Pokisli smo, sledili se, osuncali i izganjali po stazi - 36. Motohappening =)

Swordfish said:
Vidio vas ja oko 10h proci kraj moje kuce...jos gledam kako se skuter naginje i naginje i naginje..rekao ovaj neki opasan vozac.... (y)

(y)

Trebao si vidjeti scenu, jucer, na Grobniku, izlazimo iz Rijeckog, zadnji krug, gledam u retrovizor da vidim gdje je ovaj, a kad ono ovaj struze nogarom ali toliko da su iskre bile vidljive sa 20ak metara. :shock: :LOL: (y)
 
drago mi je da ste se lijepo proveli, samo mi nije drago što moj tajming prodaje motora nije bio najbolji :mrgreen: pa nisam ovog puta mogao uživat s vama  :(
 
čekaj šta nije trebao ovaj tjedan stići??
 
hahaha :jesus: :jesus: :LOL:
onda ćemo bez tebe na cres, a možda i ne ako nam vrijeme bude u banani :misli:
 
BaDly said:
Koliko Vas košta izlazak na stazu sa motorom ? Jel cijeli dan ili samo pola dana ? Koje su 'tarife' ?
evo ti pa čitaj http://www.motohappening.com/index.php?option=com_content&view=article&id=8&catid=4
 
Tako je, znaci ovisi sta i kako imas u planu voziti, koji motor vozis i koliko si brz vozac.
I naravno, koliko love imas, jer po meni "participacija" je najmanji problem.
Ako malo ozbiljnije tjeras, gume se doslovno tope.
A uz to, amortizacija motora, opreme, ostali potrosni materijal na motoru, benz itd.
Ali za tu i tamo odvoziti rekreaciju, mislim da svi koji imaju bike si mogu priustiti.

(y)
 
BaDly said:
Koliko Vas košta izlazak na stazu sa motorom ? Jel cijeli dan ili samo pola dana ? Koje su 'tarife' ?

najisplativije ti je stavit si www.grobnik.hr u bookmarks i onda gledat kad bude moto open day ili slično, tada za relativno male pare možeš voziti cijeli dan i najbolje sada kad je hladnije nebude gužva pa se može vrlo lako dogodit da u nekom trenutku budeš sam na stazi a to znači Time Attack :D
 
biker4life said:
Evo vam jedna sa staze. :mrgreen:
Ja, lično. 8)
Kao sto se i na slici vidi, nekoliko trenutaka kasnije desni oslonac vozaca je imao touchdown sa Grobnickim asfaltom. 8)

sad mi opet ispričaj onu priču da tvoja guma neide do ruba  :mrgreen: