NEXUS 250 - Pitanja i dojmovi

Ja se toplo nadam da će i moj doživit ovu kilometražu  (y) (y)
 
Kresimir_Os said:
zašto link oglasa na 3 mjesta  :palacdolje:

na dva mista... beverly i tu nexus, ko je u beverlyu mozda nije u temi nexus, a mozda nece primjetiti pod novim postovima od zadnje posjete  :wink:
 
kilometraža za svaku pohvalu,ja na svom imam 23000 pa me mnogi pitaju gdje se toliko vozam,možda bi pali u nesvjest da vide ovu kilometražu (y)
 
bb1 said:
kilometraža za svaku pohvalu,ja na svom imam 23000 pa me mnogi pitaju gdje se toliko vozam,možda bi pali u nesvjest da vide ovu kilometražu (y)
čisti dokaz kvalitete i omjera uloženog i dobivenog  :)
 
Pozdrav ekipa

Nedavno sam kupio Nexusa 250 i imam jedan problemcic za koji se nadam da cete mi pomoci rijesiti 

Bacio sam par duzih voznji i zbilja sam zadovoljan sa skuterom ali kao sto sam rekao imam jedan problemcic.............vizir mi je premali/prenizak (ili sam ja prevelik) makar je stavljen na najvisi polozaj i vjetar mi lupa u ramena i uopce nije ugodno vozit pogotovo na otvorenoj cesti, to se desava pri brzini od 110 km/h na dalje............zanima me ako ima ko kakav savjet kako rijesiti veci vizir, dobio sam informaciju da bi trebao pasati od 500cc i da je veci ali je to sve rekla/kazala.............ili mozda dati izraditi novi vizir citao sam na forumu da covjek u ZGu nasuprot Auto Krese na Zagrebackoj ulici moze napraviti ali nemam nikakvu konkretnu informaciju

Dali je tko imao slicnih problema i ima li ko kakav savjet?


Hvala unaprijed  (y)
 
Vizir od nexusa 300 ti je veci i pase na saraf bez ikakvih modifikacija...


Sent from my jaTelefon using Tapatalk
 
I o viziru od 300 sam razmisljao.............djeluje mi visi ali i nekako uzi, tako da bi bilo dobro kad bi mogao isprobati, nije bas jeftin da ga se kupi za probu  :mrgreen:
 
ako si preko 190-ak neće ti pomoći original od 300-tke nego jedino neki aftermarket tipa Givi ...
pokušaj spustit postojeći, puše ali nema turbulencija ...
 
koliko se sjećam na Nexusu je jednostavno napraviti od pleksiglasa vizir po potrebi i želji i ne bi trebalo biti puno love a i sam možeš ako ti se da igrati s tim, međutim kako će to kome izgledati je upitno
 
Probao sam ga spustiti u najdonji polozaj ali onda me vjetar udara direktno u glavu, visok sam 187cm i u najgornjem polozaju je glava ok osim ramena, kao sto sam reko imam me (citaj sirok sam) i jednostavno me tolko lupa da mi volan cima ljevo desno, kad se malo zalegnem sve je ok ali mi se tak glupo vozit..........nema druge nego probat od 300 ili 500 vizir ili dat radit, samo ko to moze izradit da lici necemu, pisite ako znate nekog  (y)
 
efz said:
Probao sam ga spustiti u najdonji polozaj ali onda me vjetar udara direktno u glavu, visok sam 187cm i u najgornjem polozaju je glava ok osim ramena, kao sto sam reko imam me (citaj sirok sam) i jednostavno me tolko lupa da mi volan cima ljevo desno, kad se malo zalegnem sve je ok ali mi se tak glupo vozit..........nema druge nego probat od 300 ili 500 vizir ili dat radit, samo ko to moze izradit da lici necemu, pisite ako znate nekog  (y)

Ooo, koga to vidim na motori.hr  :mrgreen:

ajmo logicki (iako zna i to zajebat covjeka)...
Kad se sagnes, sve OK. Znaci, previsok si. Ujedno, vizir je vjerojatno najuzi na vrhu, pa kad se sagnes, ramena dodju u zavjetrinu vizira koji je tu taman sirine. Znaci, trebao bi vizir koji je nesto visi i nesto siri.
Al sam pametan....  :LOL:
 
Puse ti pri brzinama preko 110km/h?
Pa koliko vremen se s nexusom 250 vozi preko 110km/h? :shock:

Ak bus ga tak gazil imat ces ti puno vise troskova od vizira...
 
3alfa3 said:
Ooo, koga to vidim na motori.hr  :mrgreen:

ajmo logicki (iako zna i to zajebat covjeka)...
Kad se sagnes, sve OK. Znaci, previsok si. Ujedno, vizir je vjerojatno najuzi na vrhu, pa kad se sagnes, ramena dodju u zavjetrinu vizira koji je tu taman sirine. Znaci, trebao bi vizir koji je nesto visi i nesto siri.
Al sam pametan....  :LOL:

Hvala ti puno.........moj problem je rijesen  :cheer:   


Ajmo sad za ozbiljno  :mrgreen: