pad ... - baotian

kapetand

New member
11.6 lijepi ljetni dan ja vozim skuter 20 kmh i izleti mi mačka metar ispred mene ja udario mačku ona preživila a ja pao i polomio se.Da napomenem vozio sam baotian 125ccm.Šteta:skuter,izgrebane plastike na nekim mjestimaa i pukle.žmigavac puko ispo iz svog položaja.iskrivio se ključ s kojim se pali,pukle plastike koje dođu kao zaštita ruku na volanu,nije htio upaliti kasnije se ispostavilo da je otišao osigurač dolje kod nogare i neke žice.JA:pao mi motor na nogu i boli me noga.manje ogrebotine na rukama.Ovo dokazuje kvalitetu baotiana i njihovih skutera.
 
kapetand said:
Ovo dokazuje kvalitetu baotiana i njihovih skutera.

budi stretan, da si pao s nekog skupljeg skutera šteta bi bila puno veća...  :wink: a mački bi odmah skinuo 2 života umjesto jednog!  :mrgreen: :LOL:
 
aalleenn said:
koliko para toliko muzike
:mrgreen: Zato je yamaha zakon, uvik imas muzike, kolko god para da.
 
ja sam pao s dna s 20km/h i nije se ni ogrebla nijedna maska bio je otvoren fuzić za suvozača i samo se on izgrebo (neznatno pobrusio ispoliro neprimjetise) i da na ručki se isto malo ogrebo ito sam sredio da se ni ne primjeti  :jesus: pa vi vizite ti što ja nebi nazvo skuterom, i to ja sam još u zavoju fljusno zadnji kraj mi proklizo a bio sam poprilučno nagnut i tres (ja bi zakonom zabranio to prodavat  :mrgreen:)
 
igi_st said:
budi stretan, da si pao s nekog skupljeg skutera šteta bi bila puno veća...  :wink: a mački bi odmah skinuo 2 života umjesto jednog!  :mrgreen: :LOL:

da je takav pad imao sa aprilije pogrebo bi naljepnice...

 
kapetand said:
11.6 lijepi ljetni dan ja vozim skuter 20 kmh i izleti mi mačka metar ispred mene ja udario mačku ona preživila a ja pao i polomio se.Da napomenem vozio sam baotian 125ccm.Šteta:skuter,izgrebane plastike na nekim mjestimaa i pukle.žmigavac puko ispo iz svog položaja.iskrivio se ključ s kojim se pali,pukle plastike koje dođu kao zaštita ruku na volanu,nije htio upaliti kasnije se ispostavilo da je otišao osigurač dolje kod nogare i neke žice.JA:pao mi motor na nogu i boli me noga.manje ogrebotine na rukama.Ovo dokazuje kvalitetu baotiana i njihovih skutera.
:shock: :shock: :shock:

:eek:hne:

ovo se pocelo otimat kontroli  :mrgreen:
 
rednyaW said:
da je takav pad imao sa aprilije pogrebo bi naljepnice...

upravo to  (y) meni na starome zipu koji je dva puta kliza po 6 7 metara nije niti jedna plastika pukla samo se malo izgrebala di je lakirana, a onu obicnu crnu samo je trebalo prebrisat  :mrgreen:
 
i jesi ga već bacio u smeće ili ćeš to tek napraviti  :mrgreen:  :LOL:
 
BobaCH said:
To je super! Pao si s dna!
Kaj bi bilo da si pao odozgo!?  :mrgreen:


:2up: hahahah  :mrgreen: dna  :mrgreen:  :jesus: :jesus: gilera dna !!!!!!!! :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:
 
BobaCH said:
:shock:

Klizio si dva puta po 67 metara?..! Znači 67 pa zastaneš, pa još 67?..Isooo miki! 134 metra!  :mrgreen:  


a baš me zanima kako bi gp800 klizala ona je dosta teška ona bi mogla i još više aj probaj pa nam javi jel pukla maska koja  :misli: možda i nebi ko zna ja mislim da nebi bilo ništa najbolje da ti probaš pa nam javi  :jesus:  :mrgreen:
 
BobaCH said:
:shock:

Klizio si dva puta po 67 metara?..! Znači 67 pa zastaneš, pa još 67?..Isooo miki! 134 metra!  :mrgreen:  

e sad me na gramatiku vatate  :jesus: stavia san razmak
 
KOPLJARR ... DNA said:
a baš me zanima kako bi gp800 klizala ona je dosta teška ona bi mogla i još više aj probaj pa nam javi jel pukla maska koja  :misli: možda i nebi ko zna ja mislim da nebi bilo ništa najbolje da ti probaš pa nam javi  :jesus:  :mrgreen:

Kao što sam rekao...Čekaju me pljeskavice...Nemam vremena...!  :mrgreen:

A kako "klizi" Gp 800...Paaaa, klizi i 3x67 metara...  :shock: :mrgreen:
Ima negdje slika..stavio je Joke tu na forum.
 
KOPLJARR ... DNA said:
a baš me zanima kako bi gp800 klizala ona je dosta teška ona bi mogla i još više aj probaj pa nam javi jel pukla maska koja  :misli: možda i nebi ko zna ja mislim da nebi bilo ništa najbolje da ti probaš pa nam javi  :jesus:  :mrgreen:

Eto ti mi je kupi pa ti ja javim  :jesus: