ORION 250 "rižojed"

Ma oživili su ga ali nije to dugotrajno riješenje...
Novi aku ide u bemburu a kako me ćelavi isprozivo ko balavca sjetio sam se prikladne pjesme kao odgovor na njegove komentare  :jesus:
 
dobro si se sjetil :LOL:, pa kaj ak si rješil prodati budeš prodal, pa si kupil nekaj bolje :021: bdw. još uvijek ideš ponedeljkom u Graz?,, trebal budem nekakav retrovizor  za motorku
 
Moram prvo riješit neke druge stvari. Ima vremena za nabavku šumskog motora...
Klasika Graz svaki pon.  šta god treba samo sms
 
mudro zboriš za razliku od moje malenkosti, kuk me boli , doc mi veli terapije, izbjegavanje sjedenja u autu ,na motoru, u fotelji a još mi sad i žena cvokoće da se skinem s kompa i idem voziti kućni bic i jbg. sad odoh vozit bic pozdrav
 
bocojaki said:
Moram prvo riješit neke druge stvari. Ima vremena za nabavku šumskog motora...
Klasika Graz svaki pon.  šta god treba samo sms
Boco morat cu te zgnjavit ak ides u Graz ,da u najgorem slucaju uzmes meni neku masku sa farom za mog Oriona,a da paha na tvog!..ili bus mi bar bacio par infosa!? (y)
 
papicdu1 said:
mudro zboriš za razliku od moje malenkosti, kuk me boli , doc mi veli terapije, izbjegavanje sjedenja u autu ,na motoru, u fotelji a još mi sad i žena cvokoće da se skinem s kompa i idem voziti kućni bic i jbg. sad odoh vozit bic pozdrav

Ma idemo vozit pravi bicikl van na zrak u prirodu, sad su bar dani ljepši  :mrgreen:
 
Celavi said:
Boco morat cu te zgnjavit ak ides u Graz ,da u najgorem slucaju uzmes meni neku masku sa farom za mog Oriona,a da paha na tvog!..ili bus mi bar bacio par infosa!? (y)

www.auner.at
pogledaj šta imaju pa se čujemo nije problem...
 
bocojaki said:
Bicikl za kuk  :misli: to mora da je neki kineski izum  :mrgreen:
:LOL: :LOL: :LOL:...to je ziher nekaj novo iz kine!..Jos nisam cul da se kuk vjezba na bajsu!..
 
dobro , zajeb htel sam reći da mi je doc to preporučil za jačanje tetiva i mišića oko kuka .Došli bute vi na moje kuke pa budete :mrgreen: pregledavali gerijatrijske portale
 
iznenadil bi se kao i ja kad mi je doc objasnil funkcije tetiva i mišića oko kuka, a ove tenke kaj spominješ s njima jedino dobiš vrtoglavicu kao da si se zagorskog vina naderal :mrgreen:
 
Iznenadio sam se kad mi je doktor rekao da trbušni mišići drže koljena nakon što mi je iskočila patela ali to je ionako za neku drugu temu...

Nema više rižojeda od danas sam na Käse Spätzle
 
bocojaki said:
Iznenadio sam se kad mi je doktor rekao da trbušni mišići drže koljena nakon što mi je iskočila patela ali to je ionako za neku drugu temu...

Nema više rižojeda od danas sam na Käse Spätzle
Taman ti nadjem kupca boco a ti ga rijesil! :misli: (y)..jesi bar dobil cifru s njuskala? :misli: