mivv

malaguti said:
ma to se drzi na jednoj vidi a runnera je jaaaako puno 8)

kao što ja nebih volio da netko ukrade meni, tako ja nebih ukrao drugome  :palacdolje:

ali kao što malaguti kaže, jedna vida je jedna vida  :LOL:
 
malaguti said:
sp je svaki kriv nakon 15000km bez ozira dal se dize na zadnji,zbog jednog amortizera se makine previse napinje i produ seleni...

Estetski sam mislio da je na SP-u dobro/bolje rijeseno. Malo mi nezgrapno na VXR-u dijeluje taj sklop iza. :misli: Inace, vozih oba, i priznajem da je VXR puno pitomiji bolid, stabilniji po đirima, bolje se vozi u dvoje, dok je SP pravi ol' school cvajo, lagan, brz i slampav. Nije bas najugodnije u dvoje pri voznji 110% mogucnosti. :mrgreen: Inace, SP-u su po tome prepoznatljivi - jedan amortizer iza i meni prekrasan original spuh, sa jos ljepsim zvukom. 8)

Inace, sto se tehnickih problema tice, moram vam priznati da oni, kao i inace kod talijana, variraju od modela do modela. Moj ima na satu malo manje od 28 tkm, sve je kao i prvog dana. Redoviti servisi, izbjegavati krupne suvozace...i tako... :mrgreen: FXR od jednog frenda je bio zaista "propao" iza, sto bas i nije stvaralo guste po zavojima. :shock:

A sto se spuha tice, ja vam moram priznati da tu po Puli bas i nema tih "tuba". Neznam zasto, ali Pulu kao da jos nije zahvatila ta home made exhaust groznica. Mozda se nije jos "proculo", ali osim 5-6 4Road-a, u Puli zaista nema mnogo aftermarket spuha na Runnerima. :shock:
 
IgoRRi said:
Da ne otvaram novi topic da li netko prodaje ovaj poklopac s desne strane ista boja ili gdje bi mogao pogledati?
t03fjn.jpg

Probaj u ovlastenom, iako ce ti oni najvjerovatnije imati samo neofarbani. Tako je bilo u mom slucaju. Cijena neofarbanog je ravno 50,00 KN (u Puli). Sto se takvih svijetlo sivih tice, najvjerovatnije nemaju u ovlastenim, na stanju, a u slucaju narucivanja bis se vjerovatno cekao. Pitaj pa vidi. I jedna mala tajna, pitaj dali imaju sta polovnih dijelova za prodati, nađe se svasta po super cijenama, pogotovo ako je servis malo duze u điru s Piaggio grupacijom. Stari Runner vec pomalo izlazi iz đira, barem serviserima, pa imaju dosta "viska" djelova (plastike i naljepnice uglavnom). Pitaj pa vidi. (y)

X-Spirit said:
a sta vrijedi ak ljudi vide te auspuhe, kad ih kod nas nema a i ljudima je lijeno narucivat to izvana, nas covjek je navikao da mu je sve servirano pod nosom, otici ce u prvu trgovinu s motorima i kupit ce tamo sto nade

Potpisujem. 95% ljudi je takvo... :?
 
nije losa cijena i jako mi se svida i razmisljam o novom auspuhu i htio bi nesto totalno drugacije,imas kakav link?
 
uf evo zamjene za mog starog deaka,tek krajem godine namjeravam uzeti novi auspuh a koliko vidm ici cu u italiji po mivva a mozda ga i ovdje negdje mogu narucit, kako idu te narudbe preko e baya postarina i dal dolazi na kucnu adresu ili moram u italiju ili sloveniju po to :misli: i vdim da je to za stari model runnera 2003-2004 :misli: jesu isti nosaci auspuha starog i novog modela runnera,ma i da nisu mogu sam izmislit nekakav nosac nebi mi bilo prvi put, ali ovaj mivv mi je opak :D
 
mogu ti to poslati kuci ali pitanje je koliko ce te to izaci onda na kraju, potrazi malo po forumu, imas par tema o kupovini preko ebay-a
 
malaguti said:
uf evo zamjene za mog starog deaka,tek krajem godine namjeravam uzeti novi auspuh a koliko vidm ici cu u italiji po mivva a mozda ga i ovdje negdje mogu narucit, kako idu te narudbe preko e baya postarina i dal dolazi na kucnu adresu ili moram u italiju ili sloveniju po to :misli: i vdim da je to za stari model runnera 2003-2004 :misli: jesu isti nosaci auspuha starog i novog modela runnera,ma i da nisu mogu sam izmislit nekakav nosac nebi mi bilo prvi put, ali ovaj mivv mi je opak :D

Osobno nisam nikad kupovao preko e-bay-a, nađe se zgodnih stvari po relativno postenim cijenama, ali mi to nekako djeluje preriskantno. :misli: Moja preporuka je Italija, posto nije daleko, pogotovo ako znas talijanski. Ako ne, mislim da ti Liberty moze pomoci :misli: (ja sam only-English:wink: , da ne, pitanje sta bih sve imao na SP-u sada  :shock: :mrgreen: ).
 
ja sam prije jedno mjesec i pol dana bio u njemackoj i otisao u jedan shop, jedva su me istjerali van  :LOL:, dijelova kakvih pozelih
 
pogledaj malo po internetu kakav je auspuh, nemoj kupovati naslijepo - da nebude gori od shacala
 
vidjet cu malo,ali sto se tice izgleda to je to, gledao sam filmice runnera sa mivv auspuhom ali onim obicnim i mogu rec da mi se svida zvuk...
 
evo ovako nesto bi ja stavio na runnera,super izgleda....sta kazes josko?

 
Preotvoreno i premalo za tu zapremninu agregata. Ima i 500 ccm muke sa otvorenim ispuhom, a kamoli duplo manje
 
joke said:
Preotvoreno i premalo za tu zapremninu agregata. Ima i 500 ccm muke sa otvorenim ispuhom, a kamoli duplo manje
kuzim ovo je za motor,ali mislim da se napravi isti izgled ali unutrasnjost za skuter znaci sa predkomorom isto kao na mom sadasnjem deaku
 
malaguti said:
kuzim ovo je za motor,ali mislim da se napravi isti izgled ali unutrasnjost za skuter znaci sa predkomorom isto kao na mom sadasnjem deaku

Vjerujem da je premalo mjesta u ovakvim izvedbama za ikakve komore