mišljenje FZ6S2 VS CBF600S

crnka said:
samo jedno pitanje. ako se odlučiš za FZ6 S2 di ga misliš kupiti ????

koliko sam čula svi su do sljedeće godine rasprodani ??? :misli:
mozes kupit u mene 4 mj star
 
MarkoZg said:
koliko košta taj kod vas s ABS-om? je li to onaj prigušeni ili jači?

Ljepo ti piše, model S2 je onaj od 98 KS, ali ako te to brine, onaj prigušeni od 78 KS se može prepraviti na 98 u roku od 10 minuta.
Inaće "običnih" S modela, koji se proizvode u crnoj i sivoj boji, ima dovoljno na lageru.
Cijena S2 ABS je 65990 a S je 57500, i naravno na to treba dodati forumaški popust koji dogovaramo u intimi :mrgreen:
 
Ma yamaha sine......a ove spike o navodnom boljem Hondinom komoditetu....Iz vlastitog iskustva mislim da su u potpunosti neutemeljene...U garaži mi stoji fz-6 05 ima 45689 km u 3 godine i jedini problem je bio u početku sa tps-om,koji je uklonjen i od onda ništa..motor služi isključivo za putovanja i opremljen je svim koferima...naravno sa suvozačicom...ovime ne želi reći da je Honda loš motor nego samo da yamaha u ovome slučaju bolji izbor...i na kraju nisam niti vlasnik niti fan yamahe dapače do pred pola godine sam vozio hondu (y)
 
sta nije realnije cbf-a usporedit sa suzuki gsf-om? blizi su i izgledom i snagom i opcenito
 
kako je u međuvremenu izašao podatak o novom CBF mislim da mi je pametno još malo pričekat i onda odlučit jer će oba motora imati istu snagu, a onda je to veliki problem koji motor uzet, ista cijena, ista snaga,..?

 
pinty said:
kako je u međuvremenu izašao podatak o novom CBF mislim da mi je pametno još malo pričekat i onda odlučit jer će oba motora imati istu snagu, a onda je to veliki problem koji motor uzet, ista cijena, ista snaga,..?

razlika u izgledu, ovjesu i kocnicama... :mrgreen:
i to bude odlucivalo...
 
giantMC said:
sta nije realnije cbf-a usporedit sa suzuki gsf-om? blizi su i izgledom i snagom i opcenito

(y)

ili usporediti FZ6S2 sa Hondom Hornet...mislim da bi to bilo realnije
 
Step said:
(y)

ili usporediti FZ6S2 sa Hondom Hornet...mislim da bi to bilo realnije

dobro kaj neko nije naso usporedjivat horneta 900 i xjr-a 1300  :mrgreen:
 
Ali jedino naked verziju. Ne postoji "udobniji" Hornet 600, osim ovoga "starog" koji se nazvao CBF
 
joke said:
Postoje dva Fazera, S1 i S2. Ovaj drugi se može usporediti s Hornetom, a ovaj sa brojem 1 sa CBF-om. To su direktni konkuretnti

al ovoga S1...tu zatvorenu verziju malo zatvoris, i opet se moze mjerit s hornetom...
a kaj se tog S1 modela tice, prije cu kupit cbf-a u tom slucaju ak nije stvar u otvaranju masine...

ups, zapravo, ja jesam kupio cbf-a  :mrgreen:
 
korni bok, reci mi jel jako puše na naked verziji jer razmišljam i o N-verziji i stavit giviev vizir, jer cijena je super
 
Razmisli ti o CBF1000 i onda imaš sve i dosta snage a i udobnosti, razlika u cijeni je velika ali ako možeš nekako nategnuti...
 
pinty said:
korni bok, reci mi jel jako puše na naked verziji jer razmišljam i o N-verziji i stavit giviev vizir, jer cijena je super

puse vjetar, to je normalno...
al i ja imam vizir kappin i cisto sam zadovoljan ucinkom...
i ak ces kupovat naked CBF-a, obavezno stavi vizir...
ak oces, posaljem ti slike na PP, pa da vidis kak izgleda s vizirom...

jedimaster said:
Razmisli ti o CBF1000 i onda imaš sve i dosta snage a i udobnosti, razlika u cijeni je velika ali ako možeš nekako nategnuti...

razlika u snagi nije prevelka...a u registraciji je...veeeelika...
 
ja bum ipak pričekal ovu novu CBF600s sa hornetovom mašinom i apriliju shiver pa onda odlučil, a tvigi bu promjenil motor ak mu žena dopusti :jesus:
 
razlika u snagi nije prevelka...a u registraciji je...veeeelika...
[/quote]

Razlika u snazi je tolika da ti i kad se voziš u dvoje ne treba više snage što za ovog cbf 600 nije slučaj! A potrošnja u dvoje na putu od 1750 km prosjek 5,5 l. A za gušt sta pruža ni registracija nije prevelika! Osim toga kod 1000 je motor od CBR-a fireblade prilagođen za Sport turing vožnju.