mrak...al završna obrada i kvaliteta te snaga ...daleko ispred svih.odličan položaj za volanom ,sve nadohvat ruke a čim se upali vidi se da je dva koraka trenutno ispred svih....po meni jedino cijena  :palacdolje:da je dvije tisuče manje ništa drugo se više nebi prodavalo.... (y)
jako je dobar...samo ga nebi stavija ispred SH300
 
Meni je jako lijep,ali u ovoj orange boji nikada,kupio ga nikad ne bi jer ne volim tu SH Xcity Bev PeopleGT,ali za mene je ovo u klasi vodeći komad. Treba sacekati koji test ali izgled + snaga +
 
skuter ljepo izgleda, ali meni jednostavno ni on, ni sh, ni ostali toga tipa nisu dragi skuteri i nikada ni jednoga nebi nikada kupija, ni vozija............. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
pa vidija san ga i stajao pored upaljenoga... uglavnom izgleda izvanredno, dopadaju mi se pinku oštrije linije u odnosu na SH, vibracije na volanu dok je onako na nogarama su zamjetnije u odnosu na SH
izabrao bi SH samo radi toga što je honda i što ima dugu tradiciju...što znaći da je ispeglan u svim detaljima.
 
posto kymco radi sve bolje skutere i kvalitetom se priblizio japanskim proizvodjacima u potpunosti, kada bi birao izmedju sh i people, gusta bi bila borba, mislim da bi cak i kymco odnio pobjedu.
 
Nova Honda SH 300 My2011 je puno ljepši skuter
Ona prije redizajna je bila ružna ali ova nova je odlična
 
milanche said:
Meni je jako lijep,ali u ovoj orange boji nikada,kupio ga nikad ne bi jer ne volim tu SH Xcity Bev PeopleGT,ali za mene je ovo u klasi vodeći komad. Treba sacekati koji test ali izgled + snaga +
..nije čak ni orange , više vuče na gold i jako dobro izgleda u živo ..po zvuku se osjeti snaga a kad se stisne gas stvarno se osjeti razliika naspram bilo kojih 300 ccm , osobno smatram da kao gradski skuter , prvenstveno za probijanje kroz gužvu,za brzi prolazak s jednog kraja grada na drugi trenutno nema konkurenciju,niti u Beverlyu , niti Scarabeu ,niti Yamahi ..kočnice su dovedene do savršenstva  , mana je prostor ispod sjedala , iako nisam ljubitelj ravne podnice ovdje je odlično izvedena i velka je prednost ( može se staviti npr laptop , itd...) .treba vidjet dal se nudi kakav malo veči vjetrobran i s koferom u serijskoj opremi nema premca....i da prilikom vožnje preko neravnina nema nikakvih , al baš nikakvih vibracija plastika ili kofera što je kod nekih karakteristika i dolaze u paketu s novim vozilom... :mrgreen: :mrgreen:
 
ima 50% veze sa temom  (y)

http://kymco.hr/index.php/novosti/263-anketa-za-kymcoljupce

grunite like usput za kymco, vi kymcoljupci, da vidimo koliko nas je!
 
Grangers said:
gledam njihove slike...
taj test vozač je stvarno malog rasta
mrav , nebi sa mojih 120+ kg i 200 cm uhvatio ni 140 km/h  :mrgreen: