Pirelli Day - Grobnik 19.06.2012

milanche said:
Kakav je raspored sutra aktivnosti gore da bacim oko?? Ima li to negdje zapisano kao satnica


Loading 'slanje poruke'...

Koga briga za sutra....pola ekipe koji trebaju voziti sutra je u birtiji....evo, mazemo 1.32....a jos par piva i bit cemo na 1.29  :LOL:
 
boRRis929 said:
Koga briga za sutra....pola ekipe koji trebaju voziti sutra je u birtiji....evo, mazemo 1.32....a jos par piva i bit cemo na 1.29  :LOL:

jos ako kazes da je angelo s vama znat cu da muljas  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
Tuuuu smo tuuuuu smo  :mrgreen:
 
cRuNk said:
Tuuuu smo tuuuuu smo  :mrgreen:

uzivajte i nek angelo posalje koju slikicu pa cu i ja njemu poslat u  petak i subotu  :jesus: :jesus: :jesus:

(Parabolica rules  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:)
 
cRuNk said:
Tuuuu smo tuuuuu smo  :mrgreen:

sad sam vas ja bio posjetit gore.. :D

po autoputu sa tzr-om 50..do Grobnika..uz Svilno 43 km/h na lizanje kvačila..  :LOL:

pa je jedna cura učila vozit malo po boksu.. :p ..i doma,spavat za danas..vidimo se ujutro..  :kiss:
 
irsel said:
sad sam vas ja bio posjetit gore.. :D

po autoputu sa tzr-om 50..do Grobnika..uz Svilno 43 km/h na lizanje kvačila..  :LOL:

pa je jedna cura učila vozit malo po boksu.. :p ..i doma,spavat za danas..vidimo se ujutro..  :kiss:
Dainese Laguna seca jaketa??  :shock: :shock:
 
Ejebiga haha ajde vidimo se sutra onda. Ne možeš me fulati čim me vidiš znat ces da sam ja hahahaha
 
cRuNk said:
Ejebiga haha ajde vidimo se sutra onda. Ne možeš me fulati čim me vidiš znat ces da sam ja hahahaha

također..šonjo na gikseru k5/r6 08'/zx10r 08' u mrtvom Dainese odijelu..žvaljan,nemožeš me fulat..  :0648:

ajd' laku noć..
 
Dje ste sad, gdje ste sada hahahaha.  :mrgreen:

Gume su toliko loše meni nije jasno kak se ja uopće vozim ovdje hahahaha  :afro:
 
milanche said:
srecom pa danas nije neki vruc dan,nema jos ni 50 stupnjeva...  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Znači staviš na pijat dvi fete pancete i dva jaja na oko, i samo pričekaš pet minuti?
Fijuuu.... koliki je tek gušt bit tamo u full kožnjacima.
:mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
Shepa said:
Znači staviš na pijat dvi fete pancete i dva jaja na oko, i samo pričekaš pet minuti?
Fijuuu.... koliki je tek gušt bit tamo u full kožnjacima.
:mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

Bolje u kožnjacima na Grobniku sa pivom u ruci, nego u klimi na poslu  :mrgreen: (y)