prelazak na 2kotača, odabir skutera, runner il nesto vece?

Status
Not open for further replies.
biker4life said:
Mozda, ali isto tako i Beverly (sve verzije, godista i kubikaze) strasno drzi cijenu na nasem trzistu. Mozda i najvise od svih skutera.
Tako da je u biti dobar Beverly relativno tesko naci za dobre novce. :?
Inace, Bev je super. Dobre masine, mehanika.
a jeli ti vidis sto si bolda  :misli:  :misli:
 
tl1000 said:
a jeli ti vidis sto si bolda  :misli:  :misli:

Vidio sam, i ovo nema direktne veze s tvojim postom, vise kao opaska autoru teme, ali kad vec pitas:
Da, da ako nema love da je Beverly bolji izbor od Vespe. Mozda i jest, ALI:
Iskreno, ne pratim cijene novih Vespi 200ccm + ali isto tako moram priznati da ih bar u Istri i nema nesto prevelik broj.
U oglasnicima ih vidim jos manje.
A Beverlyja ima koliko ti srce zazeli.
Temeljem toga covjek bi zakljucio da vodeci se temeljnim zakonima ponude i potraznje, cijena necega cega ima zaista mnogo na trzistu bi trebala biti a i jest formamirana samim trzistem. E sad, postavlja se pitanje zasto su ljudi u biti spremni dati toliko novaca za Beverly, odnosno zasto je on skuter koji najmanje gubi na vrijednosti, posto realno gledajuci radi se o "uobicajenoj" Piaggivoj mehanici, nista boljoj ni losijoj od drugih njihovih modela. Istina, Beverly je generalno gledano dobar skuter, ali na papiru je samo zbog svojih dijelova koji su usput receno isti i na 70% bratskih modela na trzistu. Odgovor je vrlo vjerovatno - Bevov imidž i status na nasem trzistu. Hocu reci, ako je autoru teme vazan Beverlyjem imidž, koji je ocito u nekim dijelovima HR definitivno jaci od nove Vespe, i ako zeli Beverlyja, nek ide na Beva, nece pogrijesiti. Ali ako trazi dobar i pouzdan skuter za "te i te novce", nece pogrijesiti ni s drugim modelima od Piaggia, posto se vecinom radi o istoj mehanici (naravno u okvirima iste klase).


Pozz... (y)
 
jedino što Beverly opako drži cijenu kao polovan
i naprosto je smiješno da po oglasnicima neki za modele 250 ccm iz 2004 ili 2005 traže i preko ili oko 20.000 kn
to je ipak previše za skuter star 4-5 g
njegova cijena bi trebala biti barem 50-60% niža od cijene novoga
dakle 15-17 tkn maksimum
 
danas sam geldao jedan st200 crni jako dobro izgleda samo treba skinut onaj nosač kofera
 
biker4life said:
VXR od 2006+ mi nije legao.
Ovaj najnoviji ST mi je bolji dizajnom od 2006+ verzije VXR-a.
Kazu ljudi i da je zastita od vremenskih (ne)prilika bolja na ST-u.
Meni je ipak najdrazi Runner zakljucno sa 2005.
(y)
fuj ST
1. zbog onih tankih retrovizora
2.onih plastika bočnih oko ćepa za vodu
3,ružano napisani brojevi na brojaču okretaja
4.ružni mali utezi volana crne boje
 
mv_agusta said:
danas sam geldao jedan st200 crni jako dobro izgleda samo treba skinut onaj nosač kofera
kad skines nosac kofera onda je tamo rupa i treba kupit onaj poklopac kao sto moj vx ima,a koliko znam taj poklopac ima posebno za kupit u samo crnoj boju,pa ako ti st nije crni onda taj poklopac moras farbati u boju skutera :?
 
malaguti said:
kad skines nosac kofera onda je tamo rupa i treba kupit onaj poklopac kao sto moj vx ima,a koliko znam taj poklopac ima posebno za kupit u samo crnoj boju,pa ako ti st nije crni onda taj poklopac moras farbati u boju skutera :?

e to je baš tapija :palacdolje:
 
uzmi runnera, ja sam visok 193 i imam 94kg

a pogledaj kako ljepo izgledam na njemu  :mrgreen:

http://img235.imagevenue.com/img.php?image=98258_222222_122_403lo.JPG
 
josko said:
uzmi runnera, ja sam visok 193 i imam 94kg

a pogledaj kako ljepo izgledam na njemu  :mrgreen:

http://img235.imagevenue.com/img.php?image=98258_222222_122_403lo.JPG


maskirani osvetnik (y)

ovako, citao sam dosta i forum i odgovore, i nekako mi za sad igra najvise ulogu yamaha xmax250(izgled, potrosnja ubrzanje), trebao bi jos skupit pa cemo vidjet, osim ak ne uleti od tih maxi nesto extra povoljno...

pazi ovo, izgleda da cu mjenjat auto za speedfighter2 haha, znam da zvuci smjesno uz moju visinu, no kao sto rekoh, lakse je s kesom kupovat, dobio bi nadoplatu, a skuter bubnuo u oglas, pa ce bit lakse kasnije.
samo me zanima kaze covjek da iz 2005 je, vozno sve, regan(nisam pitao km i to zvat cu sutra ako se odlucim) no kaze da bi trebao promjenit karike... kolko to dođe, jer neka potrosna roba ili trebam obratit paznju na jos nesto?
 
daj kaj kenjate da nexus nije za 190 cmetraše,ja imam 194 i nikak nije mali skut.
 
Cro_Cop said:
maskirani osvetnik (y)

ovako, citao sam dosta i forum i odgovore, i nekako mi za sad igra najvise ulogu yamaha xmax250(izgled, potrosnja ubrzanje), trebao bi jos skupit pa cemo vidjet, osim ak ne uleti od tih maxi nesto extra povoljno...

pazi ovo, izgleda da cu mjenjat auto za speedfighter2 haha, znam da zvuci smjesno uz moju visinu, no kao sto rekoh, lakse je s kesom kupovat, dobio bi nadoplatu, a skuter bubnuo u oglas, pa ce bit lakse kasnije.
samo me zanima kaze covjek da iz 2005 je, vozno sve, regan(nisam pitao km i to zvat cu sutra ako se odlucim) no kaze da bi trebao promjenit karike... kolko to dođe, jer neka potrosna roba ili trebam obratit paznju na jos nesto?

Mislim da ces Peugeot jako tesko prodati, a sad na tebi je odluka. (y)

X-Max = super izbor!
 
poz ekipa, a komplikacije oko prodaje, stalno se mjenjau ponude...
uglavnom nista od peugeota..
gledam neke, al rega mi istice za par dana pa mi je malo zurba rjesit auto jer ne mislim placat regristraciju..

ovako ponuda aprilia leonardo 150, 2004god, 16 000km, sta mislite o tome, jel vrijedi 1700eura, jer se moze dobit tolko za to? i samo me zanima to je 2t jel? kolko trosi to? pa javite, poz
 
To je ja mislim Rotax masina... 4T... problemi sa faznim lancem relativno cesti...
Cca. 12 t kn... malo previse para za to... tesko da ces ju prodati dalje za iste novce...
 
bikerica4life said:
To je ja mislim Rotax masina... 4T... problemi sa faznim lancem relativno cesti...
Cca. 12 t kn... malo previse para za to... tesko da ces ju prodati dalje za iste novce...
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

ja cu se povuc sa foruma i prepustit tebi tehnicka pitanja...
 
Status
Not open for further replies.