MK STAAARI ROKERI - UMAG 13.-16.06.2019 18.MOTO BECH PARTY

Added to Calendar: 13-06-19, 14-06-19, 15-06-19, 16-06-19

criiistian said:
Ovogodišnje majice

Evo nas dolazimo, nekih 10 komada če nas bit najmanje.
Majice su prva liga. Ima li možda i u nekoj drugoj boji osim crne? Ona naranđasta ili siva, kao na oklopu, bi bile top of the top. (y)
 
izibajker said:
Evo nas dolazimo, nekih 10 komada če nas bit najmanje.
Majice su prva liga. Ima li možda i u nekoj drugoj boji osim crne? Ona naranđasta ili siva, kao na oklopu, bi bile top of the top. (y)
Drago mi je da dolazite u velikom broju, svake godine tip koji proda majice našeg eventa ima različitih kombinacija boja ja se nadam da bude tako i ove godine.

Inviato dal mio ONEPLUS A6003 utilizzando Tapatalk

 
liberty said:
kada je defile?
naime, mi koji dolazimo s malim skuterom moramo znati točno vrijeme jer inače nećemo stići :mrgreen:
Defile u subotu je u 16, oprosti za krivu informaciju [emoji28]

Inviato dal mio ONEPLUS A6003 utilizzando Tapatalk

 
criiistian said:
Defile u subotu je u 16, oprosti za krivu informaciju [emoji28]

Inviato dal mio ONEPLUS A6003 utilizzando Tapatalk

ma ništa, hvala na ljubaznosti i vidimo se (y)
 
Festa moze pocet
e799801fc5d0e70c4ce1f88106d8546c.jpg


Inviato dal mio ONEPLUS A6003 utilizzando Tapatalk

 
Nadam se da ce kome pomoc i da nece se tko razbiti
Ako koga znate da dolazi sa strane Slovenije preko Marije na krasu neka pripazi.
Taman 50m poslije moje kuce su asfaltirali cestu koja se spusta sa M. na krasu i spaja s Kmetima i zadnje dvije odrezane rupe s desne strane preko cijele ceste su ostavili.neoznaceno radovi na cesti.
Jebiga,krenuli su ujutro prije 8 i u 16h se pokupili doma
Da nebi ekipa se ponadala dobroj cesti i nasred zavoja ih cekaju dvije izrezotine.

Uslikao sam preko street view dio ceste jer nisam doma,kad dodem cu uslikati problem.
Ako tko u putu jos cita forum neka jako dobro pripazi.

Nalazi se tocno ispred ovog zutog putokaza i zavrsava gdje ovaj pjesak prelazi cestu s lijeve strane slike






icici bank branch locator

 
kacigae30 said:
Ovo je stanje uzivo pa oprez,sada i dalje rezu cestu pa se vidi zastoj ali tko zna kako ce ostaviti opet popodne..

Mi smo promijenili plan rute. Idemo na Črni kal - Buzet - Motovun - Buje - Umag. Jer se nadamo, da če na graničnom prelazu Sočerga biti manje gužve nego na Plovanija.
 
izibajker said:
Mi smo promijenili plan rute. Idemo na Črni kal - Buzet - Motovun - Buje - Umag. Jer se nadamo, da če na graničnom prelazu Sočerga biti manje gužve nego na Plovanija.
S motorom ne stanes valjda u red? U Socergi ce sigurno biti manje guzve

Inviato dal mio ONEPLUS A6003 utilizzando Tapatalk

 
criiistian said:
S motorom ne stanes valjda u red? U Socergi ce sigurno biti manje guzve

Jasno da ne stojim u redu, kada sam solo. Uz to moj naked motor nije širok pa ide jednostavno. Ali sutra čemo biti u grupi, a road kapitan vozi Goldwing. Pa ako se on progura, i ako bude "razumijevanja" sa strane policije onda nema problema...  8)
 
MK STAAARI ROKERI    se zahvaljuje svim klubovima, MC/MK, bajkerima i bajkericama, svim prijateljima, koji su svojim prisustvom uveličali naš 18.moto beach party!

Nadamo se da ste se dobro zabavili, te da vam ništa nije falilo, i nemojte nam na čemu zamjeriti, trudit ćemo se da budemo bolji !!!

Drago nam je da ste se sretno i sigurno vratili svojim domovima !!!

Do sljedećeg viđenja, pozdrav od članova MK STAARI ROKERI !!!