Nova Yamaha MT-10

Jučer sam vidio jednog crnog MT-10, išao iz smjera Grigića i skrenuo za Pokupsko/Kravarsko. Probne tablice, pretpostavljam da ga je friško odvezao iz salona. S leđa nisam odmah skužio koja je točno Yamaha, ali se okrenuo u Maloj Buni pa sam ga uspio i vidjeti sprijeda.
Vozač je malo "spavao" na semaforima, već ga je neka ekipa htjela prestići, a onda je odvrnuo malo gasa. Kažem malo, jer mi se nije činilo neko ekstra ubrzanje. Valjda zato kaj je još novi pa ga nije htio razvrtavati.
 
Ovaj je bio full crni, ako SP dolazi takav onda možda je, nisam toliki poznavatelj. Uostalom to mi je prvi put da uživo vidim MT-10.
 
Igoreta said:
Jučer sam vidio jednog crnog MT-10, išao iz smjera Grigića i skrenuo za Pokupsko/Kravarsko. Probne tablice, pretpostavljam da ga je friško odvezao iz salona. S leđa nisam odmah skužio koja je točno Yamaha, ali se okrenuo u Maloj Buni pa sam ga uspio i vidjeti sprijeda.
Vozač je malo "spavao" na semaforima, već ga je neka ekipa htjela prestići, a onda je odvrnuo malo gasa. Kažem malo, jer mi se nije činilo neko ekstra ubrzanje. Valjda zato kaj je još novi pa ga nije htio razvrtavati.

Koje marke mu je jakna bila? Kaciga?
 
Crna jakna i crna kaciga. Kacigu fakat nisam vidio, ali odijelo mi se čini da je Alpinestars. Izgledala mi je isto nova.
 
link je tu, jer je 10tka ;)

sve me više mami ovo drndanje s gasom puknuti na svoj, što je joke stavio na onaj SP,
stvarno; motor se previše ohladi dok si spijem u bircu, tako da mi skoro trokira,
a neću da ga pojačam na leru  :mrgreen:  :LOL:

https://www.youtube.com/watch?v=j6wh0DHbFxc

ali na daljinac, pa nek' si misle  :shock: WTF? 


:LOL:
 
bilo bi zgodno to isprobat u voznji onako da slucajno zapnes za tipkicu [emoji16]

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk

 
Draga mi je godinama bila u hitnoj, radila kao lijecnik u kolima.

Sluzbeni termin za takve im je "donor".
 
Izgleda cool na videu, samo takvi hajvani se prije ili poslje odvezu niz hodnike crne kronike.  Za vrijeme nastanka tog videa su mu se matere setili x na n-tu puta, bogice se je negdi štucalo kaj nije mogla do zraka dojti.  :grin:
 
Onaj prvi dio bi ja i sa 50ak vise ali drugi kad auti stoje i nemas ni pola metra za korekciju ako netko uđe u putanju e to je stvarno glupo
 
A nije vam palo na pamet da je čovik dostavljač pizze i da mu je puna kapa mušterija koji pizde da se oladila dok su je dobili i ne žele ostavit manću?

:misli:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Shepa said:
A nije vam palo na pamet da je čovik dostavljač pizze i da mu je puna kapa mušterija koji pizde da se oladila dok su je dobili i ne žele ostavit manću?
Je, na 1:21 se vidi i da je imo pratnju da šta brže stigne.
 
Baš sam gledao jel to njegovo ili ima društvo  :mrgreen: al ne na 1:21 nego kad ide s desne kombiju uz ogradu, na kombiju se vide bljeskovi haha
 
Šta reći........


Poslano sa crikvenog tornja...mit tapatalk und ajfonx