Plominka!!!

Pa mislim da može trajati i dalje, sve dok to netko ne sruši ili onemogući pristup, što je oboje vrlo malo ili nikako vjerojatno. Sve ostalo je stvar entuzijazma i dobre volje, za druženje na određenoj šteli će se uvijek naći mogućnosti, sve ostalo je sporedno...
 
  • Like
Reactions: hondimir
1980.
 

Attachments

  • IMG_20220218_0032.jpg
    IMG_20220218_0032.jpg
    336.4 KB · Views: 0
  • IMG_20220218_0035.jpg
    IMG_20220218_0035.jpg
    286.3 KB · Views: 0
Točno Biker4life....sve si dobro napisao👍. Upoznali smo se na vožnji koja je uključivala plominku.😀. Možda tada plominka nije bila toliki đir zbog asfalta s puno rupa i zakrpa....ozbiljno je treslo kad se po njoj vozilo, toliko da sam ja sa skuterom bio brz po njoj, a ja nisam brz. Uff koja vremena😀
 
  • Like
Reactions: biker4life
Točno Biker4life....sve si dobro napisao👍. Upoznali smo se na vožnji koja je uključivala plominku.😀. Možda tada plominka nije bila toliki đir zbog asfalta s puno rupa i zakrpa....ozbiljno je treslo kad se po njoj vozilo, toliko da sam ja sa skuterom bio brz po njoj, a ja nisam brz. Uff koja vremena😀

Da, ovaj (nama istrijanima) prvi dio, do Brseča, je bio u užasnom stanju. Od Brseča na dalje je nepromjenjeno stanje sve te godine, izuzev par novih ulegnuća i zakrpa, ali i dalje solidan asfalt, podsjeća na D8.

Neka davno prošla vremena, doba u kojem sam upoznao jako puno forumaša.
 
  • Like
Reactions: liberty