Najljepše fotke sa putovanja i vožnji,....

banditR said:
Joj,da....a vidi znaka  :LOL:
Ima zaba i u Alpama....vjerojatno u koznim hlacicama  :mrgreen:

dobra  :mrgreen:
 
Evo,za NEKE Austrijance....  :mrgreen:
DOKAZ da smo jucer krenuli prema njima  :LOL:
Slikano sa austrijske strane...Preko,na njemackoj strani se vidi burg u Burghausenu...
 
banditR said:
Evo,za NEKE Austrijance....  :mrgreen:
DOKAZ da smo jucer krenuli prema njima  :LOL:
Slikano sa austrijske strane...Preko,na njemackoj strani se vidi burg u Burghausenu...

to je samo dokaz da ste bili na granici sa austriom  :LOL:  :LOL:
 
kronik said:
to je samo dokaz da ste bili na granici sa austriom  :LOL:  :LOL:
Ma,cuj ga.....nemoj da ti sad dignem sliku sa Attersee  :mrgreen:






Dobro,ajd...nije Attersee,al`je Chiemsee  :yes:
...voda k`o voda... :mrgreen:
 
..evo kako to izgleda kad se konji parkiraju u avliji Srijemske kuce u Iloku..

 
ova ti je stvarno dobra,iako taj turbo-kišobran kvari doživljaj....
 
put u vukovar, uvijek u sjećanju...
 
Evo nesto,malo sasvim drugacije...
Slikano je sa njemacke strane.Ova rijeka je granica...preko se vidi Austrija.
Buduci da ovih dana kisa nenormalno pada,rijeke su nabujale i prijete da se izliju i poplave...
Bude li kisa padala do nedjelje (a prognoza kaze da hoce),ona cesta ne kojoj se vidi autobus,do nedjelje ce biti potpuno u vodi.
Kako ce biti sa onim kucama uz rijeku,mozete zamisliti...
 
banditR said:
Evo nesto,malo sasvim drugacije...
Slikano je sa njemacke strane.Ova rijeka je granica...preko se vidi Austrija.
Buduci da ovih dana kisa nenormalno pada,rijeke su nabujale i prijete da se izliju i poplave...
Bude li kisa padala do nedjelje (a prognoza kaze da hoce),ona cesta ne kojoj se vidi autobus,do nedjelje ce biti potpuno u vodi.
Kako ce biti sa onim kucama uz rijeku,mozete zamisliti...

Ići će čamcima na posao    :rolleyes:
 
Evo novi update u vezi ovih poplava u Njemackoj...
Slike stavljam zato jer se ta cesta spaja sa Njemackom Alpskom cestom koja vodi u Alpe...
Dakle,tko je planirao gore - sretno !
Nadam se da ce vam ove slike pomoci da vase putovanje ipak odgodite...Ne mislim da ce netko SAD ici po ovom blesavom vremenu,al`potrajat ce dok se rijeka povuce...
 
skuco said:
ja mislio da tog ima samo kod nas..  :mrgreen:
Bude toga cesce i ovdje,al ` nije ovako ekstremno.
Da te ceste ne vode prema Alpama,ne bih ni stavio te slike....ovako,nek ljudi znaju.
 
banditR said:
Bude toga cesce i ovdje,al ` nije ovako ekstremno.
Da te ceste ne vode prema Alpama,ne bih ni stavio te slike....ovako,nek ljudi znaju.
valjda će se povuć dok saberem lovu..  :LOL:
 
skuco said:
valjda će se povuć dok saberem lovu..  :LOL:
Lose izgleda....
Evo dizem jos ovu sliku jer se radi o autoputu Salzburg-München.Jezero Chiemsee se izlilo preko autoputa,autoput je zatvoren.
Znam da James vozi kamion,pa eto...
Sretno !
 
banditR said:
Evo novi update u vezi ovih poplava u Njemackoj...
Slike stavljam zato jer se ta cesta spaja sa Njemackom Alpskom cestom koja vodi u Alpe...
Dakle,tko je planirao gore - sretno !
Nadam se da ce vam ove slike pomoci da vase putovanje ipak odgodite...Ne mislim da ce netko SAD ici po ovom blesavom vremenu,al`potrajat ce dok se rijeka povuce...

a baš prošap kamionom po Dolomitima  :mrgreen:

nisam bio u Njemačkoj već 3 mjeseca, ali kolega baš ide tim putem sutra. ili možda ne ide  :mrgreen:

btw, kaj se tiče brda, prošao sam Italijom, potez Udine - Tolmezzo - pa uz samu austrijsku granicu - onaj dio "Val" (Badia, Gardena) - Bolzano. Početno razočaranje je što sam taj dio planirao proći na planiranom budućem putu motorom prema Mandello del Lario. A kasnije razočaranje jer to nisu ceste za mene: turistički prenabrijano, razvijeno, cesta prometna, široka, ali ne dobar asfalt. Osim nekih zavučenih dijelova sa serpentinama, prejednostavno i dosadno. Bez veze. Više me napali kad dobijem turu u neku vukojebinu odvesti ogrjevno drvo, ili mi je takva prečica između dvije udaljene adrese.

Recimo, nedavno na potezu Firenze - Cesena, preko niskih Passo Consuma i Mandrioli. Isprika za slike, uglavnom su slikane iz vožnje, kroz prljavu šoferšajbu. I da, nisam više na šleperu pa se lakše odlučim zavući u brda, uživam  :D









 




i sa druge strane nisu Ande, isto je Italija  :mrgreen: samo je malo drukčija klima, druga je strana planine, okrenuta prema moru. zbog toga su mi Apenini postali zanimljiviji od Alpa, raznolikiji su