louis

Dylan said:
U načelu da... u načelu... :mrgreen:

Meni se desilo da artikl koji je bio "zeleni" u katalogu nisu imali u Grazu.

Tak sam si i mislio,da nisu,odnosno da jesu......u nacelu  :mrgreen:

rhythm said:
NISU !!1
Meni se dosta puta desilo da nema iako je zeleno.
zato je mudro naručiti i onda u roku 5-6 dana sa centralnog skladišta dođe u dućan u kojem narućujete  (y)
Ili  je dovoljno poslati pp.  :D

budem ja skocio danas provjerit  :wink:
ali kako ces narucivat ako neznas koji broj ili te obidju metrom malo :misli:
 
flugo said:
ali kako ces narucivat ako neznas koji broj ili te obidju metrom malo :misli:
Ma kombinezone i slično bi bilo pametno probat osobno  (y).
jednom dođeš i probaš, pa znaš za dalje. meni su suomy i slične jakne vel. 54, a probiker 56. MORAŠ probat, ili kupit na blef pa eventualno prodat nekome.
 
rhythm said:
Ma kombinezone i slično bi bilo pametno probat osobno  (y).
jednom dođeš i probaš, pa znaš za dalje. meni su suomy i slične jakne vel. 54, a probiker 56. MORAŠ probat, ili kupit na blef pa eventualno prodat nekome.

ma necu kupovat na blef..
valjda imaju neki komb u trgovini od iste firme,bar da broj znam pa narucim model koji hocu
 
flugo said:
ma necu kupovat na blef..
valjda imaju neki komb u trgovini od iste firme,bar da broj znam pa narucim model koji hocu

To ima  (y)
 
Evo i ja planiram do Graza, samo me zanima bi li imao problema na carini u povratku? uopce neznam kako sve to vise ide
 
vlucic said:
Kao i sve ostalo kad prelazis granicu

Jel jos uvijek vrijedi ono da 50 eura nemoras prijaviti a ostalo bi kao trebao i na to placas 22%?
 
vlucic said:
Kao i sve ostalo kad prelazis granicu:

...sakriješ, i moliš boga da nisi baš ti taj sumnjivac kojeg će sad raskopat :mrgreen:

Možeš nosit stvari u vrijednosti 300 čuna, da ne platiš Ivu.
Za sve trebaš imati račun-ak nemaš, bude ti carinik procijenio, pa češ i tad platit Ivu, ali i kaznu jer si htio prešverat.


 
flugo said:
Tak sam si i mislio,da nisu,odnosno da jesu......u nacelu  :mrgreen:

budem ja skocio danas provjerit  :wink:
ali kako ces narucivat ako neznas koji broj ili te obidju metrom malo :misli:
U katalogu imas kako da si sam uzmes mjere za svaki artikl i onda po tabeli vidis jesi li XS, ili XL, ili... :mrgreen:.
Uglavnom ne bude neke greske, ali desavaju se i sranja. Meni napr. inace pase kaciga M, ali "Shark" u toj velicini ni pomocu trikova ne mogu nabit na glavurdu. :LOL:
 
Dek..Dadek said:
...sakriješ, i moliš boga da nisi baš ti taj sumnjivac kojeg će sad raskopat :mrgreen:

Možeš nosit stvari u vrijednosti 300 čuna, da ne platiš Ivu.
Za sve trebaš imati račun-ak nemaš, bude ti carinik procijenio, pa češ i tad platit Ivu, ali i kaznu jer si htio prešverat.

Ma nemam ja srece sa takvim stvarima, kao ni sa gospodom poljicijom :)
 
Evo ja bio dva puta u zadnja dva mjeseca u louisu i svaki put imal pet puta vise neg sam smio nositi, a ajd ni jedanput nije otvaral bunker i gledal, samo nas je pustil, srecu smo imali
 
jedno pitanje..
kako ljudi koji rade u Louisu u Grazu stoje sa engleskim?  :misli:
naime,ja si baš i nisam na "ti",ustvari više sam na "oni"  :mrgreen: ,sa njemačkim pa da se ne moramo baš rukama i nogama sporazumijevati.. :mrgreen:
 
marac_zg said:
jedno pitanje..
kako ljudi koji rade u Louisu u Grazu stoje sa engleskim?  :misli:
naime,ja si baš i nisam na "ti",ustvari više sam na "oni"  :mrgreen: ,sa njemačkim pa da se ne moramo baš rukama i nogama sporazumijevati.. :mrgreen:


Imas ih sto govore jezik ljepe nase  :mrgreen:
 
marac_zg said:
jedno pitanje..
kako ljudi koji rade u Louisu u Grazu stoje sa engleskim?  :misli:
naime,ja si baš i nisam na "ti",ustvari više sam na "oni"  :mrgreen: ,sa njemačkim pa da se ne moramo baš rukama i nogama sporazumijevati.. :mrgreen:

Nemas problema sa tim, posaljes pitanje na hrvatskom ,i za manje od 24 h dobis odgovor na enegleskom.
Pa onda to lako sim prekopiras pa ce ti vec neko prevest  (y)
 
marac_zg said:
jedno pitanje..
kako ljudi koji rade u Louisu u Grazu stoje sa engleskim?  :misli:
naime,ja si baš i nisam na "ti",ustvari više sam na "oni"  :mrgreen: ,sa njemačkim pa da se ne moramo baš rukama i nogama sporazumijevati.. :mrgreen:

Sa svima sam se sporazumjevao na engleskom bez problema.  (y)
A znaju i taj jezik ruke-noge.  :mrgreen:
 
hrvatski, njemački, engleski, slovenski svejedno koji pričaš. a uvijek ima netko tko govori eng ili hrvatski  (y)
 
Poz ekipa.

Citao sam na pocetku ovoga threada da ima nesto tih firmi koje narucuju iz Louisa. Vec sam cuo za Trivium iz Umaga, ali upravo saznao da su u nekim gadnim problemima, cak se i zatvaranje trgovine spominje. E sada jel ima tko da je unazad kratko narucivao ista od louisa iz neke druge firme u HR?

Imam 200-250Eur toga za naruciti, a ne isplati mi se potegnut radi toga iz Ri...