Masterbike test 2009

marko88 said:
ajd citaj onda temu iz pocetka pa bus vidio da je aprilia i pobijedila u masterbikeu pa onda pocni s qurcenjem :mrgreen:
ma jebes masterbike, to nije nikakvo mjerilo, mora u SBK pobijedit  :mrgreen:
 
marko88 said:
ak idem u trgovinu onda bum iso s autom posto mi motor nije bas praktican za to :mrgreen:

a kaj se tice te tvoje teorije o niskim okretajima(cime aludiras da je honda najbolja) onda bi po tom svi trebali kupit nekaj v2 :wink:


ne aludiram, samo kažem  :D nema veze sa hondom. Možeš to usporedit i kao benzinac i dizelaš u auta...otprilike :) moj auto ima 75ks ali na 4800 okretaja a ne znam je li 5 puta bio na tim orketajima
 
marko88 said:
daj mi reci samo jel postoji isti dio na sbk i na serijskoj r1 osim rame??tak da su mi ta uspoređivanja sa sbk malo glupa..dugo vremena je honda bila best u supersportu jel ulažu najvise love u to a svi znamo da u serijskim izvedbama hondine 6-ice i nisu tak briljirale :mrgreen:

ak se vec neko oce utrke uzet ko neko mjerilo onda neg gleda superstock a ne sbk klasu makar je i to dost daleko od nasih serijskih motora :wink:


Vjerujem da si mlad pa ti ne zamjeram sto ne znas sta je marketing i sta prodaje motore  :wink:

Ti master bike testovi i ostali testovi po drugimm magazinima prodaju magazine a ne motore a motore prodaju utrke Win on sunday sell on monday  8)
Novinske oglase(i ono ispod stola) placaju uvoznici i dealeri a proizvodjaci placaju razvoj motora i utrke i to im je reklama.
Dakle da ne tusim u nedjelju je u skoro cijelom svijetu na vijestima bilo govora o dvostrukoj pobjedi Yamahe i to su vidjeli i culi desetine milijuna u svijetu a master bike je procitalo mozda milijun ljudi u cijelom svijetu i to oni koji vec imaju izgradjeno misljenje o motorima(libo mene racku ko je pobijedio ja znam ak imam love sta cu kupit nisam looser da kupujem ono sto novinari kazu  :LOL: )

Jel mislis da Honda vise voli prvo mjestu u master bike ili dvostruku pobjedu Pedrose i jos nekog drugog njihovog vozaca  :wink:

Uostalom eno je Sasa metno rezultate iz Ungarije pa na svim prvim mjestima gdje je vozila je Yamaha  :jesus:
 
Mocippaldi said:
Vjerujem da si mlad pa ti ne zamjeram sto ne znas sta je marketing i sta prodaje motore  :wink:

Ti master bike testovi i ostali testovi po drugimm magazinima prodaju magazine a ne motore a motore prodaju utrke Win on sunday sell on monday  8)
Novinske oglase(i ono ispod stola) placaju uvoznici i dealeri a proizvodjaci placaju razvoj motora i utrke i to im je reklama.
Dakle da ne tusim u nedjelju je u skoro cijelom svijetu na vijestima bilo govora o dvostrukoj pobjedi Yamahe i to su vidjeli i culi desetine milijuna u svijetu a master bike je procitalo mozda milijun ljudi u cijelom svijetu i to oni koji vec imaju izgradjeno misljenje o motorima(libo mene racku ko je pobijedio ja znam ak imam love sta cu kupit nisam looser da kupujem ono sto novinari kazu  :LOL: )

Jel mislis da Honda vise voli prvo mjestu u master bike ili dvostruku pobjedu Pedrose i jos nekog drugog njihovog vozaca  :wink:

Uostalom eno je Sasa metno rezultate iz Ungarije pa na svim prvim mjestima gdje je vozila je Yamaha  :jesus:

Đizs al ga ti sereš  :bonk: Jebeš sve testove , tebi više vjerujemo  :palacdolje: Kakva Honda ,  kakav Pedrosa , kakve utrke , pa jel ljudi kupuju MotoGP motore ili ove koje su na raznim testovima , stvarno pričaš gluposti! A to što si ti sad u bedu jer je tvoja Yamaha u svim tim testovima uglavnom zadnja , jebiga  :neznam: shit happens !
 
Bio sam ti odgovorio ali isparilo se  :palacdolje:
 
Mocippaldi said:
Bio sam ti odgovorio ali isparilo se  :palacdolje:

Ajd piši ponovo  :mrgreen: Gledaj , ne kažem ja da su testovi 100% mjerodavni (eto na ovome su bili na različitim gumama), niti da će nekom poslužiti pri kupovini jer motor se kupuje uglavnom srcem a ne testovima no testovi da ga jebeš ipak su na ovaj ili onaj način nekakav pokazatelj.
 
Mocippaldi said:
Vjerujem da si mlad pa ti ne zamjeram sto ne znas sta je marketing i sta prodaje motore  :wink:

Ti master bike testovi i ostali testovi po drugimm magazinima prodaju magazine a ne motore a motore prodaju utrke Win on sunday sell on monday  8)
Novinske oglase(i ono ispod stola) placaju uvoznici i dealeri a proizvodjaci placaju razvoj motora i utrke i to im je reklama.
Dakle da ne tusim u nedjelju je u skoro cijelom svijetu na vijestima bilo govora o dvostrukoj pobjedi Yamahe i to su vidjeli i culi desetine milijuna u svijetu a master bike je procitalo mozda milijun ljudi u cijelom svijetu i to oni koji vec imaju izgradjeno misljenje o motorima(libo mene racku ko je pobijedio ja znam ak imam love sta cu kupit nisam looser da kupujem ono sto novinari kazu  :LOL: )

Jel mislis da Honda vise voli prvo mjestu u master bike ili dvostruku pobjedu Pedrose i jos nekog drugog njihovog vozaca  :wink:

Uostalom eno je Sasa metno rezultate iz Ungarije pa na svim prvim mjestima gdje je vozila je Yamaha  :jesus:
pa niko nije reko da kupujes ono kaj novinari vele  :wink: ja kad sam kupovao bolila me briga za masterbike i ostale testove a jos vise za to ko pobijeđuje u supersportu a to kaj je u to vrijeme r6 pobijeđivala na testovima mi je bilo sam lijepo za čut :wink:

A ja pod svoju usporedbu s sbk nisam mislio na to jel se zbog tog prodaje vise R1 ili ne nego sam reko da se nemre govorit da je to najbolji motor u klasi zato kaj tam pobjeđuje pošto sa serijskom r1 nema apsulutno nikakve poveznice i sbk motor košta ko cjelo jato serijskih r1 :mrgreen:
 
Test Motorevija (naše izdanje ali test je iz Njemačke Motorevije)

Staza (Calafat):

1. Suzuki 1.32,03 (171 bod)
2. Honda 1.32,44 (170 bodova)
3. Yamaha 1.32,43 (169 bodova)
3. Kawasaki 1.32,59 (169 bodova)
5. MV Agusta 1.32,92 (154 boda)

Ukupni poredak

1. Honda (696 bodova)
2. Yamaha (676 bodova)
3. Suzuki (672 boda)
4. Kawasaki (665 bodova)
5. MV Agusta (611 bodova)

Ubrzanje 0-200 km/h:

1. Yamaha i Honda 7.5s
3. Kawasaki i Suzuki 7.6s
5. MV Agusta 7.8s

Elastičnost 60-180 km/h:

1. Yamaha 9.5s
2. Honda 9.7s
3. Suzuki 9.9s
4. MV Agusta 10.6s
5. Kawasaki 11.1s

Potrošnju neću pisati jer mi one njihove brojke od 5L nisu nikako jasne, a ni max. brzinu jer su tvornički podatci.
 
honda prošlogodišnja a no1  :misli:  :mrgreen:  :jesus:
 
Još moramo malo pričekati pa da čujemo i kaj Moto Puls veli .

p.s. medo u Motoreviji fali "najbolji" motor  :mrgreen:
 
paky said:
honda prošlogodišnja a no1  :misli:  :mrgreen:  :jesus:

Prosle godine nije imala ABS a ove ima i samo zbog toga je ispred Yamahe  :wink:
Neznam da li je to napisano u Motoreviji ali kod svaba jest  :wink:
 
Mocippaldi said:
Prosle godine nije imala ABS a ove ima i samo zbog toga je ispred Yamahe  :wink:
Neznam da li je to napisano u Motoreviji ali kod svaba jest  :wink:

Je napisno je :wink:

Ali su napisane i potrosnje :LOL: toatl upitne

Pa zanimljivi podatci o snazi i tezini (y)
 
Medo said:
Ona njihova potrošnja mi nije nikako jasna.

Vozio; tanko: 929, 954, 1000RR, ali nikad ni blizu takve potrosnje :mrgreen:

Mora da je ovo neka jako, jako stedljiva :wink:
 
Malo prije sam procitao test pa sam se valjo od smijeha koji argumenti se uzimaju na Superbike motorima za ocijene  8)

Sigurnost sa suvozacom je dosta bodova donijela Hondi a uzela Yamahi  :LOL:
Prakticnost je Suzuki pobjedio jer ima najbolju zastitu od vjetra  (y)
Istu tu prakticnost Yamaha zauzima zadnje mjesto zbog slabog svijetla,zastite od vjetra i duo sica a za tour voznju po cesti je daleko najbolja  :misli:
 
Slazem se da je dosta rubrika preglupo, kao da je test tourera, ako se vec boduju te pizdarije onda ne bi trebale ic u zavrsnu ocjenu
 
odavno je jedan moj frend kaj se "kuži" u motore rekao , normalno da je honda najbolja kad ju švaboi dela ...
a i pevec je nažalost u recesiji i ni prodal sve akcije do sad , možda iduće leto ..