Novi Ducati Hypermotard 796

MA-Zvone

Well-known member
Trebao bi biti predstavljen 12.10. , koristit će motor od 696 s aktualnog Monstera.Više na linku...

http://hellforleathermagazine.com/2009/09/ducati-hypermotard-796-smaller.html
 
Metrro moto poluproizvod  :mrgreen:
 
a zašto onda naziv 796??
anyway vrlo zanimljvio, treba se malo strpit još pa vidit jel su ovo samo nagađanja ili se ipak nešto sprema
 
Killex said:
Metrro moto poluproizvod  :mrgreen:
a da hvala Bogu testirao si ga već...
 
Izašle su i slike novog modela.Snaga će biti 81 ks a okretni moment 75,5 Nm uz težinu od 167 kg.
 
alenRI said:
a da hvala Bogu testirao si ga već...

Nisam,tako mi izgleda,a ne bih ni da mi neko da krug,šta ću kada sam ograničen :jesus:
 
Mislio sam da ce zbog cijene mozda imati klasicnu straznju vilicu kao 696? :misli:
 
Tomica said:
Mislio sam da ce zbog cijene mozda imati klasicnu straznju vilicu kao 696? :misli:

Bilo je govora o tome da će imati klasićnu vilicu ali ipak su se odlučili za jednostruku,a izgleda po pisanju stranih medija da je ipak motor "kompletno nov" od 800 ccm
biker4life said:
Ovo zvuci prilicno zabavno. 8)
Samo, pitanje je koliko ce to kostati... :misli:

Cijena u Europi 7990 eura.

 
MA-Zvone said:
Bilo je govora o tome da će imati klasićnu vilicu ali ipak su se odlučili za jednostruku,a izgleda po pisanju stranih medija da je ipak motor "kompletno nov" od 800 ccm
Cijena u Europi 7990 eura.
Pa snaga je tu negdje sa 696 (80 vs 81 ks; 50,6 vs 56 lb/ft)  :misli:
 
jedimaster said:
Jao Mraqi , prodaj svoj drlog brzo  :mrgreen:
ako ne poprave onaj položaj sjedenja koji mi nikako ne odgovara na hyperu...nema prodaje, ako promjene onda bi mogao razmisliti o ovome  :mrgreen: s ili bez prodaje  8)

ipak je ovo 30 kila lakše od dorsa  (y)
 
MA-Zvone said:
Bilo je govora o tome da će imati klasićnu vilicu ali ipak su se odlučili za jednostruku,a izgleda po pisanju stranih medija da je ipak motor "kompletno nov" od 800 ccm
Cijena u Europi 7990 eura.
ovo zvuči sve zanimljivije  (y) (y) (y)
 
MA-Zvone said:
Bilo je govora o tome da će imati klasićnu vilicu ali ipak su se odlučili za jednostruku,a izgleda po pisanju stranih medija da je ipak motor "kompletno nov" od 800 ccm
Cijena u Europi 7990 eura.
Sto nije i cijena 696 ista (7990 redovno, 6990 trenutno na akciji)? :misli:
 
biker4life said:
:shock: Nadamo se da ce takva ostati i na HR trzistu... primamljivo definitivno... (y)
Neznam kako to ocekivati ako monster 696 sa istom cijenom u EU kod nas kosta 10000eur, ali uvijek se mozes nadati (y) :D
 
biker4life said:
Tako i tako ne kupujem sad nista, pa nema veze :mrgreen: , ali cak i cijena do 70 t kn mislim da nije pretjerana. :misli:
A sad - vidjeti cemo kad izađe kakvo ce to vozilo biti (i kako opremljeno). :misli:
Ako bude cijena cca kao monster  (y).