Pokisli smo, sledili se, osuncali i izganjali po stazi - 36. Motohappening =)

kolko para tolko muzike, rekreativna nudi kontakt sa stazom za najmanju moguću cijenu, sve drugo (osim povremenih open daysa) košta višestruko više i nijedna prigoda ti ne omogućuje da budeš sam na stazi i voziš se bez da moraš brinuti o ostalima na stazi.

Al nemoj sa scootom na grobnik, jadan blok po djirima  :mrgreen:
 
malaguti said:
da imam motor za stazu kao sto je grobnik onda bi platio trening i vozio,ovako ne vidim neki gust, bolje me otic u pulu ili novi marof pa na karting stazi vozit,gdje je sve zavoj do zavoja...

tako je karting staza je dušu dala za scoot
 
Sportfighter said:
tako je karting staza je dušu dala za scoot
i supermoto,na stazi kao sto je grobnik ni supermoto nema sta trazit...ok je ovo sta je biker isao ali to nema veze sa sm voznjom...
 
biker4life said:
Cujte, na rekreaciji je sve moguce, mada se uglavnom vozi sporo. Evo, jedan tip na 848 je sad u subotu na ravnici pustio ove ispred poprilicno (hvala mu!), i onda jedno pola kruga on, ja, jedan Versys i MV na Nexusu "daska" da uhvatimo grupu. Bilo je gust. :mrgreen:

Eto.,tako slično sam i ja prošao :D.

biker4life said:
@Bullit - mogao si se javiti. (y)

Da sam bar znao da ste tu :(,naravno da bi se javio,šteta što se nismo sreli a na stazi vas nisam uopće vidio :neznam:.
 
malaguti said:
da imam motor za stazu kao sto je grobnik onda bi platio trening i vozio,ovako ne vidim neki gust, bolje me otic u pulu ili novi marof pa na karting stazi vozit,gdje je sve zavoj do zavoja...

Supermoto se na Grobniku u biti vozi stilom kako se vozi naked/R motocikl, jer drukcije ne mozes.

Opet cuj, ovdje se radi o ne-natjecateljskom supermotu, dok ovim drugima vise pasu karting staze, siguran sam da every-day motardu vise pasu staze ovog tipa, mozda malo zatvorenije.

bullitt said:
Eto.,tako slično sam i ja prošao :D.

Da sam bar znao da ste tu :(,naravno da bi se javio,šteta što se nismo sreli a na stazi vas nisam uopće vidio :neznam:.

Drugi put. (y)

Sportfighter said:
kolko para tolko muzike, rekreativna nudi kontakt sa stazom za najmanju moguću cijenu, sve drugo (osim povremenih open daysa) košta višestruko više i nijedna prigoda ti ne omogućuje da budeš sam na stazi i voziš se bez da moraš brinuti o ostalima na stazi.

Potpis.
 
bullitt said:
E sad se moram umješati., :boss: :mrgreen:,vozio sam tu subotu kad i vi ali sam kasnio i upao kao zadnji tj.,odmah kasnije sam prestgao par na R1 koji su mi bili prespori i imao sam šansu vozit i 200km/h jer se grupa rastegnula i u tim stizanjima se i kroz zavoje moglo lijepo vozit,nije da se ja nešto hvalim,niti imam s čim ali ovo je realnost i istina.
Možda je Jolly imao sličnu situaciju :wink:..

Upravo tako,ako imaš sreče da se grupa malo rastegne možeš složit par bržih zavoja,a opet možeš bit u gužvi i vozit sporije neg na cesti,jebiga ipak je to rekreativna vožnja,ali ponavljam ako neko ko je totalni početnik želi malo upoznat stazu neče odmah otič na trening pa čak ni trening amater i tamo izletit sa staze kad majstor projuri kraj njega sa 250 nego na rekreaciju i upoznat se sa stazom i steči neko početno iskustvo.
 
da ovisi kako se grupa posloži, ali ovaj sa tdm je sve zaebo

ja sam par puta namjerno vozio 60 po ravnom kako bi napravio prostora onda sam mogao proći prvi i drugi zavoja kako bog zapovijeda i taman prije riječkog ih stignem onda opet pomalo 8) pa puštaj da odu
 
pa to ti je trening amater
tamo su svi 1.55+ pa eto taman a ovi koji imaju bRRže pile neznaju vozit pa je svejedno :mrgreen:
 
a znam, da je bar bio neki na beverlyu da ga mogu strašit :mrgreen:
 
mv_agusta said:
šta ne ideš 30.10. na speed day?? a mogao biš 1h je oko 400kn ako se ne varam :misli:
Ma to mi se tek ne isplati...doći za 1h iz zagreba....
Uglavnom....drugi set felgi sa gumama za grobnik sam prodao....tako da do proljeća sigurno ništa jer bi na ove na kojima se vozim morao stavljati gume za stazu.....što onda povlači priču da bi na zimskim gumama morao ići dolje...itd....previše problema za 1h vožnje....ipak ću pričekati proljeće i 'izlazak iz krize'  :LOL: :LOL:

btw...može netko malo pojasniti ova pravila 'rekreativna vožnja', 'slobodni trening' ? U čemu se točno razlikuju te dvije vožnje ? Kakva su ograničenja i slično ? Što se tiče izlaska na stazu sa autom...znam da nije bilo nikakvih ograničenja...osim što treba pratiti suce i njihove zastave...ali nije bilo limita kod preticanja uz naravno kulturu vožnje...ako dođe netko brži....približi se desnoj strani staze uz desni žmigavac i on te prolazi !
 
BaDly said:
Ma to mi se tek ne isplati...doći za 1h iz zagreba....
Uglavnom....drugi set felgi sa gumama za grobnik sam prodao....tako da do proljeća sigurno ništa jer bi na ove na kojima se vozim morao stavljati gume za stazu.....što onda povlači priču da bi na zimskim gumama morao ići dolje...itd....previše problema za 1h vožnje....ipak ću pričekati proljeće i 'izlazak iz krize'  :LOL: :LOL:

btw...može netko malo pojasniti ova pravila 'rekreativna vožnja', 'slobodni trening' ? U čemu se točno razlikuju te dvije vožnje ? Kakva su ograničenja i slično ? Što se tiče izlaska na stazu sa autom...znam da nije bilo nikakvih ograničenja...osim što treba pratiti suce i njihove zastave...ali nije bilo limita kod preticanja uz naravno kulturu vožnje...ako dođe netko brži....približi se desnoj strani staze uz desni žmigavac i on te prolazi !
rekreativna nema pretjecanja, slobodni trening ima

vrlo jednostavno :mrgreen:
 
nema klasa, svi voze odjednom zato i je rekreativna netreba ni puna oprema
 
BaDly said:
A jel se u toj rekreativnoj slože neke klase motora barem ? Da se ne dogodi da na stazu izađe  hayabusa i ZIP...pa je onda liku na hayabusi veselje ? Po ovom što čitam, očito je da nema klasa što smatram izrazito glupo.....

Pa dobro nisu klase ali sudci malo poslože motore u 3-4 grupe ili reda,tako da nejde neka hiljadarka a za njom MZ....