Pirelli Day - Grobnik 19.06.2012

angelo.ma said:
ponediljak  :piva:

Vidimo se navecer, spremi sve te tablete, kemikalije i ostale gluposti ... mozda ne budemo u stanju voziti sutradan  :LOL:
 
koss said:
Što ste utihnuli? Oli nema guma?  :mrgreen:
Moje leže na Croatia depot England ima jedno 10 dana. Kažu da će ih poslati sutra kako bi ih dobio na vrijeme za jedno 10 dana. :LOL:
Sva sreča da se vozim  u slobodno vrijeme na supercorsi pro.  :) (y)

Pošto ste vi svi ovdje , takvi kakvi jeste  :mrgreen:, više nisam siguran šta je ozbiljno ili ne. Ali je kakva frka sa gumama , mislim na način da sam ja šta zeznuo  :misli:
 
koja su pravila za ne tRRkaće motore
je se trebaju ljepiti svjetla s trakom ili ne?
je li ima još nešto što se moram napraviti prije ulaska na stazu ?
 
nista ne moras, sve osobni izbor  (y)

samo skini retrovizore, to najvise smeta
 
cRuNk said:
nista ne moras, sve osobni izbor  (y)

samo skini retrovizore, to najvise smeta

to ću skinuti kad dođem dolje :D
 
Barabones said:
je li ima još nešto što moram napraviti pri ulasku na stazu ?


moraš ga samo derat... :mrgreen:            pun gas... :LOL:
 
karadolo46 said:
moraš ga samo derat... :mrgreen:            pun gas... :LOL:

;)

ma lako za to,pitao sam najviše zbog nekih pravila da li ima  (y)
 
lucki_radnik said:
zalipi svitla,skini retrovizore,reflektirajuci prsluk,ugri gumu prvi krug i vozi se

hvala na odgovoru  (y)

i s čime je najbolje ljepiti svjetla
 
Barabones said:
;)

ma lako za to,pitao sam najviše zbog nekih pravila da li ima  (y)


ma šalim se malo... :wink:

vozi svoj ritam,skini retrovizore jer će ti samo odvlačit pozornost jer ćeš non stop gledat u njih ima li koga iza tebe... pazi kad izlaziš iz boksa da kome ne uđeš u putanju... i kad izlaziš u boks da se daš prije u desno i nogom signaliziraj da izlaziš, da skrečeš desno.... :mrgreen:              i samo peglaj... 8) (y)
 
boRRis929 said:
E onda imam savjet za tebe...nemoj mene slijedit da i ti ne zavrsis u šljunku  :mrgreen:

ma nije valjda da tako voziš ;)

ili će to biti posljedice od alkohola :D
 
boRRis929 said:
E onda imam savjet za tebe...nemoj mene slijedit da i ti ne zavrsis u šljunku  :mrgreen:


kažeš ti da ne bi bilo ja mislio ovaj zna peglat, kad ovaj van i ja van... :mrgreen:
 
karadolo46 said:
ma šalim se malo... :wink:

vozi svoj ritam,skini retrovizore jer će ti samo odvlačit pozornost jer ćeš non stop gledat u njih ima li koga iza tebe... pazi kad izlaziš iz boksa da kome ne uđeš u putanju... i kad izlaziš u boks da se daš prije u desno i nogom signaliziraj da izlaziš, da skrečeš desno.... :mrgreen:              i samo peglaj... 8) (y)

ma sve 5, svaki savjet je dobro došao
da nema šale kakav bi bio ovo forum ;)

naravno da ću ići korak po korak da vidim koliko mogu neću pretjerivat