Plominka!!!

Iza ova dva motora sam vozio od vidikovca do M.drage.
Zvjerko ?
Taj 😎 Ti si stao na vidikovcu kada si se sreo sa frendom iz Umaga ? Nadam se da nismo bili baš toliko spori , kruzing na kavu. Drugi put se priključi uvjek sam spreman platiti cugu .
 
Last edited:
  • Like
Reactions: MGS
Danas je bilo odlicno
Screenshot_20240128_153244.jpg
 
Kakav stroj rodjaci! :D
Nego, cija je ono garaza sa GSXR-ovima u Ljubuskom sto je Duje na Youtube stavio? Lik si je ostvario moj djecacki san :D
Poznajem čovjeka osobno i stvarno je picajzla što se tiče motora. Ima i ZXR750 uz te GSXR-ove, svaki motor apoteka. Voli te kultne R-ove i mislim da ih ima još na listi šta planira dovest. :giggle:
 
  • Like
Reactions: s2r and WraGG
Vjerovatno ga i ja poznajem, samo ne znam tko je. A nista, moram se na ljeto malo vise vozati po Ljubuskom i pokusati skontati gdje je, pa cu mu kampirati pred garazom dok me ne pusti da vidim ono uzivo :D
 
  • Haha
Reactions: Xj6_2013
Naša draga omiljena hrvatska "Route 66" može biti ne znam kakova, ali je uvijek draga i omiljena... potez Senj - Karlobag je prekrasan, ali mi je Plominka nekako srcu draža...
 
Samo ako se pritajim... lol... ustvari, nisam rekao da ispod Senja nije još uvijek ljepše za poganjati se, samo da mi je intimno Plominka draža, kao i cijela Istra... a nadam se da svi znaju i koja je oznaka stare ceste Rijeka - Pula, zato ju zovem Route 66...

Nego, nova oštarija na Učki...

Učka.jpg