Pirelli Day - Grobnik 19.06.2012

cRuNk said:
pa na tom tlaku i moraju zvakati, moras to dobrano ugrijati da bi porast tlaka "napunio" gumu....

u svakom slucaju to na cesti ne mozes ugrijati, nemoj ni probavati...


ma u biti, ajmo sutra jedan djirr do Levanjske  :LOL: Namontirao sam i ja svoje - u SC2 smjesi  :0648:

E jebaj ga, to je preporuceni tlak  :(
 
da... ZA STAZU  :mrgreen:

ma sve je to dobro, samo pazi bas nam treba sada pad - dan/dva prije Grobnika


btw, ja sam Supercorsu vozio na cesti 2.2-2.3 naprijed - 2.3-2.5 nazad i bilo je oke, takodjer u smjesi sc2  (y)
 
Poslušaj mlađeg i pametnijeg od sebe  :mrgreen: (y)
 
bimba said:
Poslušaj mlađeg i pametnijeg od sebe  :mrgreen: (y)

Poslusao  :wink:      Vise se ne klima u zavoju, drzi tak tak i zna malo promjeniti zacrtanu putanju...ali sve u svemu, poslije par piva idealna za zajebanciju  :mrgreen:
Da ne bi bilo zabune, pricam o voznji po glatkom asfaltu
 
Naslusao sam se da Superbike slickovi vole siriti putanju pa treba ipak malo opreznije kada budemo dolje

gume su gore, malo upadljivij broj takodjer... jos idu trakice na felge u istoj BOJI ali to jos nisam stigao



ajoj jedva cekam  :mrgreen:

hvala bimba  (y) (y)
 
boRRis929 said:
Namontirao superbike pro i napravio 10ak km... Kad usporedim sa 211 gp racer ovo je za sada zivo sranje  :shock:  ne znam jesam u necemu pogrijesio tlak naprijed 2.1, a otraga 1.8.... Nisam nesta previse tiskao niti su one negdje pustile ali motor je jako nemiran, skroz nekud cima po zavojima....nadam se da ce se na Grobniku bolje ponasati  :?
Idem probati ugrijati pa opalit 50ak km u komadu, mozda se popravi  :mrgreen:


na grobniku je još veća razlika u odonosu na gp racer...  na gore... :wink:
 
karadolo46 said:
na grobniku je još veća razlika u odonosu na gp racer...  na gore... :wink:

Zaboravite postove prije...evo, poslije dva piva drze kao super lepak  :LOL:
 
:pjevajuci:


 
Ne kakati  :mrgreen: idemo dolje prvenstveno radi zabave  (y)

sakriti cemo angelu motor pa ce moj tamo biti najljepsi i najsredjeniji  :0648:
 
Pa da, idu jos trakice na felgu u istoj boji, a ni slidere nisam stigao staviti zurio sam na posao... jedva se otusirao  :LOL:


Jbt jedva cekam ja bi sad vec krenuo  :mrgreen:
 
Sta su ti prioriteti  :mrgreen:

ja bi isto volio tRRku... pa nek mi bude prva, makar i zadnji bio  :021:
 
karadolo46 said:
na grobniku je još veća razlika u odonosu na gp racer...  na gore... :wink:
(y) točno to , neupotrebljiva guma na grobniku u toj mjeri da radje nebi ni vozio nego na njoj kllizio na svaku pasicu.
 
:evil:
pero1986 said:
(y) točno to , neupotrebljiva guma na grobniku u toj mjeri da radje nebi ni vozio nego na njoj kllizio na svaku pasicu.

Ne mogu one biti toliko lose koliko ja polako mogu voziti  :mrgreen:
 
Rene(Raptor) said:
Moram vidjet kak ću biti s poslom, ali načelno idem... :cool:

EDIT: pasus materus, kad vidim kak ovi pričaju o slickovima, razmišljam da se ne pojavim (zblamiram).  :mrgreen: :mrgreen:
uspio sam dogovoriti dam mi cRuNk pokupi motor kad ce ici za grobnik u pon tko da otpadam iz te kombinacije :cry: 

cRuNk hvala na prijevozu!!! posteno cu ti napuniti želudac :D