MK STAAARI ROKERI - UMAG 13.-16.06.2019 18.MOTO BECH PARTY

Added to Calendar: 13-06-19, 14-06-19, 15-06-19, 16-06-19

Hvala ekipa na info, vidimo se  (y)
Vidim da ima tu hladovine i sasvim dovoljno mjesta za šatore  :misli:
 
Sync VŽ said:
Vidim da ima tu hladovine i sasvim dovoljno mjesta za šatore  :misli:

Usudio bih se reći da ima. Mi smo lani kampirali, prvi put nakon Stella Marisa i bilo je OK. Ove godine mislim da nečemo kampirati, ali naravno susret kao takav se ne propušta već dugi niz godina, pa se neće propustiti ni ove godine. (y)
 
Pratim...a za dolazak ništa ne obećavam, ali sve je moguće. Čini se zanimljiva lokacija. (y)
 
Gato said:
Pratim...a za dolazak ništa ne obećavam, ali sve je moguće. Čini se zanimljiva lokacija. (y)

Da. (y) Čak je i kamp fino uvučen u šumicu tko želi malo mirniju lokaciju, mada su lani ljudi kampirali i prema plaži na relativno otvorenom.

Promjena u odnosu na Stella Maris, ali datum je bolji (po pitanju vremenskih prilika, stabilnije je vrijeme i toplije), a i lokacija sama po sebi je zanimljiva. :)

 
biker4life said:
Da. (y) Čak je i kamp fino uvučen u šumicu tko želi malo mirniju lokaciju, mada su lani ljudi kampirali i prema plaži na relativno otvorenom.

Promjena u odnosu na Stella Maris, ali datum je bolji (po pitanju vremenskih prilika, stabilnije je vrijeme i toplije), a i lokacija sama po sebi je zanimljiva. :)

Sve stoji, zato mi i je zanimljivo. (y)
 
Malo o programu
5db9dc262c592b48350e317830ffceaf.jpg


Inviato dal mio ONEPLUS A6003 utilizzando Tapatalk

 
kada je defile?
naime, mi koji dolazimo s malim skuterom moramo znati točno vrijeme jer inače nećemo stići :mrgreen:
 
Domaćini, jel postoji kakav parking za autiće tamo u blizini :mrgreen:
Mi imamo logistiku koja vozi stvari pa ako je ikako moguće da uđu nakratko sa autom da nam istovare šatore i ostale potrbštine  :misli:

Hvala  (y)
 
Parking za aute je udaljen od motosusreta nekih 100 metara ali sve ovisi kada dolazite jer danas su stigli prvi ljudi

Inviato dal mio ONEPLUS A6003 utilizzando Tapatalk