Motobox-Yamaha Pula

Dobre su obe hostese  (y)
Dobar je i salon (y)
Jedino bi kao profesionalno deformiran primjetio da je šteta bilo ne koristiti novi Yamahin identitet za 2010 prilikom uređivanja.
 
Čestitke na novom salonu. U uspjeh posla ne sumnjam  (y)
 
posjetio sam i ja salon malo prije i vrlo lijepo izgleda, stvarno sam ugodno iznenađen
svaka čast (y) (y)
fini su vam oni kolačići (y)
 
Bili ja i MV maloprije. (y)
Stvarno je super. I sam prostor, a i ceremonija otvaranja. (y)

Sve je urađeno na jednom vrlo vrlo visokom nivou. Također, prilicno me iznenadio zaista ogroman broj izlozenih novih motocikala, opreme (velik broj Dainese artikala), te kaciga (SHOEI, Nolan, itd). Od novih dvokotaca izlozeni su XTX 660, Fazer 1000, XJ6 Diversion, R6, R125, WR125, Majesty 400, X-Max 250, X-City, Aerox, te jos nekoliko modela, plus jedan Jet ski, gumenjak, te jos ponesto iz Marine ponude. :shock:

U svakom slucaju, u gradu poput mog jos nisam sretao ovakav moto-salon. Iznenađen sam potpuno.

Sve pohvale.

(y)
 
Čestitke!  (y)

Radno vrijeme i broj telefona su ostali isti?
 
bio sam sa starim danas u motoboxu, sta rec covjek je dao sve od sebe da nam pokaze objasni bas veliki +  (y)
sada bi uzimao neki skuter, u yamahi mi preporučili yamahu x-max 125(crno-crveni)
a nakon toga sam otisao u hp motore i pogledao runnera st 125.
Stari kaze da je bolje yamahu, mozda i je ali meni je runner oduvijek bio san i to mi je skuter br. 1.
U hp motorima ne znam ali mi izgleda ko da me zele prevariti, a i cuo sam dosta lose price o njima.
Ja sam definitivno odlucio za runnera, tata podrzava jer ga on nece voziti  :mrgreen: a sada, ne vjerujem bas ovima u hp motorima, di bi mogao negdje drugdje uzeti nov runner st moze netko preporuciti ?  :misli:
Ispricavam se na off-topic a za motobox same rijeci hvale, uzet cu kacigu gore  :skuter:
(y) (y) (y)
 
Godine (tvoje) su jako bitan faktor, jer treba ih nemati da se možeš odlučiti između na Piaggio pokraj Yamahe, na malo mjesta, nasuprot najviše u klasi, na manje vozilo, nasuprot večem, na manje zaštičeno vozilo nasuprot onom s vjetrobranom, na manje udobno vozilo, nasuprot jednom od najudobnijih u klasi. Za jedan col manje gume ima Piaggio a da ne spominjem i revolucionarnu DiaSil tehnologiju kod Yamahe 125 koja omogučuje i veču snagu od Piaggiove, te injection kojeg Piaggio nema, a puno znači kod uštede goriva.  :misli:
 
liberty said:
super izgleda (y)
ima još koja slika hostese :mrgreen:

Sada bi ti gledao  :cice:  :LOL:
Nego salon je jako lijepo uređen, sa velikom ponudom izložene robe i kaciga,
a za susretljivost Sandra i Rogera jedan veliki  (y)

 
Pozdrav i hvala svima koji su uveličali "naš dan".
Inače radno vrijeme je ostalo isto, stoga slobodno nas posjetite, imamo velike popuste na sav asortiman, izbora ima, pogotovo na yamaha opremu sa stanja(-30%)!!!
Pozdrav i hvala kolegi iz Splita!
 
joke said:
Godine (tvoje) su jako bitan faktor, jer treba ih nemati da se možeš odlučiti između na Piaggio pokraj Yamahe, na malo mjesta, nasuprot najviše u klasi, na manje vozilo, nasuprot večem, na manje zaštičeno vozilo nasuprot onom s vjetrobranom, na manje udobno vozilo, nasuprot jednom od najudobnijih u klasi. Za jedan col manje gume ima Piaggio a da ne spominjem i revolucionarnu DiaSil tehnologiju kod Yamahe 125 koja omogučuje i veču snagu od Piaggiove, te injection kojeg Piaggio nema, a puno znači kod uštede goriva.  :misli:

runner ide na zadnji xmax neide :mrgreen: eto nekom od 16 godina xmax nije dovoljno atraktivan i curice nezanju šta je xmax ovako ima crveni runner i frajer je :mrgreen: :mrgreen:
 
Ili si frajer ili nisi, ako nisi ne može ti pomoći ni Ferrari!
p.s.:x-max ide na zadnji!!!
 
biker4life said:
Super! (y)

Uskoro (ovisi o vremenu - koliko se stignem voziti) se vidimo na servisu na 30 000 km i dvije god., sada sam na 28,5 t km.
...
pa to ti je sljedeći tjedan onda :)

A i Sando će uživati u novoj radioni.
 
mv_agusta said:
runner ide na zadnji xmax neide :mrgreen: eto nekom od 16 godina xmax nije dovoljno atraktivan i curice nezanju šta je xmax ovako ima crveni runner i frajer je :mrgreen: :mrgreen:

hehehe tako je ali nije mi do "sranja" zadnji i to. Ipak tata policajac  :LOL: :LOL:
a ovaj crveni nije moj, od nekog frenda iz Pule je, ja cu crnog narucit  :mrgreen: