Pirelli Day - Grobnik 19.06.2012

angelo.ma said:
:lolcry: :lolcry: :lolcry:            :mrgreen:

Ti se ne valjaj od smijeha nego u ponedjeljak dođi u neko pristojno vrijeme....mi svi dolazimo prije mraka i naravno da cemo piti sokice i pricati lovacke price  :mrgreen:
 
karadolo46 said:
ma šalim se malo... :wink:

vozi svoj ritam,skini retrovizore jer će ti samo odvlačit pozornost jer ćeš non stop gledat u njih ima li koga iza tebe... pazi kad izlaziš iz boksa da kome ne uđeš u putanju... i kad izlaziš u boks da se daš prije u desno i nogom signaliziraj da izlaziš, da skrečeš desno.... :mrgreen:              i samo peglaj... 8) (y)

signalizira se tako da dignes livu ruku u zrak,ne samo za izlazak iz boksa nego ako ti se bilo sta dogodine npr:izleti prednji zupcanik sta se meni dogodilo
 
Barabones said:
hvala na odgovoru  (y)

i s čime je najbolje ljepiti svjetla

uzmes mrezastu sivu ili crnu traku,sa njom jos mozes zalipit plastike po rubovima,dole blataricu,malo oko svitala jer ti je kasnije laske odlipt traku nego skidat gumu koju ces pokupit po stazi
 
boRRis929 said:
Ti se ne valjaj od smijeha nego u ponedjeljak dođi u neko pristojno vrijeme....mi svi dolazimo prije mraka i naravno da cemo piti sokice i pricati lovacke price  :mrgreen:

Bit će zanimljivo  :mrgreen:
 
Je li treba kome prijevoz? Idem iz Broda a nije problem ni zaobici i nekoga pokupiti ...


jbg najskuplja mi varijanta - idem sam  :misli: , dakle na prikolici ima mjesta a i u karavanu takodjer.
 
cRuNk said:
Je li treba kome prijevoz? Idem iz Broda a nije problem ni zaobici i nekoga pokupiti ...


jbg najskuplja mi varijanta - idem sam  :misli: , dakle na prikolici ima mjesta a i u karavanu takodjer.
Do kada ti treba javiti? Ideš rano u utorak?
 
Najizglednije je u ponedjeljak popodne / predvecer iz Broda pa nociti kod jedne tete  :cice: haha

ali fino odemo taj dan dolje vidjeti sta i koga ima, prenocimo u tom apartmanu, tus i sve ostalo i onda sutradan ujutro gas na stazu

(10ak min je udaljeno od staze)  (y)



Treba mi javiti dok se mjesto ne popuni  :mrgreen: (y) Iskreno bi volio podijeliti troskove (korrektno ofc)  (y)
 
Hm, zadnje sam se sjetio pitati kada ideš. :mrgreen: U glavnom, mi smo mislili rano u utorak.
kić 9 i ja. On sa motorom i ja autom, plus naša dva zmaja. Ali onda se pojavila ideja da odemo laganini dvosjedom (lijepo vrijeme) pa onda fali jedno mjesto. Pa sam mu ja predložio da se ukrpa nekom i stavi motor do dole, da ne umre od vožnje, ali ne igra nam ponedjeljak zbog više stvari. Iako smo na kraju sve dogovorili, da idemo sa većim autom a on sa motorom, ali pošto si pitao onda sam htio samo pitati.
Ništa, vidimo se dole. (y)
 
Ja sam dole u ponedjeljak ujutro jer iman dogovoreno kod Marka.
 
maRRio 8 said:
Hm, zadnje sam se sjetio pitati kada ideš. :mrgreen: U glavnom, mi smo mislili rano u utorak.
kić 9 i ja. On sa motorom i ja autom, plus naša dva zmaja. Ali onda se pojavila ideja da odemo laganini dvosjedom (lijepo vrijeme) pa onda fali jedno mjesto. Pa sam mu ja predložio da se ukrpa nekom i stavi motor do dole, da ne umre od vožnje, ali ne igra nam ponedjeljak zbog više stvari. Iako smo na kraju sve dogovorili, da idemo sa većim autom a on sa motorom, ali pošto si pitao onda sam htio samo pitati.
Ništa, vidimo se dole. (y)


Ja cu ionako biti vjerojatno u pon predvecer oko zg-a pa bi mu mogao pokupiti motor.... pa vi onda dodjite u utorak ujutro cekat ce ga tamo. Najgore je voziti do dolje pa onda jos na stazu  :misli:
 
cRuNk said:
Ja cu ionako biti vjerojatno u pon predvecer oko zg-a pa bi mu mogao pokupiti motor.... pa vi onda dodjite u utorak ujutro cekat ce ga tamo. Najgore je voziti do dolje pa onda jos na stazu  :misli:
Gle, to i ja govorim kretenu al ne sluša. :mrgreen:
Veli on da se nebu umoril na Grobniku sa ZRX-om i na Angel ST gumama. Budem još vidio sa njim.
Aj, dogovorimo se na PP.
 
A vidi postoji i uvijek najgora opcija - nedaj boze da covjek padne ili se nesto dogodi s motorom... uvijek je bolja solucija ici utovaren.

Tako sam ja pao na Banja Luci ... pa sam svoj motor utrpao kod susjeda a on nije imao gdje svoj tak da sam ga polomljen morao voziti do kuce, uzas, jedva sam gas drzao  :?
 
Namontirao superbike pro i napravio 10ak km... Kad usporedim sa 211 gp racer ovo je za sada zivo sranje  :shock:  ne znam jesam u necemu pogrijesio tlak naprijed 2.1, a otraga 1.8.... Nisam nesta previse tiskao niti su one negdje pustile ali motor je jako nemiran, skroz nekud cima po zavojima....nadam se da ce se na Grobniku bolje ponasati  :?
Idem probati ugrijati pa opalit 50ak km u komadu, mozda se popravi  :mrgreen:
 
pa na tom tlaku i moraju zvakati, moras to dobrano ugrijati da bi porast tlaka "napunio" gumu....

u svakom slucaju to na cesti ne mozes ugrijati, nemoj ni probavati...


ma u biti, ajmo sutra jedan djirr do Levanjske  :LOL: Namontirao sam i ja svoje - u SC2 smjesi  :0648: