MK STAAARI ROKERI - UMAG 08.-11.06.2017 16.MOTO SUSRET

Added to Calendar: 08-06-17, 09-06-17, 10-06-17, 11-06-17

Postoji tus na plaži?
 
E ima li ovo e ima li ono , dođi pa vidi , a boze grintavaca uff ....evo cu se ja zafaliti na gostomprimstvu i vrhunskoj zabavi domacinima  ... veliki pozdrav od MK Duhovi 😎
 
Petak odlican!  (y)  Svaka cast,sve super.  A za subotu  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: ,to sve zbog par nadobudnih na ulazu,pa su se "zainatili" (neznas dali bi se smijao ili plakao,obzirom da su u prosjeku imali 40 godina u guzici,a u glavi 15 valjda),pa nece na susret pustiti dva frenda,ciji je zamislite,najveci grijeh sta nisu dosli na motorima,nego na can-am bugyjima ,i jer su vecer prije dali malo gasa,pa je eto par kamencica odletilo van puta(o boze nesrece),a to sta su u subotu dosli sa zenama i djecom,spremni se opet normalno zabaviti,to nema veze,bitno da su decki na ulazu pokazali svoju nadmoc. 

Stari Rokeri,jedan savjet i zahvala od mene,prvo hvala clanovima koju su u subotu htjeli pomoci,i imali razumjevanja kad sam ih pitao za pomoc(siguran sam da vas je 90% u klubu takvh,dobrih ljudi),ali zaboga,stavite na ulaz ljude koji razumju sta je moto susret,a ne one kojima crveni cestarski prsluk dodje kao policijska uniforma. 

Zivili,i uzdravlje!
 
vidio sam te buggye u petak , došli su na ulazu za motore i smo im dali da parkiraju ispred ulaza za bikere, jedan bugy je imao auspuh okrenut prema dole i je dizao pun kur... prašine.
u subotu su ih uputili na parking određen za aute, bila je velika gužva i buggye bi smetale tamo di su bile u petak.
 
Oni su i bili upućeni na ulaz za pješake,ali su oni bili odlučni u tome da uđu na ulaz za motore. Valjda im je bio problem propješačiti onih 30-ak metara od parkinga do šatora.
 
elektricar86 said:
Petak odlican!  (y)  Svaka cast,sve super.  A za subotu  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: ,to sve zbog par nadobudnih na ulazu,pa su se "zainatili" (neznas dali bi se smijao ili plakao,obzirom da su u prosjeku imali 40 godina u guzici,a u glavi 15 valjda),pa nece na susret pustiti dva frenda,ciji je zamislite,najveci grijeh sta nisu dosli na motorima,nego na can-am bugyjima ,i jer su vecer prije dali malo gasa,pa je eto par kamencica odletilo van puta(o boze nesrece),a to sta su u subotu dosli sa zenama i djecom,spremni se opet normalno zabaviti,to nema veze,bitno da su decki na ulazu pokazali svoju nadmoc. 

Stari Rokeri,jedan savjet i zahvala od mene,prvo hvala clanovima koju su u subotu htjeli pomoci,i imali razumjevanja kad sam ih pitao za pomoc(siguran sam da vas je 90% u klubu takvh,dobrih ljudi),ali zaboga,stavite na ulaz ljude koji razumju sta je moto susret,a ne one kojima crveni cestarski prsluk dodje kao policijska uniforma. 

Zivili,i uzdravlje!
njima nitko nije zabranio ulaz na moto susret nego im je samo rečeno da ne mogu ući na ulaz za motore. Ti si bio sa motorom i lijepo ti je rečeno da ti možeš ući bez problema,a da oni mogu ući na ulaz za pješake,ali očito si im ti neki advokat jer si ti inzistirao da uđete zajedno. To šta netko dođe na moto susret sa nekim vozilom koje se ne vidi svaki dan ne znači da bi im se sad svi trebali klanjati. Medalja ima dvije strane. Ti si ispričao svoju verziju priče i za tebe je to bilo točno tako kako si opisao,a druga strana( ljudi sa 40 godina u guzici,a 15 u glavi kako ih ti opisuješ)imaju sasvim drugačiju verziju priče.
 
criiistian said:
vidio sam te buggye u petak , došli su na ulazu za motore i smo im dali da parkiraju ispred ulaza za bikere, jedan bugy je imao auspuh okrenut prema dole i je dizao pun kur... prašine.
u subotu su ih uputili na parking određen za aute, bila je velika gužva i buggye bi smetale tamo di su bile u petak.
Za petak svaka cast,pustili ste decke unutra,a ruku na srce,hrpetina prasine je bila svugdje na/oko puta kad bi proslo vise od dva motora,jer je jednostavno bijeli put,isto tako je bilo i mjesta jer sam vidio barem 20-30 auta poparkiranih medju i oko motora,i na ovoj lokaciji ima prostora da se sparkiraju dva 747,a kamoli ne za 2 bugyja. 
Ali ok,ionako se necemo sloziti,jer imamo drugacije vidjenje situacije. :)
 
elektricar86 said:
Petak odlican!  (y)  Svaka cast,sve super.  A za subotu  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: ,to sve zbog par nadobudnih na ulazu,pa su se "zainatili" (neznas dali bi se smijao ili plakao,obzirom da su u prosjeku imali 40 godina u guzici,a u glavi 15 valjda),pa nece na susret pustiti dva frenda,ciji je zamislite,najveci grijeh sta nisu dosli na motorima,nego na can-am bugyjima ,i jer su vecer prije dali malo gasa,pa je eto par kamencica odletilo van puta(o boze nesrece),a to sta su u subotu dosli sa zenama i djecom,spremni se opet normalno zabaviti,to nema veze,bitno da su decki na ulazu pokazali svoju nadmoc. 

Stari Rokeri,jedan savjet i zahvala od mene,prvo hvala clanovima koju su u subotu htjeli pomoci,i imali razumjevanja kad sam ih pitao za pomoc(siguran sam da vas je 90% u klubu takvh,dobrih ljudi),ali zaboga,stavite na ulaz ljude koji razumju sta je moto susret,a ne one kojima crveni cestarski prsluk dodje kao policijska uniforma. 

Zivili,i uzdravlje!

moto susret je, nije quad susret :jesus:  to ti je za ovu temu http://www.motori.hr/forum/index.php?topic=249629.0 :mrgreen:

i u subotu si prosao kraj nas, vjerovatno me nisi skužio, mogao si se javiti...

neču sada ulaziti u polemike jer neznam šta se desilo, ali opčenito govoreći mogu shvatiti i organizatora... unutra je stvarno bila gužva (subota uvečer), malo mjesta i puno prašine... da ne govorimo da su auti koji su dolazili na susret vozili prilično brzo po prašnjavom bijelom putu do tamo, bez imalo osječaja da je oko njih netko na 2 kotača...

inače obzirom na promjenu lokacije i broj posjetitelja mislim da je sve prošlo najbolje što je moglo... nije lako organizirati tako nešto (y)
 
biker4life said:
moto susret je, nije quad susret :jesus:  to ti je za ovu temu http://www.motori.hr/forum/index.php?topic=249629.0 :mrgreen:

i u subotu si prosao kraj nas, vjerovatno me nisi skužio, mogao si se javiti...

neču sada ulaziti u polemike jer neznam šta se desilo, ali opčenito govoreći mogu shvatiti i organizatora... unutra je stvarno bila gužva (subota uvečer), malo mjesta i puno prašine... da ne govorimo da su auti koji su dolazili na susret vozili prilično brzo po prašnjavom bijelom putu do tamo, bez imalo osječaja da je oko njih netko na 2 kotača...

inače obzirom na promjenu lokacije i broj posjetitelja mislim da je sve prošlo najbolje što je moglo... nije lako organizirati tako nešto (y)
Točno tako ! To je moto susret,a ne quad susret! A ono nije niti quad nego nešto šta nema veze sa motorom,između ostalog. Najveći problem je u njihovom inzistiranju da uđu na ulaz za motore,a mogli su lijepo ući na ulaz za pješake. Ako je organizator odvojio ulaz za motore od ulaza za aute i pješake valjda je imao razloga za to. Uostalom tako je i na drugim moto susretima.