Pirelli Day - Grobnik 19.06.2012

boRRis929 said:
:evil:
Ne mogu one biti toliko lose koliko ja mogu popit  :mrgreen:
:mrgreen:
angelo.ma said:
@bimba
kakav je program, oće bit neka tRRkica  :misli: :mrgreen:
do wc-a ak klopa bude loša :mrgreen:
 
Mislio sam danas staviti gume na grijace pa probati kako ce se ponasati ali....visa sila (birtija) me sprijecila.....
Kazu...tko se unaprijed sekira dva puta se sekira  :LOL:
 
kić 9 said:
uspio sam dogovoriti dam mi cRuNk pokupi motor kad ce ici za grobnik u pon tko da otpadam iz te kombinacije :cry: 

cRuNk hvala na prijevozu!!! posteno cu ti napuniti želudac :D
:shock:
Isusmater koja si ti pederčina. :mrgreen:
 
pitanje za bimbu

vrijeme dolaska na grobnik je od 8-9 zbog prijava?
te kad ćemo dobiti mail sa grupama

LP

 
- trkica neće biti službenih, neslužbenih očito oće  :mrgreen:
- tetice su spremne, na grijačima, ali imamo problema sa oblekama koje su zapele u Zg na carini jer faktura nije po pravilima i pitanje je da li će su u ponedjeljak ocariniti.  Ako se ocarini i stigne na vrijeme, onda ih skidamo sa grijaća i gas...
- nadam se da svi dolazite, više manje je sve spremno
- šta se tiče guma, i Diablo Superbike slickova tu neću previše objašnjavati. Postoje u smjesi SC i ti koštaju i postoje PRO koji manje koštaju. PRO se zna šta je, nije vrhunski, uz to je još problem Grobnika, ali da ne valja ništa, nije istina , jer su vozili na njemu vremena 1,40 bez problema. Ali pritisak 2,1 i 1,9 za stazu, a šta se tiče ceste i bez grijaća , prednja 2,2 zadnja od 2,3-2,4 , ispod toga ne virujen da se može ponašat kako treba.

U svakom slučaju, hvala šta ste se odazvali , nadam se da svi dolazite i vidimo se gore  (y) (y)
 
Barabones said:
pitanje za bimbu

vrijeme dolaska na grobnik je od 8-9 zbog prijava?
te kad ćemo dobiti mail sa grupama

LP

- Da
- šta se tiče grupa, nisam siguran da ću uspijeti ih napraviti danas i poslati mailove svima, jer su mi neke prijave i to dosta stigle tek jučer i danas. Sutra ujutro idem gore , tako da ću u sobi složiti liste i napraviti grupe. Ako vam ne pošaljem, prilikom prijave ćete dobiti i naljepnicu sa grupom, tako da neće biti problema  (y)
 
bimba said:
- Da
- šta se tiče grupa, nisam siguran da ću uspijeti ih napraviti danas i poslati mailove svima, jer su mi neke prijave i to dosta stigle tek jučer i danas. Sutra ujutro idem gore , tako da ću u sobi složiti liste i napraviti grupe. Ako vam ne pošaljem, prilikom prijave ćete dobiti i naljepnicu sa grupom, tako da neće biti problema  (y)

ma sve 5
samo me zanimalo to
hvala na odgovoru, vidimo se dolje
pozz
 
Ma fuckas grupe...nek se vozi tko misli da je kojoj dorastao i to je to  :wink:
 
kić 9 said:
uspio sam dogovoriti dam mi cRuNk pokupi motor kad ce ici za grobnik u pon tko da otpadam iz te kombinacije :cry: 

cRuNk hvala na prijevozu!!! posteno cu ti napuniti želudac :D

Sada me strah stati po motor  :shock: hahaha

Veliko hvala bimbi sto nam je priredio ovako nešto, nadam se da ce proi bez ikakvih padova i da cemo se svi dobrano zabaviti, napiti i najesti  :afro:
 
cRuNk said:
Sada me strah stati po motor  :shock: hahaha

Veliko hvala bimbi sto nam je priredio ovako nešto, nadam se da ce proi bez ikakvih padova i da cemo se svi dobrano zabaviti, napiti i najesti  :afro:
vidim da je mario opet snifao krivo ljepilo pa nije skužio da sam mislio na hranu i cugu :D
 
jel ide netko možda sa kombijem kroz Karlovac da me pokupi pa podijelimo troškove  :grin:
nemam regu na motoru pa ono, ako nemoram baš da ne riskiram  :mrgreen:
 
Evo, mi skoro na Grobniku... Crunk mi dao neki zrx 1200 da ga mazem od Karlovca jer su popucale gurtne pa je skoro ispao sa prikolice  :mrgreen:
 
boRRis929 said:
Evo, mi skoro na Grobniku... Crunk mi dao neki zrx 1200 da ga mazem od Karlovca jer su popucale gurtne pa je skoro ispao sa prikolice  :mrgreen:


i jel ide... :mrgreen:
 
Kakav je raspored sutra aktivnosti gore da bacim oko?? Ima li to negdje zapisano kao satnica


Loading 'slanje poruke'...