louis

merlin68 said:
Mislis valjda na carinike. :misli:

Kad me vec hvatas za rijec, da mislim na carinike (ali ni sa policijom nije nis bolje), puno neugodnih iskustava s tim da stvarno rijetko idem van lijepe nase...primjer samo: isao sa frendovima u catez, ovaj sta je vozio me valjda 10 puta zvao da uzmem osobnu, isto tako zvao i ostale, da bi dosli na granicu i on pokupi nase osobne i mrtav hladan izvadi svoju vozacku i da zeni u kucici, ja se poceo smijati, jer znam da je frend legenda, ali babi nije bilo smijesno, a jos manje kad je izvadila iz vozacke mali bjeli papiric na kojem je pisalo "Boha, posudis mi kremu za pak", i dok je frend pokusavao objasniti da je to autogram od LET 3, baba odmah nesto na telefon, ovaj dobio kaznu, cijeli auto pregledalo valjda 3 puta, uglavnom dobrih 2h proveli tamo.. isto tako ne sjecam se kad me nisu zaustavili i prekopavali cijeli auto.
 
mann said:
Poz ekipa.

Citao sam na pocetku ovoga threada da ima nesto tih firmi koje narucuju iz Louisa. Vec sam cuo za Trivium iz Umaga, ali upravo saznao da su u nekim gadnim problemima, cak se i zatvaranje trgovine spominje. E sada jel ima tko da je unazad kratko narucivao ista od louisa iz neke druge firme u HR?

Imam 200-250Eur toga za naruciti, a ne isplati mi se potegnut radi toga iz Ri...

Pa naruci kod njega (y)

http://www.motori.hr/forum/index.php?action=profile;u=5548
 
mann said:
Poz ekipa.

Citao sam na pocetku ovoga threada da ima nesto tih firmi koje narucuju iz Louisa. Vec sam cuo za Trivium iz Umaga, ali upravo saznao da su u nekim gadnim problemima, cak se i zatvaranje trgovine spominje. E sada jel ima tko da je unazad kratko narucivao ista od louisa iz neke druge firme u HR?

Imam 200-250Eur toga za naruciti, a ne isplati mi se potegnut radi toga iz Ri...

salji artiklbrojeve na PP
 
Ja sam tjedno barem 2 puta gore u Grazu, tako da ako tko sta treba mogu mu drage volje povest do HR.

EU nas je tako zblizila da sada u Graz hodamo na kavu... :D :D
 
danas sam napokon kupio nakon dugo trazenja i gledanja Richa GP Top rukavica i cijena od 129,99€ pa do 149,99€.
ali naravno ne po toj cijeni vec za 85,-€. Ne u Louisu i ne na nekoj rasprodaji vec po regularnoj cijeni. tip u gradu welsu austrija ( ca. 400km od zgb-a udaljen ) ima ducancic sa moto opremom. ducan nije niti priblizno lijep ili uredjen kao jedna od louis filijala. naprotiv izgleda jadno.
oprema je vrhunska ( npr. schubert r1 ovogodisnji model 300,-€ i jos mi nudi mali popust ) a garantira cijene nize od onih u louisu. pa makar to bila i akcijska cijena!!npr. jednodijelni bijeli ( ne znam koji je to tocno model ) arlen ness kangaroo koza sa titan umetcima ..... 700,-€ i dalo bi se jos nesto dogovoriti. cizme ( jako omiljene u hrvata ) sidi racing modeli izmedju 150 i 250,-€. da ne narbajam...... znam gdje cu sljedeci put ici po opremu...louis/hein gericke... padaju u zaborav.
mana ducana je da ne printa racune vec ih pise rukom!!!!  naravno da u jesen na sve te cijene dolazi i neki jesenski popust.

cetvorici u nekom diesel autu koji i ne trosi previse se sigurno isplati "izlet" do wels-a ......
 
pa daj neku tocniju adresu ili uputstva kako do tam :)
 
ako ides autoputem skines se izlaz prije graza dole ako ides po autoputu i vozis samo ravno i dok dodjes na jedno vece raskrize lijevo ti je skretanje za SEISBERG a ti ides desno i vozis dok ne vidis na desnoj strani louis, tak je meni najlakse naci
 
vedran53 said:
ako ides autoputem skines se izlaz prije graza dole ako ides po autoputu i vozis samo ravno i dok dodjes na jedno vece raskrize lijevo ti je skretanje za SEISBERG a ti ides desno i vozis dok ne vidis na desnoj strani louis, tak je meni najlakse naci
DacMan pita kronik-a za dučan u Walesu, a ne za louis.
 
Qwasy6 said:
Evo i ja planiram do Graza, samo me zanima bi li imao problema na carini u povratku? uopce neznam kako sve to vise ide

Kad zatopli odi sa skuterom (kroz SLO je i 50 ccm prebrz).

Ako ti sve stvari ne stanu u kofer i pod sic kupi za nekoliko eura torbu 50 litara i prebaci preko suvozačkog sica.

Na motoru me nikad niš nisu pitali na grani (vickastog frenda ostavi doma  :mrgreen:).

(y)
 
biker-mb said:
Ja sam tjedno barem 2 puta gore u Grazu, tako da ako tko sta treba mogu mu drage volje povest do HR.

EU nas je tako zblizila da sada u Graz hodamo na kavu... :D :D
A kad opet ideš.?  :misli:
 
Super Jura said:
Kad zatopli odi sa skuterom (kroz SLO je i 50 ccm prebrz).

Ako ti sve stvari ne stanu u kofer i pod sic kupi za nekoliko eura torbu 50 litara i prebaci preko suvozačkog sica.

Na motoru me nikad niš nisu pitali na grani (vickastog frenda ostavi doma  :mrgreen:).

(y)
istina, mi smo na motorima zadnji put uveli prek 1k€ robe (sto u kuferima sto pod zicom), bitno ti je da imas iza sebe suvozacicu, onda se smiluju pa te puste, jos pogotovo ak je vruce  :mrgreen:
 
rhythm said:
Ide Rhythm i sutra  :jesus:
Nadam se da ces se sjetit mene i moje jakne...  :misli:
 
goodie said:
Ide tko uskoro gore?
i meni treba jedna sitnica, možda netko pročita pa se javi da ide.
 
Memphis said:
i meni treba jedna sitnica, možda netko pročita pa se javi da ide.
U utorak ide Rhytm iz ZG. (y)