Piaggio Zip

ali nemas to sta provjeravati,runner,nrg,firefox i ostatak skutera su brzi od zipa 4t tako da je brzi i zip 2t jer je jos laksi od ostali skutera :wink:
 
zaboravljas da se tu radi o snazi zatvorenih verzija tj. skutera sa blokadom i runner i nrg i svi drugi sa blokadom imaju oko 3 konja,ali necu vise o tome,vozio sam zip 4t i znam kako to ide,ali ti ocito mislis da 4t ide malo losije ili cak bolje od 2t...meni je zao ali zip 4t ide malo bolje od baotiana :(
 
malaguti said:
...ali ti ocito mislis da 4t ide malo losije ili cak bolje od 2t...meni je zao ali zip 4t ide malo bolje od baotiana :(

zna on dobro kako obican zip 4t ide, a kako njegov :D zato i pita to sve...

uvik se divim ovome :D

http://www.youtube.com/watch?v=QM6DgaxHXxk

http://www.youtube.com/watch?v=sPcGUg4IFJU
 
druga je stvar ako on ima kit ili neznam sta pa ide bolje nego serijski 4t,pogledao sam onaj filmic i sta sad?,krajnja brzina nije losa ali ubrzanje je koma,ja vam kazem da ce 2t pojest i serijskog 4t i tog njegovog "nabrijanog" a vi mislite sta hocete...ja volim 4t skutere ali ne 50ccm,50ice su preslabe da bi bile 4t,50ica mora biti 2t a za sve jace je 4t prava stvar...
 
malaguti said:
druga je stvar ako on ima kit ili neznam sta pa ide bolje nego serijski 4t

nema kit, makina je standard

malaguti said:
pogledao sam onaj filmic i sta sad?

pa nista, zelim reci da i 4t moze lipo ici...

malaguti said:
krajnja brzina nije losa ali ubrzanje je koma

krajnja je bila veca, al se remen izlizao pa sad samo stane na 77 (to je nase misljenje)
a ubrzanje za 50ccm 4T je odlicno...

malaguti said:
ja vam kazem da ce 2t pojest i serijskog 4t i tog njegovog "nabrijanog" a vi mislite sta hocete...

pa sa tim se slazem sa tobom...
nitko nije ni rekao da je 4t brzi od 2t, a ni startniji...

malaguti said:
ja volim 4t skutere ali ne 50ccm,50ice su preslabe da bi bile 4t,50ica mora biti 2t a za sve jace je 4t prava stvar...

stoji i to...

imao sam i 180sp, a frend je imao 200, 4t, i do sto sam ga prao samo tako, a posli on mene... uz skoro pa duplo manju potrosnju...

4t makine su strava!
 
ma znam ja da je 2t jaci od 4t, al me zanima koliko se to u praksi vidi na ta dva konkretna modela, nevermind
 
malaguti said:
druga je stvar ako on ima kit ili neznam sta pa ide bolje nego serijski 4t,pogledao sam onaj filmic i sta sad?,krajnja brzina nije losa ali ubrzanje je koma,ja vam kazem da ce 2t pojest i serijskog 4t i tog njegovog "nabrijanog" a vi mislite sta hocete...ja volim 4t skutere ali ne 50ccm,50ice su preslabe da bi bile 4t,50ica mora biti 2t a za sve jace je 4t prava stvar...

potpissssssss
 
stipe_zd said:
imao sam i 180sp, a frend je imao 200, 4t, i do sto sam ga prao samo tako, a posli on mene... uz skoro pa duplo manju potrosnju...

4t makine su strava!

Necemo u off, ali cisto da napomenem, ukoliko je razlika u potrosnji bila tako velika, radilo se o ne bas idealno ustelanom SP-u, a samim time ni performanse nisu bile one najbolje. :wink:

vux said:
ma znam ja da je 2t jaci od 4t, al me zanima koliko se to u praksi vidi na ta dva konkretna modela, nevermind

Lijepo bi bilo da netko ima osobno iskustvo vezano konkretno uz ta dva modela, ali ako takvih nema, ne vidim poantu ovih nagađanja. Iz iste kubikaze naravno da je 2T nesto startniji i brzi od 4T, ali obzirom da se ovdje radi o skuterima tako male kubikaze, vjerovatno razlika i nije nebo i zemlja. Uostalom, svi znamo koje su prednosti 2T agregata, a koje su prednosti 4T agregata, pa bi vas zamolio da se drzite teme, i ne odlazite u off.
 
tema je zip,koji se radi u verziji 2t i 4t,tako da ne vidim off,2t je sigurno brzi i tu ne vidim cemu rasprava...off je ovo sta je spomenut sp i vxr,vxr na punom gasu trosi 4-4.5 litre a sp na punom gasu potrosi preko 7 litara,tako da je to skoro duplo vece potrosnja koju je clan stipe_zd i rekao :wink: 2t ima bolje ubrzanje ali zato i vecu potrosnju benzina i tu je jos i potrosnja ulja i manja trajnost i pouzdanost u odnosu na 4t sto se tice vece kubikaze...
 
evo kak je zipach zavrsil..  :(

16469_1264289321760_1065545403_30842568_3397618_n.jpg


16469_1264289361761_1065545403_30842569_4407245_n.jpg


16469_1264289241758_1065545403_30842566_7087155_n.jpg
 
stipe_zd said:
daj sto je ovo???

objasni malo!

slike govore dovoljno kaj ne?!  :D

prije cca 2 mj 2 ulice od kuce stricek malo na trokut izletil.. ovo posljedice..  trenutno skut stoji u garazi a uskoro bu u prodaju isel..