piaggio carnaby 200 - mali test by liberty

Gdje najpovoljnije nabaviti Multivar i Malossi kuplung sa Carnabya 250,kao i torsion controller?

Da li je moguće podesiti to dvoje da krajnja brzina ostane ista,a da ubrzanje postane još bolje. :D
 
probaj u Piaggio Vukovarska, Zagreb  (global d.o.o.)


nego, Liberty; kakva je to priča o Piaggio bočnom nogaru? moj radi perfektno, nitko i ništa ne padaju preko njega...danisi možda se zanio i pao, pa svu krivicu prebacio na bočni nogar ? :mrgreen: (y)
 
Bocni nogari su kod nekih modela "na šustu" ali na nacin da sama nogara ne stoji sama u krajnjem polozaju, vec se stalno uvlaci unutra dok je ne podupre opterecenje naslonjenog skutera.

Drugi problem je "skrivenost" same nogare na nekim modelima, pogotovo ako je malo iskrivljen dio za koji treba gurnuti.

Primjer za ovo gore je recimo stari tip Runnera; za prvi primjer 100% a za drugi praksa čini čuda. 8)
Mislim da je na to mislio.

Pozdrav. (y)

P.S. Na starom tipu Runnera "granicnik" je sastavni dio sasije (vec u ovom dijelu recenice ne sluti na dobro :mrgreen: ), tako da ako je skuter cesto i dugo parkiran na bocnu nogaru, a pogotovo ako je netko pametan sjedio na njemu u datom trenutku, granicnik se "pojede", pa je dovoljan samo dodir komarca da scoot padne (na mom je sve OK, ali jedan frend kojem je valjda bio fetiš sjediti gore dok je na bocnoj je par puta osjetio čari Pjađo-bocnih-nogara). :LOL:

Ali imajte na umu, sve su to sitnice, prosjecan korisnik se navikne vrlo brzo. (y)
 
ispričavam se što oživljavam temu, skoro pa izumrlu...no kako je doba recesije, para se nema nešto, ali za ovakvo bi se nešto i skrpalo, jer imam kupca za svoj skuter, nešto sitno dodati i to bi bilo to.
Sad sam pročitao ovaj test libertya iz 2009-te, i kako se čini za mene ne bi bio loš izbor.
Ima li netko još ikakava iskustva s dotičnim skuterom ??

a ima jedan povoljan i na njuškalu.
http://www.njuskalo.hr/skuteri-preko-50/piaggio-carnaby-200-cm3-oglas-5560398
 
s prijateljem čiji sam skuter vozio
nedavno sam pričao
on ga već godinama vozi u svim vremenskim uvjetima i s njime je zadovoljan
on pretjeranu pažnju ne posvečuje skuteru već samo svako toliko od na redoviti servis

treba napomenuti da je njemu na skuteru dosta udobno, a radi se o čovjeku koji je visok cca 185 cm i krupnije je/atletske građe
 
Imam Carnaby 200 skoro 5 godina i po meni nema bas nekih mana, ako ga se koristi za ono sto je=gradski skuter. Sic mi je neudoban na voznjama od 100km+, za voznju u dvoje je ok po gradu van grada vec nije. Nema prostora pod sjedalom osim za neku malu jet kacigu(kod mene samo integralka dolazi u obzir pa imam kofer).
Vec jedno dve sezone si mislim kako cu ga prodat i uzet nesto drugo ali uvijek mi dodje zao prodat ga.
Za Carnabya mi je must have dekica za zimu, aftermarket variomat i kofer. Sa variomatom tek ide kak spada, a tko nema dekicu pozeljet ce je prve zime  :mrgreen:


Nisam bas cesto na forumu, valjda nije bed kaj dizem "staru" temu