Plominka!!!

To je neka fora da svatko vozi za sebe, bez očiglednog nekog dogovora sa ekipom oko sastanka tamo, pa svatko za sebe gađa kada će doći i onda se čuditi zašto nema nikoga... ili je natjecanje tko će uspjeti doći sam i bez dogovora a da zatekne NN broj ljudi i NN ljude na motorima tamo...
 
IMG_20230626_183201.jpg


Samo Učka i kava 1.5e na planinskom zraku
 
To je neka fora da svatko vozi za sebe, bez očiglednog nekog dogovora sa ekipom oko sastanka tamo, pa svatko za sebe gađa kada će doći i onda se čuditi zašto nema nikoga... ili je natjecanje tko će uspjeti doći sam i bez dogovora a da zatekne NN broj ljudi i NN ljude na motorima tamo...
Hm, da.........neupućeni bi mogli doć i do ovakvog zaključka 🤨
 
To je neka fora da svatko vozi za sebe, bez očiglednog nekog dogovora sa ekipom oko sastanka tamo, pa svatko za sebe gađa kada će doći i onda se čuditi zašto nema nikoga... ili je natjecanje tko će uspjeti doći sam i bez dogovora a da zatekne NN broj ljudi i NN ljude na motorima tamo...

tako je :mrgreen:
kao penzioneri ujutro na plaži... nasumično dolazimo, tj dolazili smo, mahom ljeti u večernjim satima i obično preko tjedna... uvijek biš sreo nekoga za kavu...
nema dogovora samo se spawnaš tamo... i tjt :mrgreen:
 
Nedavno je relativan pojam, pratim ju preko dvije godine, nedavno sam napisao prve riječi u temi, prvenstveno zato jer mi je lokacija i općenito Istra vrlo draga, i ne zato jer mi je usput doći (imam cca 250 km do hotela Flanona), već jer budi uspomene...
 
  • Like
Reactions: MGS
Radi li uopce taj hotel?
Treci prolazak tamo zadnjih mjesec dana, uvijek prazno i sve zatvoreno.
IMG_20230627_134912.jpg
 
Kako veli u tekstu na linku kojeg objavih malo iznad, hotel je zatvoren već desetak mjeseci, točnije u kolovozu bude godina dana... i očito je klasična pat-pozicija, previše love se traži za najam a sam najmodavac nema love i volje da ga sam drži otvorenim...
 
  • Like
Reactions: Dene
Čuo sam u par navrata da je problem u pronalaženju ekipe za rad. Lokacija je malo van svega, i nije jednostavno dolaziti na posao, pa se vlasnik okrenuo objektu koji ima u Labinu... Navodno.
 
Čuo sam u par navrata da je problem u pronalaženju ekipe za rad. Lokacija je malo van svega, i nije jednostavno dolaziti na posao, pa se vlasnik okrenuo objektu koji ima u Labinu... Navodno.
Sve je moguće ali meni to baš ne zvuči uvjerljivo. Imali su oni stvarno dobru ekipu za rad,ne vjerujem da bi oni imali išta protiv da su ostali tamo.
 
  • Like
Reactions: Feis123