Najljepše fotke sa putovanja i vožnji,....

biker4life said:
Ta cesta je dead-end, vodi prema mjestu Stara Baska (?). Znam da je "stara" nesto, ali neznam tocno sta, Baska ja mislim. :misli: :neznam:
Probaj poslati PP clanu Malaguti, ili se javi u "Meet Point" pa ce ti on odg, ako zna, a mislim da zna, jer je taj dan bio samnom, a on je iz RI.
Taj dan smo se jedno 4 sata vozili po Krku, i sve smo obisli, pa zaista ne mogu sa 100%tnom sigurnoscu tvrditi koja je to cesta. Sorry.

(y)
kako god, dobra je. Bum se javil prije nego budem išao. Za sad ne znam kad, malo pare stisle, ali fora je ovo (y)
tnx
 
live-for-ride said:
kako god, dobra je. Bum se javil prije nego budem išao. Za sad ne znam kad, malo pare stisle, ali fora je ovo (y)
tnx

Je, cesta je fora, asfalt i nije los na tom dijelu, ali problem su odroni kamenja (iznimno cesti, vidi sliku 1, kamenja koliko ces), te jos vise - neravnine i valovita cesta, koji znaju vrlo neugodno iznenaditi. Moja preporuka - turistickim tempom onuda. (y)
 
Evo jos par i od mene. Prva slika, pljusak koji nas je uhvatio u voznji prije nekih mjesec dana, slikano je u mjestu Sv. Lovrec (relativno) blizu Poreca. Slici sam samo povecao kontrast da se kapljice bolje vide, nisam nista drugo dodavao u PS-u. Slika dva slikana je blizu Groznjana, a na slici tri je Motovun slikan iz Vizinade. Slika 4 - Krcki most slikan s magistrale u smjeru Crikvenica - RI.

(y)
 
evo najbolja današnja :wink:
mobitelna je pa kvaliteta nije na vrhuncu
 
ja iza!!!!! super slika!
 
Malo Pule, ...

30nkwid.jpg


29w76rm.jpg


ir7vuq.jpg
 
icrax3.jpg


r04cip.jpg


n4fx3c.jpg
 
ako su to fotke sa putovanja , valjda bi onda bio i red da napisete gdje su snimljene !