Plominka!!!

NIsam ni rekao da su Plominka ili Istra moja, iako jesu onoliko koliko ja to želim, kao i svakome, i ti tu ne možeš ništa, čak ni kao nekakav Istrijan ne vrijediš više... no nije stvar u tim cestama, nego o forumskim temama, jebote kada u temi o Plominki stavljate slike iz Carlitosa onda je stvarno upaljen crveni alarm...
Upaljen je crveni alarm odavno, sad pripremamo rampe da propustamo samo pozeljne, nepozeljne NE 😂
 
NIsam ni rekao da su Plominka ili Istra moja, iako jesu onoliko koliko ja to želim, kao i svakome, i ti tu ne možeš ništa, čak ni kao nekakav Istrijan ne vrijediš više... no nije stvar u tim cestama, nego o forumskim temama, jebote kada u temi o Plominki stavljate slike iz Carlitosa onda je stvarno upaljen crveni alarm...
Cuj ti to,Grobnicanu reci da je Istrijan...e to je stvarno vec ozbiljno 🤣🤣🤣
 
Opušteno ljudi... 👀🏖🍻 slike su nastavak ture, jer sam maltene u komadu odvezao istarski dio đira i onda nastavak južno. Sad ako to nekome smeta, iskreno nemam komentara, a i ne sekira me to previše. Ovdje u temi me jako puno ljudi zna osobno iz "stvarnog" života, pa vjerujem da im je drago da se javim s vremena na vrijeme, obzirom da sam zbog posla otišao negdje drugdje, a da sam nekad bar nekoliko puta tjedno sa tim istim ljudima uživo ispijao kavu, dali na Plominu ili negdje drugdje.

Po forumu se tako i tako sve manje piše, pa mislim da koja slika nije na odmet. Plominka kao takva je zamrla skroz, niti se tko vozi onuda kao nekada, niti se ekipa okuplja kao prije. Tema je tu kao podsjetnik ne neka prošla vremena.

:mrgreen:
51bd7ecc1f541.jpeg