prelazak na 2kotača, odabir skutera, runner il nesto vece?

Status
Not open for further replies.
malaguti said:
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

ja cu se povuc sa foruma i prepustit tebi tehnicka pitanja...

pa mogao biš.... :mrgreen: :mrgreen:
morat ces se povuć,stižu te godine :mrgreen: :mrgreen:
 
Cro_Cop said:
poz ekipa, a komplikacije oko prodaje, stalno se mjenjau ponude...
uglavnom nista od peugeota..
gledam neke, al rega mi istice za par dana pa mi je malo zurba rjesit auto jer ne mislim placat regristraciju..

ovako ponuda aprilia leonardo 150, 2004god, 16 000km, sta mislite o tome, jel vrijedi 1700eura, jer se moze dobit tolko za to? i samo me zanima to je 2t jel? kolko trosi to? pa javite, poz

Dakle, da ponovim(brišu mi slične postove, a mislim da ti baš ovo treba :misli:), imam ti 2 godine star, crni XMax 125, ogreban ali u voznom stanju, za 15000 kn.
4T i Yamahina kvaliteta.
 
joke said:
Dakle, da ponovim(brišu mi slične postove, a mislim da ti baš ovo treba :misli:), imam ti 2 godine star, crni XMax 125, ogreban ali u voznom stanju, za 15000 kn.
4T i Yamahina kvaliteta.

zasto ih brisu? :misli:
Xmax 250 je dobra ideja, visina ti nece smetati, motor stvarno lijepo ide, prostora koliko hoces, jedino mi te plastike na volanu i onaj pretinac ispod njega izgledaju lose, to se moglo puno bolje rijesiti(ljepse)..neznam za ovaj 125, koliko se osjeti razlika u ubrzanjima i sl. ali opet rege ce biti jos jeftinije :)
 
tvoj post je obrisan cijeli jer je u njemu bilo i drugih stvari,evo vidis kako ti onaj iznad post sad nije obrisan!!!!

dečki nećemo se svađati
nema ništa loše u ponudi skutera - to je samo Jokin prijedlog
idemo dalje :wink:
 
biker4life said:
Prvo, razlika između 125 i 250 je prilicna. Osobno bih ipak isao na 250.
Drugo, ja osobno nisam brisao nista, a tko god da je, moderatori vam sukladno pravilima foruma tako i tako nisu duzni objasnjavati svoje postupke.

naravno, sada sam procitao i objasnjenje liberty-a, tako da sve (y) 
Vidim da se zuris rijesiti auta prije nego istekne rega, ali pa mozes i odjaviti vozilo pa nema zurbe, nego cekas najbolju ponudu
 
nema svade,ponuda/prijedlog se moze stavit ali ne u smisli da se popljuje sve drugo...

btw. bilo bi dobro da se javi autor teme,mozda je i kupio skuter,jer vidim da je napisao da daje auto za skuter od 50ccm tj. da je dobio ponudu,pa neznam dal je pala zamjena i dal uopce vise trazi jaci skuter :misli:
 
biker4life - hehe, naravno da sam se obracao autoru teme, za tebe nisam ni znao da imas auto, mislio sam samo da motore vozis, sada si me malo razocarao :wink: (y)

Koliko ja znam auto nije prodan, jos je u kombinacijama. E da, posto autor teme nemoze vidjeti oglasnik na forumu, stavit cu ovako:

Forumas mv_agusta

Gilera Nexus 500 2004god, 32000km, nove gume, redovno održavan

23799kn

više na pp ili 091-152-8621




 
Qwasy6 said:
biker4life - hehe, naravno da sam se obracao autoru teme, za tebe nisam ni znao da imas auto, mislio sam samo da motore vozis, sada si me malo razocarao :wink: (y)

Koliko ja znam auto nije prodan, jos je u kombinacijama. E da, posto autor teme nemoze vidjeti oglasnik na forumu, stavit cu ovako:

Forumas mv_agusta

Gilera Nexus 500 2004god, 32000km, nove gume, redovno održavan

23799kn

više na pp ili 091-152-8621

Moze i ovako: http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,153560.msg2463745.html#msg2463745 (y)
Bold: Nastojim cim vise km na motoru/skuteru provesti, ali bez obzira na to napravim bar 30 t km godisnje autom - ne mogu drukcije. :?
 
evo me... ovako nisam mjenjao jos nista, ma stalno se vrte neke ponude valjda je i skutere tesko prodat pogotovo prek zime, al nista sto mi se sviđa ili da je nesto extra isplativo, il ljudi oce na rate, vidim da teze ljudi kupuju..

nexus 500 zvuci ok al puno mi je sad kesa uz to da je za njega skuplja rega...

joke hvala na ponudi, vidjet cu jos, jer nekako mi se 125 cini premalo, a da je 250 za malo vise neka idealna mjera i za grad i za otic malo izvan grada,tak da bi onda morao nakon nekog vremena ic na jace, ak ne nađem neki povoljan od 250, javim se,
a kako ide ta 125-ica inace?

ovo mi izgledaju ok ponude

http://www.njuskalo.hr/skuteri-preko-50/yamaha-x-max-250-cm3-oglas-655112

http://www.auti.hr/motocikli/skuteri/showAdvert531178.html


i daj mi recite, neka nova ponuda za zamjenu honda fes250 ili foresight 250 '03, kakav je taj, malo mi je ruzan...
ima i x8 200ccm '04 16t km, pito covjek za detalje pa je reko javit, no nije iz zg.. ne znam, trazim jos sta ima..
kazem idealno mi je xmax ili nexus, a sta kad nitko od njih ne mjenja, dok se ne proda nesto gledam sta je najbolje od ovog..
 
Sa 250-icama starijih godišta obrati pažnju da nisu karburator verzije, jer onda i nisu povoljne cijene, jer su oni skuplji redom i noviji, injection modeli.
A za 125-icu, kao što sam se potrudio i napisao, ali vrli moderatori obrisali, mogu konstatirati da je snaga dvostruko veča nego kod npr. Vespe PX200, pa bi to svakome pametnom trebalo bit jasno da je sasvim dovoljno za normalnu uporabu u gradu.
250-ica nije dvostruko jača, ni dvostruko skuplja, več je bolja upravo onoliko koliko je i skuplja.
Redom velićine tako možemo konstatirati da je Majesty400 još bolji, a TMax najbolji, ali mislim da je za ono što si naveo u 1. postu XMax125 sasvim dostatan, uz najmlađe godište i najpovoljniju cijenu.
Da si u Splitu ja ti jednostavno organiziram probnu vožnju 125-ice, ali s obzirom gdje si, jedino ti mogu preporučiti da nekog nađeš i zamoliš za probu, što je predpostavljam jako, jako teško
 
Cro_Cop said:
evo me... ovako nisam mjenjao jos nista, ma stalno se vrte neke ponude valjda je i skutere tesko prodat pogotovo prek zime, al nista sto mi se sviđa ili da je nesto extra isplativo, il ljudi oce na rate, vidim da teze ljudi kupuju..

nexus 500 zvuci ok al puno mi je sad kesa uz to da je za njega skuplja rega...

joke hvala na ponudi, vidjet cu jos, jer nekako mi se 125 cini premalo, a da je 250 za malo vise neka idealna mjera i za grad i za otic malo izvan grada,tak da bi onda morao nakon nekog vremena ic na jace, ak ne nađem neki povoljan od 250, javim se,
a kako ide ta 125-ica inace?

ovo mi izgledaju ok ponude

http://www.njuskalo.hr/skuteri-preko-50/yamaha-x-max-250-cm3-oglas-655112

http://www.auti.hr/motocikli/skuteri/showAdvert531178.html


i daj mi recite, neka nova ponuda za zamjenu honda fes250 ili foresight 250 '03, kakav je taj, malo mi je ruzan...
ima i x8 200ccm '04 16t km, pito covjek za detalje pa je reko javit, no nije iz zg.. ne znam, trazim jos sta ima..
kazem idealno mi je xmax ili nexus, a sta kad nitko od njih ne mjenja, dok se ne proda nesto gledam sta je najbolje od ovog..

Evo ti link na review "Forze" pa baci look.
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,132091.msg2196998.html#msg2196998
A konkretno o ovoj koju si naveo... nema bas puno na forumu... :?

X8 200ccm... masina LEADER LC 200... dobar, pouzdan agregat, mada mozda malo preslab za tako veliki skuter. :misli:
 
biker4life said:
Evo ti link na review "Forze" pa baci look.
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,132091.msg2196998.html#msg2196998
A konkretno o ovoj koju si naveo... nema bas puno na forumu... :?

X8 200ccm... masina LEADER LC 200... dobar, pouzdan agregat, mada mozda malo preslab za tako veliki skuter. :misli:

ima jedan u Puli iz 2004. za samo 1.800 EUR i oko 10 tkm - nađe ga se u oglasnicima - tko voli takve skutere, nije loš izbor, pogotovo obzirom na cijenu :)
 
poz ekipa... eto nakon duzeg vremena, presudila je barcelona(a ko bi igro na kazan)...
tocnije imao sam ponudu za kes prodat auto i zamjena..
pa sam ulozio 2soma kn u kladu, proslo sve osim barcelone, da je dobila uzeo bi xmaxa 250..
ovako nista pa otiso na zamjenu da mi ostane kesa za servis regu i vozacki...a lako kasnije ak ce bit kesa prodam i uzmem yamahu il nesto drugo
tako da sam uzeo hondu foresight 250, nije padano ni nista, al mozda bi ga farbo u crno kasnije(jedino sto je sjebanije prodavat ofarban skuter)...
al skuter mi se cini ok, '02/'03 presao je 29 t km.. pa tu negdje servis dolazi..
servisiran je u rutingu bio svaka 6t km, makar ne pise sta je mjenjano svaki put... posto nema ovakvog skutera na forumu bolje da otvorim novu temu za neka pitanja, posto sam rjesio muke, dal runner il maxi skuter, mogu rec samo da mi je puno udobniji od runnera..
 
Status
Not open for further replies.