Plominka!!!

Gledam ove slike od Flanone...jbt da se ne isplati/ nevjerujem....da nemože naći drugog koji bi to vodio / nevjerujem.... neka žešća muljaža oko objekta... 👎 :rolleyes:
Šteta, legenda izumire ;):cool:
 
Vjerujem da se sve vrti oko love, jer ili vlasnik nema za uložiti, ili ako daje u najam traži bolesne cifre...
 
Kad slusam danas ljude skoro se nista vise ne isplati , mora bit barem 200 posto zarade , ako ne onda se ni ne dizu iz kreveta.
Jasno da se sa gubitkom ne moze poslovati i da objekt zahtjeva obnovu , ali da je to bilo gdje drugdje u europi ne bi zjapilo prazno
 
Problem i je što je nama sve loše, no strancima je dobro... mi ne znamo sa ničime, stranci znaju sa svačim...
 
Prije zatvaranja, po riječima ekipe koja je unutra radila, troškovi najma su bili cca 10000 EUR + režije + plaće njih 6-7 (konobari, kuhari...) i to je bilo oko 110000 kn tada /15000 EUR za hladni pogon mjesečno. Sve super tokom sezone ali od 11 mjeseca do 4 neisplativo. A objekt je hitno trebao masu love za obnovu krova, uređenje unutrašnjosti...
Tako da...
 
Prije zatvaranja, po riječima ekipe koja je unutra radila, troškovi najma su bili cca 10000 EUR + režije + plaće njih 6-7 (konobari, kuhari...) i to je bilo oko 110000 kn tada /15000 EUR za hladni pogon mjesečno. Sve super tokom sezone ali od 11 mjeseca do 4 neisplativo. A objekt je hitno trebao masu love za obnovu krova, uređenje unutrašnjosti...
Tako da...
Drže dobro ovi šarafi ?😬
 
IMG_20240530_085425.jpg
IMG_20240530_084026.jpg
IMG_20240530_083620.jpg
Messenger_creation_61e9d401-eb79-4bce-94c1-53f76ef9f839.jpeg
received_808527477886444.jpeg


Pustoš svugdje samo GS ovi i krave na cesti...
 
Last edited:
Neki nepoznati R na parkingu, a nitko od lokalaca nije došao provjeriti o čemu se radi. :mrgreen:

MuzL9w2.jpg


Veoma ste me razočarali :mrgreen: izuzev prošlog vikenda nisam bio na Plominki od 10. mj lani, znači i prošli vikend i ovaj nema živog čovjeka na zidiću. Nemaš s kime kavu popiti. :confused:

Nego, već kad me nema zbog posla, bar sam se malo razveselio sa prinovom...
5JkT6Kn.jpg


OdIDl8y.jpg
Čestitke na novoj pili. Meni osobno fantastična kombinacija boja.