pitanje u vezi registracije

banley said:
.Je li mogu registrirat motor bez da dođem u stanicu za pregled vozila? ,meni je motor star 1 god i nemam tehnički nego moram platit osiguranje i cestarinu

ja svoga runnera kad san triba napravit drugu registraciju nisan (znači god star skut) ga triba dovest na pregled nego samo doć tamo i produzit i naravno platit  :)
 
dolac said:
ja svoga runnera kad san triba napravit drugu registraciju nisan (znači god star skut) ga triba dovest na pregled nego samo doć tamo i produzit i naravno platit  :)
to je i meni bilo
moj je 50ccm i nisan stavlja blokade,autom san doša i platija te produžija to
tako i ti banley napravi  (y)
 
Da, za godinu dana staro vozilo nije potreban tehnicki.
Nisam bio siguran u to, pa sam jos i đabe bio stavljao db-killere. :LOL:
Uglavnom, nitko me nije ni pitao s cim sam dosao, znaci - ne trebas ici sa skuterom, ali moja preporuka, obavi to cim prije.
Ako se ne varam, u roku od 2 tj od isteka rege duzan si vratiti tablice, u suprotnom, moguce je da ces dobiti razglednicu doma, makar kazem nisu bas azurni glede toga. A i vozacku rijesi, jer koliko znam, po novom zakonu bis mogao zavrsiti malo kod decki u stanici na par sati, bar sam nesto tako nacuo... Vise nije ko nekad, kada je vladao divlji zapad, od 17.06. prosle godine nista vise nije isto...
 
biker4life said:
Da, za godinu dana staro vozilo nije potreban tehnicki.
Nisam bio siguran u to, pa sam jos i đabe bio stavljao db-killere. :LOL:
Uglavnom, nitko me nije ni pitao s cim sam dosao, znaci - ne trebas ici sa skuterom, ali moja preporuka, obavi to cim prije.
Ako se ne varam, u roku od 2 tj od isteka rege duzan si vratiti tablice, u suprotnom, moguce je da ces dobiti razglednicu doma, makar kazem nisu bas azurni glede toga. A i vozacku rijesi, jer koliko znam, po novom zakonu bis mogao zavrsiti malo kod decki u stanici na par sati, bar sam nesto tako nacuo... Vise nije ko nekad, kada je vladao divlji zapad, od 17.06. prosle godine nista vise nije isto...
hvala na informaciji to sam čeka da neko pouzdan  to napiše  (y) što se tiće autoškole  uletia uskrsni ponediljak praznik nisam na vrime uplatia ispit i sad moram čekati još 2tjedna.
 
Ako vozis vozilo za koje nemas adekvatnu kategoriju kazna je 2000kn, a jos plus toliko ili mozda jos vise za neregistrirano vozilo!!!! 2000kn za kaznu bez kategorije!!!!!! Haloooo pa toliko kosta polaganje vozackog!!!!!
 
još jedna napomena, kad sam prvi puta regao novi motor čovjek na tehničkom mi je napomenuo da pri produljenju pazim da mi rega ne istekne za više od mjesec dana jer ću u protivnom morati na tehnički. (pošto kupio poto prodao)
 
danas sam registrirao motor izašlo me je sve skupa 743 kn dosta hvala svima koji su pomogli nisam triba vozit motor a do godine obavezno